Şimdi Ara

TÜRKSAT LİG TV PAKET TEKLİFLERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
8.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türksat üzerinden ligtv şampiyonlar paketi kullanıyorum. taahhütüm doldu. ve iptal faksı çektim.
    şimdi teklif vermeye başladılar.

size verilen teklif var mı? ya da en uygun teklif sizce ne?
    bu konuda yardımlarınızı bekliyorum...

• bana 3 ay ücretsiz teklif ettiler, size edilen teklifleride yazarsanız sevinirim
  • 1 yıl taahhüt etmem karşılığında;
    3 ay ücretsiz, 4 ay ailecek gibi birkaç paket dedi, sonraki 9 ay 49 tl gibi şeyler

sizlere ne önerdiler tam olarak
  • Lig bitti neyi izliycen gardas lig baslayinca kitliyorlar bidahaki sefere aradiklarinda lig baslayinca ver bana brdava kampanyasini vermese kapatin de ver ayari milleti enayi yerine koymaya bayiliyorlar sen dayat res cek bulof yap kardas

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben iptal etmememe rağmen her yıl 5 büyük 40 TL'den anlaşıyorum, spor extra, belgesel toplamda 55 TL ödüyorum.
    Haziran ve Temmuz ayları 20 TL ödüyorum, lig paketini kapatıp 2 yıllık giriş paketine geçiriyorlar, Ağustosta otomatik tekrar normale döndürüyorlar.
    Digitürk iyi ya
  • Bende 1 yıl peşin ödemeli Türksat Lig Tv abonesiyim. Verdiğim ücreti 12 aya böldüğümde 45 TL'ye denk geliyor. 3 ağustosta üyeliğim bitecek bakalım nasıl teklifler alacağım.
    Yorum yapan arkadaşlar sadece Digitürk Türksat teklifleri ile ilgili yorum yaparlarsa akıl karışıklığı yaşanmaz.
  • eCHoTeCH E kullanıcısına yanıt
    2012 SEZONU için ben de böyle Türksat bir yıllık abonelik yaptım ama kredi kartlı 12 taksitli idi. seninki de mi böyle bir şey?
    ayrıca sana tavsiyem bu fiyatı ödeme. bunun yerine bedava verdikleri kampanyalar var.

Örneğin: 2 ay veya 3 ay ücretsiz sonrası 49 tl yapıyorlar. toplamda 9 X 49= 441 Tl yapıyor. 441 / 12 = 36,75 aylık ücret yapıyor.
    ayrıca bu fiyata 12 aylık ailecek (belgesel-türkmax...) paketi veriyorlar.
  • bekircn B kullanıcısına yanıt
    lig bitti dediğine katılıyorum ancak sonuçta bir yıllık taahhüt istiyor. yani her halikarda kitliyorlar...

dediğini yaptım bir yıl 28 tlden kullandım şimdi ise ne yaparsam yapıyım kabul etmiyorlar abicim.
  • dex_toxic D kullanıcısına yanıt
    evet kredi kartına 12 taksit yapılan bir kampanyaydı. Bu sene lig başlamadan iyi bir teklif yaparlarsa dediğin gibi devam ederim yoksa sadece 5 takımın maçı için 45 TL pahalı gerçekten. Fakat ilk üyeliklerde verdikleri fiyata mecbur alıyorsun.
  • eCHoTeCH E kullanıcısına yanıt
    bana bugün yeni teklif gelecek sizi bu konuda bilgilendiririm.
  • dex_toxic D kullanıcısına yanıt
    iyi olur teşekkürler. Bu başlık aracılığıyla avantajlı teklifleri birbirimizle paylaşıp daha iyi paketlere uygun fiyata sahip olabiliriz.
  • Bende bikeresinde giris paketi sampiyonlar paketi hd felan alcaktim kapattirmistim yeni fiat verdilerdi actirmayi dusundm musteri hizmetlerindeki bayan
    Teknik servis gelecek aktivasyon yapacak dedi peki ucret alcakmi dedim ewet dedi gelmesin o zaman istemiyorm dedm oda alinmasi gerekiyorda falanda fistan ben kac senelik uyeyim dedm 3 sene peki sen hala benden aktivasyon ucretimi alacan dedm almak zorundayiz dedi iptal et kapat uyeligimi dedm mal var sanki karsisinda

• yeni donem full super lig 62.99 olucakmıs
  • İlk defa ligtv alacağım. Turksat üzerinden sadece 5 büyükler kaça gelir bize? Ayrıca lig bittiğinde fiyat düşüşü oluyor mu? Yani Haziran Temmuz Ağustos aylarında kaç tl fatura ödemiş oluyoruz?

• yeni kampanyalar nasıl olur bilmiyorum. ama ilk 3 ay 30 kalan 9 ay 55 -60 liralık fatura olur buyuk ihtimal.oda yıllık 650 gibi fatura olur.goruntu hd degil turksat paketlerinde
    uyeliginin 2. senesinde 20 lira verebiliyosun temmuz agustos aylarında.

mediamarkta 12 ay boyunca Giriş Paketi + seçeceğiniz 2 Keyif Paketi + Şampiyonlar Paketi 550 lra .pesin bunu alman daha mantıklı olur
  • Turksatttan sadece spor extra izleyebiliyormuyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baidoo -- 22 Haziran 2014; 14:08:05 >
  • 3 Ağustos'ta taahhüt bitiyor.Şimdi aradım fiyat almak için,yeni dönemde 63 lira olucağını söylediler.Şuan 52 lira ödüyorum.Temmuzun 25 inden sonra arıyacağım eğer full bütün maçlara güzel bi teklif vermezlerse kapatıcam.
  • arkadaşlar az önce müşteri hizmetleri ile görüştüm üyeliğim 2 ağustosta bitiyoor..tüm maçlar için 650 tl 9 taksit dediler. ayrıca yılbaşına kadar ingiltere ligi hediye olarak veriyorlar..1 hafta içinde dönüş yapmam gerektiğini söylediler.sizce uygun mu..görüşlerinizi bekliyorum.şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engkl

arkadaşlar az önce müşteri hizmetleri ile görüştüm üyeliğim 2 ağustosta bitiyoor..tüm maçlar için 650 tl 9 taksit dediler. ayrıca yılbaşına kadar ingiltere ligi hediye olarak veriyorlar..1 hafta içinde dönüş yapmam gerektiğini söylediler.sizce uygun mu..görüşlerinizi bekliyorum.şimdiden teşekkürler.

12 ye böldüğünde aylığı 54 e geliyor.Tek kötü yanı 12 taksit yapmamaları.
  • sampiyonlar paketi alsan daha mantıklı olur sanki
    zaten cogu macı aynı anda veriyorlar.en fazla 5-6 mac izleyebiliyosun haftada.

bende 2 senedir turksat super lig paketi var.kapattırıcam dedim ilk 3 ay 29.99 kalan 9 ay 60 lira fiyat verdiler .hd paket
    o kadar para verme hic turksat icin. ama sunuda kabul etmek gerek.digiturkun hd olmayan yayını (turksat )d smartın hd olmayan yayınına gore gayet guzel.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.