Şimdi Ara

WhatsApp, Windows Phone platformuna geri döndü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
1.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• WhatsApp, Windows Phone platformuna geri döndü

Geçtiğimiz günlerde Windows Phone marketten kaldırılan dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yeni özelliklerle geri döndü.

Yeniden kullanıma sunulan 2.11.490.0 sürüm kodlu WhatsApp, bu versiyonuyla sohbet arkaplanı, yayın listesi, gizlilik ile otomatik medya indirme ayarları, özel bildirim sesleri ve performans geliştirmesi gibi yeniliklere kavuştu.

Ücretsiz olarak sunulan WhatsApp uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz.

• Sonunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz daha gecikseydi satacaktım telefonu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birkaç eksik var. Zamanla eklerler

• Nerede Ayfon Lumia'dan daha iyi diyen fanlar

• Lumiadan Appleye karşı büyük bir atak

• bildirimler gecikmesiz geliyor güncellediğimden beri, gizlilik olayı da tam olmuş çok sevindim. bıktıydık "gece 3:15 son görülme :( " temalı günaydın mesajlarından :D

• Windows phone bayağı hızlı gelişiyormuş

Ah Nokia larda şimdi android olacaktı varya
  • Kabul ediyorum, WP’yi ilk tercih ettiğimiz zamanlar fıtık olduk. Verem olduk. Meme kanseri olan erkek arkadaşlarımız bile oldu, o derece. Çoğumuz ipleri kaloriferlere bağladıktan sonra tavandaki kancadan geçirerek odanın ortasına sandalye koyup boğazına doladı. Tam sandalyeye tekmeyi atacakken yakınlarımız son anda yetişip kurtardı.(Evde yalnız olup kurtulamamış olan merhumlarımızın toprağı bol olsun.)
    Android ve iOS kullanıcıları tarafından aşağılandık, hor görüldük. Bizi ellerinde stres topu gibi oynadılar adeta.
    Ağladık, zırladık. Lumia’larımızı 2 kilo domates fiyatına sattık.

Ama bu mücadelenin sonunda artık hak ettiğimiz yerdeyiz LUMIATÖRLER!
    Zaman ilerledikçe en prestijli uygulamalar WP işletim sistemleri için yazılmaya başlandı. Arayüz olarak Android’e 5, iOS’a 3 bastık. Artık ağlama sırası onlarda! Artık kalorifer demirine ip bağlama sırası onlarda!
    Meme kanseri olan kardeşlerimizin öcünü alacağız! Bizi zıplayan top gibi oynadıkları zamanların intikamını, duvardan sekip apış aralarına çarparak alacağız.(Daha önceden fıtık olmuş arkadaşlar rahatlarını bozmasınlar, dinlensinler biraz.)
    Android telefonlarını, iPhone’larını JavSu fiyatına sattıracağız!

Artık gülme sırası bizdedir!

• İyileştirmeler güzel olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

Windows phone bayağı hızlı gelişiyormuş

Bi de tekelleşme olmasın diye ağlıyorsunuz. Her şeye Android sevdanızdan ne zaman vazgeçeceksiniz merak ediyorum. Pazar çeşitliliği, ürün gamında artış ve farklılıklar rekabeti arttıran, kitlenin lehine olan şeyler değil mi? Helsinki havası sana yaramadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MinPayne

quote:

Orijinalden alıntı: swat882

Windows phone bayağı hızlı gelişiyormuş

Bi de tekelleşme olmasın diye ağlıyorsunuz. Her şeye Android sevdanızdan ne zaman vazgeçeceksiniz merak ediyorum. Pazar çeşitliliği, ürün gamında artış ve farklılıklar rekabeti arttıran, kitlenin lehine olan şeyler değil mi? Helsinki havası sana yaramadı.

Dostum selamlar, rekabeti bu forumda isteyen en çok benimdir herhalde ancak microsoft firması bu işe önem vermiyor, Finlandiya da herkes nokia kullanıyor ki finlandiyanın nüfusu 5 milyon nerden baksak yarısından fazlası nokia lumia serisini kullanıyor, ancak diğer 9 avrupa ülkesinde ben nokia kullanan görmedim. Sadece apple ve Samsung var diğer bölgelerde.

Microsoft için sanırım finlandiya pazarı yeterli oluyor, gerçi finliler bile hiç memnun değiller windows phone lu telefonlardan ancak yerli malı diye kullanıyorlar. Microsoft un ben rekabet etmek istediğini pek zannetmiyorum dostum çünkü ios ve andorid in ilk çıkış tarihinden sonraki gelişim periyodunu gördükten sonra microsoftun ne kadar tembellik yaptığını görebiliyoruz. Keşke Microsoft biraz gayret etse ama durum malesef öyle değil..

Şu anda tek rekabet andorid ve ios arasında. Tabi Windows olmasa bile nokia nın piyasaya kazandırdığı çok şey var mesela 1 inç lik kamera sensörü, malzeme kalitesi gibi. Ben nokia nın Microsoft a satılmasına çok üzülüyorum çünkü Microsoftun piyasaya kazandırdığı birşey yok haliyle de Nokia firması da arada kaynamış oluyor. Keşke Android platformuna geçse de donanım ve yazılım anlamında diğer android üreticileri ile rekabet etse.

• quote:

Orijinalden alıntı: metebyr

bildirimler gecikmesiz geliyor güncellediğimden beri, gizlilik olayı da tam olmuş çok sevindim. bıktıydık "gece 3:15 son görülme :( " temalı günaydın mesajlarından :D

gizlilik nerden ayarlıyoruz hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: THESTER

Kabul ediyorum, WP’yi ilk tercih ettiğimiz zamanlar fıtık olduk. Verem olduk. Meme kanseri olan erkek arkadaşlarımız bile oldu, o derece. Çoğumuz ipleri kaloriferlere bağladıktan sonra tavandaki kancadan geçirerek odanın ortasına sandalye koyup boğazına doladı. Tam sandalyeye tekmeyi atacakken yakınlarımız son anda yetişip kurtardı.(Evde yalnız olup kurtulamamış olan merhumlarımızın toprağı bol olsun.)
    Android ve iOS kullanıcıları tarafından aşağılandık, hor görüldük. Bizi ellerinde stres topu gibi oynadılar adeta.
    Ağladık, zırladık. Lumia’larımızı 2 kilo domates fiyatına sattık.

Ama bu mücadelenin sonunda artık hak ettiğimiz yerdeyiz LUMIATÖRLER!
    Zaman ilerledikçe en prestijli uygulamalar WP işletim sistemleri için yazılmaya başlandı. Arayüz olarak Android’e 5, iOS’a 3 bastık. Artık ağlama sırası onlarda! Artık kalorifer demirine ip bağlama sırası onlarda!
    Meme kanseri olan kardeşlerimizin öcünü alacağız! Bizi zıplayan top gibi oynadıkları zamanların intikamını, duvardan sekip apış aralarına çarparak alacağız.(Daha önceden fıtık olmuş arkadaşlar rahatlarını bozmasınlar, dinlensinler biraz.)
    Android telefonlarını, iPhone’larını JavSu fiyatına sattıracağız!

Artık gülme sırası bizdedir!

Arayüz konusunda daha iyi

• Yolunu gözlüyorlardı sonunda geldi demek çok gelişmiş Windows Phone'a .

• quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

quote:

Orijinalden alıntı: metebyr

bildirimler gecikmesiz geliyor güncellediğimden beri, gizlilik olayı da tam olmuş çok sevindim. bıktıydık "gece 3:15 son görülme :( " temalı günaydın mesajlarından :D

gizlilik nerden ayarlıyoruz hocam

Ayarlar --> Hesap --> Gizlilik.

İngilizce dilinde kullanıyorsan telefonu;

Settin --> Account --> Privacy.

• Okisht kullanıcısına yanıt
    whatsapp açtığında alt şeridi yukarı genişlet ayarlar bölümünden hesaplar kısmına geç gizlilik diye karşına gelecek
  • Şimdi burda bazı ' ürün' diye tabir ettiğimiz arkadaşlar var. Yorum yapmışlar yine. Android ios vs. Geç kalmış uygulama vs. Demiş. Biride harbi 'ürün 'müş ki yeni mi geldi demiş. Şu wp8 arayüzünü sevmiyorsanız bakmazsınız. Kullanmazsınız. Yolda telefoncu kolunuzdan tutup 'bak wp8 ara yüzü. nolur bak kardeş. Allah aşkına bak' mı diyor? Bu kadar belli etmeyin ileri zekalılınızı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler
  • Wp de gelişme var

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.