Şimdi Ara

TÜRKSAT LİG TV PAKET TEKLİFLERİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
8.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: riquelme76

quote:

Orijinalden alıntı: dex_toxic

hocam nedim beyi ara sor benim arayıp aramadığımı söyler.
    320 TL dediği paket biteli yıl oldu. demek istediğim bul bulabilirsen 10 tane alayım diye bu yüzden dedim.
    nedim beyi aradım 400 TL dedi. 30 TL aktivasyondu derken ne etti kardeşim. o da zaten o sıra elinde yoktu. sonrasında almak isterken 360 TLye yayınımı devam ettirdim. anlayacağın çamur yayına devam. ayrıca nedim beyin yaptığı kampanyadan en fazla 100 kişi faydalanır. kaç milyon digitürk abonesi olan kişiler gezi zekalı yani.

senin gibi arkadaşlarda laf çok iş yok.
    ben lafımdayım. sen de lafında durabiliyorsan: değil HD yayın lig tv, çamur yayın lig tv bul almayan namert olsun. boş laflarla olmuyor bu işler. her kimse 320 TL'ye bulabilecek yiğit ben alıcı olarak buradayım. bunun üstüne de yok 350 yok 450 der durursun şimdi.

Iste ben 2 senedir o fiyata kullanıyorum uyanik olan o fiyatlara daima kullaniyor uyanik olmayan ve senin gibi kendini uyanin sanan gezi zekali arkadsalrda 370 tl ye camur yayin izler 2 senedir 100 kisi icine giriyorum DH farki iste sen daha digiturk bölümünden haberin yok yani unut sen hd yayini turksat sana fazla bile :D Bu sezonda 400 e bilerek almadim kapattirmayi dusundugum icin neyse para senin paran ister 300 ver ister 500 bizden uyarmasi

gezi zekalı derken ? sen evde zor tutulan %50densin herhalde bb ağzıyla konuştuğuna göre

• enemy kullanıcısına yanıt
    kardeşim hiç sinirlenme böylesine en güzel cevap susmak. bak hiç cevap yazmadım.
    kafası sadece buna çalışıyor abisi. MUHATAP OLMAAA...
  • Beyler kavga etmeye lüzum yok,şunu kesinleştirelim. Digitürk sokaktaki manav,nalbur vs. gibi müşteri kaybetmemek adına hertürlü taklayı atıyor.
    Bahsedilen fiyatları verdiğine ben eminim,şahitde oldum.Bu fiyat karmaşasına biraz müşteri hizmetlerindeki acemi kerkenezlerde sebep olabiliyor :)

Bende 3yılımı doldurdum digitürk ile.Türksat üzerinde Trabzonspor paketine 2011'de 2yıl taahütle ayda 13tlye izliyordum.Açıkçası kime söylesem bedava diyordu Ancak digitürk bu taraftar olayının patladığını görünce laps diye 23liraya çıkardı taahütlü paket fiyatını.Neyse geçen senede 23tlye 1yıllık anlaşmıştık.Aslında sözleşmemimin bitmesi gerekiyor ama halen arayan yok

Malum bu sene yaptığımız transferler felan derken anlaşılan ligi kavuracaz bende Türksat üzerinden Şampiyonlar paketine geçmeyi planlıyorum ancak ayda öyle 50-60 veremem.Toplamda yıllığı 400 civarı bi fiyat alabilirsem anlaşırım,zira digitürkten ayrılmayada bahane aramıyor değilim.
    Ancak yapacak birşey yok,dreambox artık çözmüyor bu kanalı ah ah bi çözse eskisi gibi

• Bugün eskişehir paketi aldım turksat kalite cok iyi sd yayın bu arada camur gibi diyenlere aldrıs etmeyin 107led tv

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dex_toxic

Türksat üzerinden ligtv şampiyonlar paketi kullanıyorum. taahhütüm doldu. ve iptal faksı çektim.
    şimdi teklif vermeye başladılar.

size verilen teklif var mı? ya da en uygun teklif sizce ne?
    bu konuda yardımlarınızı bekliyorum...

Güncel fiyatları burdan bulabilirsiniz.
    http://www.of.gen.tr/category/lig-tv-paketleri
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.