Şimdi Ara

Moto G almalımıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • soru acık arkadaslar almalımıyım sizce. almaya deger mi

• Kullanıcısı değilim ama izlenimim-hissiyatım bu telefonun 1000 tl altı telefonlar altı içerisinde almaya değecek en iyi telefon olduğu..Tek sıkıntı dahili hafıza olabilir.Onun için de şu bulut teknolojileri kullanılabilir..Geniş müzik arşivi saklamak yerine de spotify gibi uygulamalar kullanılırsa her işi görür , çift sim kartla hayat kurtarır ..
  • ben xperıa L alırdı fakat moto g de kotu degıl alınır,hele dıscovery parasına o oyuncagı degıl moto g gıbı bır cıhazı alabılmek guzel bencede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

ben xperıa L alırdı fakat moto g de kotu degıl alınır,hele dıscovery parasına o oyuncagı degıl moto g gıbı bır cıhazı alabılmek guzel bencede.

Sony Xperia L 8 gb motog 16 gb
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosef

quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

ben xperıa L alırdı fakat moto g de kotu degıl alınır,hele dıscovery parasına o oyuncagı degıl moto g gıbı bır cıhazı alabılmek guzel bencede.

Sony Xperia L 8 gb motog 16 gb

Sony Xperia L Card slot microSD, up to 32 GB ........ motog Card slot No
  • Almalısın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekran 4.5 küçük ve cok kalın bence almamalısın dark evo p 60 al kitkatda var
  • moto g konusunu sık sık takip eden biri olarak kamera önemliyse alma fakat kamerası kullanıcılarına göre yeterli düzeyde çekiyormuş. tasarımı filan çok iyi 4.5 inç ise gayet yeterli gidip bimekste incelemiştim bir süre. bataryası yine kullanıcılarına göre harikulade. yani parasını hakeden nadir telefonlardan, benim görüşüm budur
  • iphone 4 aldım konu kilit
  • erdiozgor0747 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam seçim yerinde motorola kullanışlı ancak güzel değildi
    Seçim beklenmedik ama güzel...,,

• ıphone 4 yerıne xperıa sp yada lg L90 da bakabılırdın,ıphone 4 artık olu yatırım gıbı bırsey,ama almıssın hayırlı ugurlu olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdiozgor0747

iphone 4 aldım konu kilit

Geçmiş olsun hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CDBurnerXP

quote:

Geçmiş olsun hocam.

iphone 3 bile bütün androidleri ezer ;)))
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CDBurnerXP

quote:

Geçmiş olsun hocam.

iphone 3 bile bütün androidleri ezer ;)))

;)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: sylver89

Kullanıcısı değilim ama izlenimim-hissiyatım bu telefonun 1000 tl altı telefonlar altı içerisinde almaya değecek en iyi telefon olduğu..Tek sıkıntı dahili hafıza olabilir.Onun için de şu bulut teknolojileri kullanılabilir..Geniş müzik arşivi saklamak yerine de spotify gibi uygulamalar kullanılırsa her işi görür , çift sim kartla hayat kurtarır ..

Zaten 50 GB google drive veriyor.Pek sorun olmaz

• İlk defa iphone kullanmıyor olsan birsey demezdım de yani bu yorumun herseyı özetliyor.

konusu
    http://forum.donanimhaber.com/m_92923283/f_//tm.htm#92923283

Moto G almalımıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joker80 -- 8 Haziran 2014; 19:13:55 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.