Şimdi Ara

iphone 5s galaxy s4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Iyi forumlar. Galaxy s4 kullanicisiyim 2 aydir. Ama hep kafama takilan sorular var. 2 arkadasim 5s aldilar. Beni cok cezbediyor. Sizce detistirmelimiyim yoksa s4 e devam mi. Kararsiz kaldim. Ayrica galaxy s5 dusundum. Ama s5 e verilecek para istekleri karsilamiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kesinlikle geçmene değmez dostum çünkü senin s4 satıp 5s alman için en az 700-800 lira vermen gerekecek ki hiç gerek yok, ben her iki telefonu da kullandım 5s güzel telefon özellikle ios işletim sistemi zaten fark atıyor,illa ki iphone alacağım diyorsan 4-5 ay bekle iphone 6'yı al derim (daha büyük ekran vs) burda iki telefonu kıyaslarsak illa ki 5s daha iyi ama aradaki 700-800 lirana da yazık etme derim
  • al abi al samsung ıphonenin kılıfı olamaz ben aldım ağlıyorum simdi al
  • Ya ben iphonu yada samsungu kotuleyin demedim. :D sadece tavsiyelerde bulunmanizi istedim hepsi bu tartisma ortami cikicak yoksa
  • Galaxy s4ü satıp ıphone 5s almak mantıklı değil. Arada bariz fark yok. Ama paran varsa zenginsen al.

• S4te kal ios sınırlı dünya android daha özgür bir dünya

• Yıllarca iphone kullandım jb de yaptım ama bi süre sonra sıktı s4 e geçtim andorid'in kotu özelliği yada touchwizin, bazen takılıyor kasıyor yani şu anda ios 7 li 4S bile gidiyo kasmadan şu anda s4 te kitkatda gidiyo ama korkmuyor değilim ama sana şunu söyliyim ben büyük ekran için geçtim s4 e ayrıca torrent kullanabilmem benim için büyük avantaj bilgisayarsız filmi indir altyazıyı indir bitti gitti ama sorarsan özlemiyor değilim iphone u sonuçta yağ gibi akıyordu telefon yalan yok sana diyeceğim bir sonra ki iphone u bekle düşün tart ben şahsen kasım kasım kasılana kadar değiştirmeyi düşünmüyorum s4 ü şu anda gayet iyi hızlı

• Abi allah aşkına s4 diyen var

s4 5s'in tırnağı olamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cru.

Abi allah aşkına s4 diyen var

s4 5s'in tırnağı olamaz

Yav he he tamam ondan

• quote:

Orijinalden alıntı: bblokee

quote:

s4 5s'in tırnağı olamaz

Yav he he tamam ondan

olamaz. s4 kim ki 5s e kafa tutacak.

S4 mini kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: The Notorious

quote:

quote:

s4 5s'in tırnağı olamaz

Yav he he tamam ondan

S4 mini kullanıyorum

Arkadaşım o k.ç kadar ekrandan ne zevk alırsın bu bir ücretsiz uygulama zenginliği yok bu iki bluetooth yok sd kart girişi yok batarya değişmiyor kasası hariç hiçbi gideri yok özelleştirme denen bişey yok tek artısı stabilite oda bilinçsiz kullanıcıların androidden anlamaması.

• Neyi cezbetti ki? Oyuncak gibi gelir s4ten sonra.
    Ayrıca verdigin paraya degmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni cihaz alacak olsaydın tavsiyem 5s olurdu.Fakat mevcut cihazın hertürlü işini görür bence gerek yok zarar edersin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: The Notorious

quote:

quote:

s4 5s'in tırnağı olamaz

Yav he he tamam ondan

S4 mini kullanıyorum

Arkadaşım o k.ç kadar ekrandan ne zevk alırsın bu bir ücretsiz uygulama zenginliği yok bu iki bluetooth yok sd kart girişi yok batarya değişmiyor kasası hariç hiçbi gideri yok özelleştirme denen bişey yok tek artısı stabilite oda bilinçsiz kullanıcıların androidden anlamaması.

Ben ROM geliştiricisiyim. Android'in dilinden fazlasıyla anlıyorum. Sistem olarak, donanım olarak 5S S4 den üstün, biliyorsun.

• quote:

quote:

s4 5s'in tırnağı olamaz

Yav he he tamam ondan

Yav tamam o dandik plastik kasası gacur gıcır eden arayüzü kasım kasım kasılan S4'le iyi keyifler dilerim

• S4 çok güzel bir telefon boşuna masrafa girme. Eğer param var diyorsan ps4, pc vs. al

• Galaxy s4 gercekten ihtiyaclarimi tam anlamiyla karşiliyor. Sikayetci degilim. S3 kullandim 1 yil. Nefret ettim. S4 aldim cok sasirtti beni. Her yonuyle guzel bir telefon. Pil konusunda. 5s s4 e yaklasamiyor bile neredeyse. Telefonda beklediklerini karsilamiyor kimi zaman 5s. Iyi dusundum. Galaxy s4 kullanmaya devam. Benim icin kasa pek onemli degil . Neo hybrid kilif kullaniyorum iphone dan daha şık duruyor açıkcasi. Tesekkur ederim yorumlariniz icin. Sadece oneri icin sormustum. Iyi forumlar.

• G3 al. Pisman olamazsın

• s4 te kal
  • Samsungta biraz daha kal iphone 6 yi bekle.
    Sahsen elimde g2 ve discovery var iphone 6 ciktiginda ikisini satip iphone 6 alacam. Bekle biraz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.