Şimdi Ara

Filinta - Bin Yılın Şafağında & 2. Sezon (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
906
Cevap
10
Favori
24.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Senaryo giderek oturuyor. Bölüm güzeldi.

• Allah aşkına şu sahneyi son 5 yılda hangi dizi çekti? Ya da çekebilir.Senaryoda kopukluklar/saçmalıklar var yok değil.Müzikler ve senaryo yavaş yavaş oturuyo gibi..

• Filinta 33.Fragman
  • danqer kullanıcısına yanıt
    Sen böyle söyleyince açtım izledim kızın kaçması iyiydi ama bombaların patlamasını tekrar tekrar göstermeleri bir türlü kavga edememeleri sahnenin içine etmiş.Bombaların tek seferde patlayıp kızdaki gibi 2-3 güzel hareketle dövüşülüp son sahnedeki birbirlerine yürürken bomba patlasaydı iyi olurmuş.
  • Müzikler sahnelerle ufakta olsa uyumlu olmaya başladı sanki.. En azından 2.sezonun ilk bölümlerine göre daha iyi..

Mustafanın mayınlardan kaçarken ki çalan parçayı beğendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Meraxes. -- 25 Ekim 2015; 11:47:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

Sen böyle söyleyince açtım izledim kızın kaçması iyiydi ama bombaların patlamasını tekrar tekrar göstermeleri bir türlü kavga edememeleri sahnenin içine etmiş.Bombaların tek seferde patlayıp kızdaki gibi 2-3 güzel hareketle dövüşülüp son sahnedeki birbirlerine yürürken bomba patlasaydı iyi olurmuş.

1.Sezonu izlemediyseniz izlemenizi tavsiye ederim.
  • Beyler 1. Sezonu bayılarak izleyen ben 2. Sezon 2 bölüm dayanabildim ve bırakmıştım ne oldu biraz toparladı mi dizi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen haftaki bölüm verildi ne alaka

• quote:

Orijinalden alıntı: ESvED1453

Beyler 1. Sezonu bayılarak izleyen ben 2. Sezon 2 bölüm dayanabildim ve bırakmıştım ne oldu biraz toparladı mi dizi

evet 2 yi izliyorum fakat şimdi 1sezon 1,2,3 bölümlere baktım o efekler, sis, atmosfer canım dizi ne hale geldi arkadaş gizemi falan kalmadı değilde saçmalaştı sanki o önceki küçük dünyasında daha güzeldi özellikle müzikleri çok çok özlüyorum
  • True Detective gibi 2. sezon patladı

eskileri yok et - yeni karakter yarat zor iş yeni dizi yapsan daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keymo

bizim insanımız alışık değil tabi değişikliğe hemen yadırgadı :) ben hala aynı şevkle izliyorum gayet güzel gidiyo. Kadıyı öldürmeleri gerekiyodu çünkü ana karakterlerden biri ölücek ki kurguya hizmet etsin. Müzikler konusunda herkese hak veriyorum ama konspt değişikliği olduğu için müziklerinde değişmesi gerekiyodu keşke tamer çıray yapsaydı yine ama son bölüm düzeldi biraz.Özetle şu dizi sektöründe dirilişle birlikte resmen donkişot gibi yeldeğirmenleriyle savaşıyolar. O kadar rezil diziler var ki o yüzden filintayla dirilişi gururla izliyorum.

Diziyi ikinci sezonda birinci sezon gibi izliyorum neolursa olsun kaliteli işler kolay cıkmıyor onca saçma diziye ragmen kendini izletiyor fox daki saçma dizilerden se bunu on yıl izlemek daha iyi geliyor bana en önemlisi bir senaryosu var ilk sezon gibi devam etse idi tıkanırdı konu ikinci sezonda kendini gösterdi ileriki bölümler daha güzel olacak kendimce

• selamlar arkadaşlar. bencede gayet güzel ilerliyor dizi bu tür diziler kolay kolay çekilmiyor maalesef ülkemizde. bundan önce biliyorsunuz ki muhteşem yüzyıl vardı ve resmen tarihle uzaktan yakından alakası olmayan çarpıtma konularla ileriedi, genel olarak cariye dizisi oldu resmen e bizim halkta magazin programlarını sever kalite pek aramaz izledi tabi haliyle.Osmanlı dizileri adam akıllı yapılmaya başlandı ülkemizde artık bunun son örneği bence bu dizidir. bazıları Kadı Gıyaseddı nın olmesı fılan demıste büyük dizilere bakın dünyada ana karakterler şıp diye ölüyor. eğer bizde dünyaya açılan dizileri yapmak istiyorsak bu tür değişimleri kabullenmemiz gerekiyor. bence Filinta temposundan ve kalitesinden hiç birşey kaybetmedi.
  • Muzik konusu faceden youtube kanalina kadar herkes tarafindan!elestirilen bir!konu lakin yapimcilar bu konuya kulaklarini!tikayarak hatta savunarakkendi ayaklarina sıkıyor,bazi sahnelerde o kadar alakasiz muzikler clyorki sahnedeki o atmosferi bile yok!ediyor,dizinin ciddi sekilde kendisini ilk sezona gore kendini gozden gecirmesi gerekiyor.
    Filinta gecen ezon izledigim diziler arasinda sabirsizlikla bekledigim tek dizzydi boyle giderse takipi birakacagim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir hikaye üzerinden gitmek güzel olacak sanmıştım ama geçen yıl işlenen her haftaya bir olay daha güzeldi sanki.
  • Adamım Bekri

• 2.sezona bir türlü ısınamadım. En sonunda takibi bıraktım. (Filinta'yı izleyen bir kaç arkadaşımda aynısını yaptı)

Birinci sezonu tekrar açtım kesit kesit izledim. Senarist olarak Altuğ Küçük'ün tek olarak yazdığı o ilk bölümler tam bir şaheser. Ne zaman yeni senatistler eklendi dizi yavaş yavaş gerilemeye başladı.

Filinta benim için tek sezonluk efsane dizi olarak son buluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Syodej -- 14 Kasım 2015; 20:05:39 >
  • Benide sarmıyor bölümler açıkcası.
  • Beyler izledim ilk bölümü guzel gibi de ne oldu 2.sezonda karakterler falan mi degisti

• 2. sezon 1. sezon tadını vermiyor gibi.

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.