Şimdi Ara

Ünide hangi tayfayla takılmalı ? (Yeni üniversite kazanan arkadaşlara tecrübe konusu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
14
Favori
6.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerekli uyarıları okusun yeni üni kazanan arkadaşlar dh candır

Ortam yaptım hem yurtta hem okulda takıldık biraz ama arkadaşlar benim kanaatim grubunuzda en fazla 5 kişi olsun
    Bizim grubumzda 4kişiydik 2 kız 2 erkek bu sene nasıl olcak bilmiyorum ama aynen devam ederiz.
    Önemli olan bir ömür dost kalacagınız kişilerle arkadaşlık kurmanız. Arkadaşlığınız otogara kadar sürmesin sonra dikkat edin, herkese güvenmeyin çok çıkarcı çok yalancı arkadaşlarınız olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AUZEF -- 13 Eylül 2015; 20:44:49 >

• Lolcülere bulasma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğlenmek istiyorsan cigaracı alkolik ve kızlarla arası iyi olan tayfa ile takılacaksın tabi o ortama girmek içinde muhabbetinin sağlam olması lazım.

Içip içip tribe giren tayfadan uzak dur yaşama sevincini kaybedersin.

• tek takıl dostum. ilk günlerden hemen samimi olma insanlarla. ilerde şaşırtabilirler seni. zaman geçtikçe bir fikrin olur zaten kimle anlaşabilirim vs. gibi.
  • @sufferingismagic inceyi iyi yakalamşsın spor tayfası ne la göbeğim var

@WISDOM lol saçma bi oyun ya ztn bilmiyorum metin2den sonra hiç bir oyun sarmıyo 40 yaşımada girsem metn2 forever
  • @Pomocus2 iyi fikir öyle yaparım önceden herkezi inceden süzerim

@Natsukai. muhabbetim iyi değil ya

@Alice Glass tek takılıncada tadı çıkmıyor illa yanımda biri olcak yoksa neşesi olmaz ki
  • Ülkücü hareket ile takıl panpa onlar seni sokar istedigin ortamlara

• Kimseyle takılma birkaç kişiyle sohbetin olsun yeter.Sınıf arkadaşlıkları genelde menfaat uğruna dönüyor.Hem kuul çocuk ol insanlar seni öyle hatırlasın bu hatırlanmamandan iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Natsukai.

Eğlenmek istiyorsan cigaracı alkolik ve kızlarla arası iyi olan tayfa ile takılacaksın tabi o ortama girmek içinde muhabbetinin sağlam olması lazım.

katılıyorum benim etrafımda 2 tane var.adamların hayatı çay sigaradan ibaret sigara içince dünya onun oluyor.adam yaşamadan ölmüş
  • ülkücüler sınıfta değil iktidarda olacak
  • Valla benim muhabbet baya sağlamdır ek yerleştirmeden gelmeme rağmen tüm 2. sınıfları ve buranın yerlilerini tanıyorum farklı 6-7 tayfayla takılıyorum kim nereye çağırırsa oraya gidiyorum kızlarlada muhabbet durum aynı.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AUZEF -- 13 Eylül 2015; 20:48:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

quote:

Eğlenmek istiyorsan cigaracı alkolik ve kızlarla arası iyi olan tayfa ile takılacaksın tabi o ortama girmek içinde muhabbetinin sağlam olması lazım.

katılıyorum benim etrafımda 2 tane var.adamların hayatı çay sigaradan ibaret sigara içince dünya onun oluyor.adam yaşamadan ölmüş

senle aynı odada kaldık nı acaba

• Metalcilerle takıl kardeş
  • lisede özelikle beden derslerinde sporgasm yaşayan tayfanın ünv uzantısıdır o kutsal tayfa, müziği de severler bunlar genelde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sufferingismagic -- 31 Mayıs 2014; 3:35:21 >
  • iyi ha saçı uzatır sürekli kafa sallarım tam benlik
  • quote:

Orijinalden alıntı: sufferingismagic

quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

quote:

senle aynı odada kaldık nı acaba

sanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: LeokinQ

iyi ha saçı uzatır sürekli kafa sallarım tam benlik

Saçı uzatmak sana kalmış , ama giyim tarzı daha asil oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Stalwart

quote:

Orijinalden alıntı: LeokinQ

iyi ha saçı uzatır sürekli kafa sallarım tam benlik

Saçı uzatmak sana kalmış , ama giyim tarzı daha asil oluyor

metallica filanda hiç sevmem ama skillet dinlerim arada

• Gezip tozmayı sevenlerle ya da sporcu olanlarla takıl. Ülkücülere ya da cemaata takılma. Ikiside ölüm Tayfası.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.