Şimdi Ara

Android Tablet Konusunda Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bir Seyahat Acentasında çalışıyorum. Rehberlerin tur satışlarını online bir uygulama üzerinden yapıyoruz. Android için yazılmış Sejour Mobile isimli bir uygulama.

Bu uygulamayı da Samsun Galakxy Tab 3 ler üzerinde çalıştırıyoruz. Fakat yoğun oteller var ve buradaki rehberler tablet konusunda iyi performans gösteremediler. Kullanım zorluğu yoğunlukta sorun olmaya başladı.

Laptop kullanımı ile sorunu biraz olsun hafifletiriz diye düşünüyoruz. Fakat kullandığımız program Android uygulaması olduğu için notebooklar da android sistemli olacak.

Yazılımı kullandığımız firma , bize Lenovo Ideapad A10 gibi bir model önerdi. Fakat cihazla ilgili pek bir bilgim yok.

Alternatif olarak önerebileceğiniz cihazlar varsa çok memnun olurum.

• Şimdi şöyle söyleyim. Samsung Galaxy Tab 3 lerde bir performans sorunu yaşamıyoruz ciddi anlamda.

Yaşadığımız performans sorunu rehber kullanımı ile ilgili. Yani tablet kullanmayı çok beceremedikleri için yavaş kalıyorlar.

Laptop kullanmaya alışık bir grup bu. O nedenle klavye ve mouse ile çalışan android işletimli bir tablet ya da notebook arıyorum.

Asus u inceliyorum fena değil bizim işimizi görür gibi. Biraz alternatif inceliyorum yani.

Teşekkür ederim.
  • Bu arada Lenovo A10 önerdi yazılımcı firma. Fakat Lenovolarda Sim/Data kart desteği yok sadece wi-fi ile internet bağlantısı var.

Bize klavyesi olan, mouse takılabilecek ve elimizdeki turkcell data kart lar ile internete bağlanabileceğimiz bir tablet/pc lazım.

Öneriler olursa çok sevinicem.
  • Piranhadan uzak durda ne alırsan al.piranha yerine bilgisayar tipindeki atarilerden al daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de pirhana tablet business 7.0 var ekran parlaklığı en kısıkta ve bazı uygulamaları devre dışı bıraktığım halde ısınmaya devam ediyor.çözümü bilen var mı
  • Lenovo a10 da simkart girişi yok ama iki tane usb girişi var. Bir girişe 3g modem takabilirsiniz. diğer usb girişine mouse baglayabilirsiniz işinizi görür. Tablet alırsanız otg kabloyla uğraşmak zorunda kalırsınız her gittiğiniz yere otg kablo götürmek zorundasınız. Ama Lenovo da usb girişi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elmanderr -- 7 Haziran 2014; 11:44:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dediğim gibi benim için kritik olan,

Laptop gibi kullanılacak bir alet. Yani klavye ve mouse ile giriş yapmaları gerekiyor.

O nedenle tabletten vazgeçiyoruz.

Kritik olan Android işletim sistemli bir laptop bulmak.
  • kardeş dediğim zaten android klavyeli tablet. google da bi baksaydın görürdün tam işine yarayacak bişey olduğunu
  • Biraz geç bi cevap oldu arkadaşlar kusura bakmayın.

Ama soruna yeni bir boyut kazandırdık. Web sayfası üzerinden işlem yapan yeni bir programla çalışıyoruz ve Silverlight nedeniyle tabletlerde sorun yaratıyor.

O nedenle notebook 'a mecburi dönüş yapıyoruz.

Bu konuda da fikirleriniz kıymetli olur benim için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.