Şimdi Ara

Apple'ın WWDC 2014 organizasyon hazırlıkları son aşamada

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Apple'ın WWDC 2014 organizasyon hazırlıkları son aşamada

Güncelleme : Canlı yayın ile alakalı haberimiz burada ;

2 Haziran tarihinde San Fransisco'da Moscone West binasında yapılacak olan WWDC 2014 geliştiriciler konferansı için hazırlıklar son aşamaya gelmiş durumda. Binaya asılan afişler bizi nelerin beklediğine dair ipuçları veriyor.

Geçen yıl iOS 7'nin yeni tasarımı ile ilgili konferans afişlerinden önbilgi sahibi olmuştuk. Bu kez yeni OS X sürümü ile ilgili bazı ipuçları göze çarpıyor.

Apple'ın iOS 8 ile birlikte ses getiren değişikliklerden ziyade tasarımda bazı yeniliklere imza atması bekleniyor. Asıl dikkat çeken nokta iOS 8 ile gelen yazılımlar olacak. Bunlar arasında sensörlerden toplanan yaşam takip bilgilerini analiz edebilen Healthbook ve iWatch yardımcı uygulaması Watch Utility bulunuyor. Ayrıca Smart Home akıllı ev otomasyon teknolojisinin de iOS 8'e entegre edilmesi bekleniyor. 

İddialar bu konferansın yeni OS X sürümüne odaklanacağını ifade ediyor. Geçen yıl ki iOS 7 gibi bu yıl OS X önemli değişikliklere uğrayacak. iOS tasarımına çok benzemese de sade ve çok renkli tema çizgilerinin OS X işletim sisteminde de kullanılacağı belirtiliyor. Görselde Yosemite milli parkı resmedildiği için yeni sürümün OS X Yosemite şeklinde adlandırılacağı tahmin ediliyor. 

Donanım olarak ise Apple'ın daha ucuz iMac ve Mac mini modelleri ile sahneye çıkabileceği konuşuluyor. Bunun haricinde herhangi bir iOS cihazı, MacBook veya iWatch modelinin tanıtılması beklenmiyor. Konferans 2 Haziran günü saat 19.00 itibariyle sitemizden de canlı olarak yayınlanacak.    

• Haydi çıksın şu ios 8'de Jailbreak yapalım ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih4444 -- 31 Mayıs 2014; 14:26:00 >
  • udid kaydımı yaptırdım ios 8 beta 1 çıkar çıkmaz atlıycam
  • quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

udid kaydımı yaptırdım ios 8 beta 1 çıkar çıkmaz atlıycam

Uditsiz shift + update.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o açığı ios 7 beta 4 veya 5 de kapattılar diye hatırlıyorum cihaza kursanız bile aktivasyon kısmı geçilmiyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apple-Apple

quote:

Uditsiz shift + update.

Eskidendi o simdi illa udid isteniyor udidtle ekranda kalıyor restore ile kurtulunuyor bilgilerde gidiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ByGalaxyS3

quote:

Orijinalden alıntı: Apple-Apple

quote:

Uditsiz shift + update.

Eskidendi o simdi illa udid isteniyor udidtle ekranda kalıyor restore ile kurtulunuyor bilgilerde gidiyor

Dolci serveri deneriz yeni yöntem bir araştır.

• Rakipleri yeni çıkmışken iPhone 6'yı tanıtsa fena olmazdı.

• os x'i batırmasalar bari

• Yosemite 'den çok fena umutluyum ✌️

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ios 8 umarım 7'deki eksiklikleri giderir. Kullanıcı yorumlarını dikkate almışlardır umarım.
  • bi bkamışsınız kilit ekranı samsung s3 deki gibi su dalgası olmuş :D, bu versionda doğadan ilham alıcaklar gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: CDDH

bi bkamışsınız kilit ekranı samsung s3 deki gibi su dalgası olmuş :D, bu versionda doğadan ilham alıcaklar gibi

Töbe edin hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oleyy!Shiraz şarabı sonunda gelecek iOS 7 tarzı OSX
  • şimdi ipad air 2 çıkıcak o zaman 2 hafta sonra ipad air eskiyecek ;(

• Bu akşam iOS 7.1.2 de gelebilir diye düşünüyorum.
  • https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=92582084

Yeni iPhone tanıtılabilir haberi yapıyorsunuz, şimdi ise "yeni bir iOS cihazının tanıtılması beklenmiyor" diyorsunuz... Ya artık haberleri içi boş dedikodular üzerinden yapıyorsunuz, ya da yazarlar birbirinden birhaber

• 5S`nın 8 gb lık versıyonu cikabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: from_anatolia

Bu akşam iOS 7.1.2 de gelebilir diye düşünüyorum.

Büyük ihtimalle ios 8 gelecek. Belki, çok düşük bir ihtimal ama, bir cihaz tanıtarak gecenin sürprizini yapabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 2 Haziran 2014; 10:57:10 >
  • iOS 8'in tanıtılması zaten bekleniyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.