Şimdi Ara

SATILIK BOSE COMPANİON 20 MÜZIK SİSTEMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
5
Favori
2.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    YURTDIŞINDAN HEDİYE GELMİŞTİ. ÇOK KISA SÜRE KULLANILDI. HİÇBİR SORUNU YOK. KUTULU VE EKSİKSİZ ŞEKILDE TESLIM EDILECEKTIR.
    750TL.
     SATILIK BOSE COMPANİON 20 MÜZIK SİSTEMİ SATILIK BOSE COMPANİON 20 MÜZIK SİSTEMİ
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Folowme -- 11 Ekim 2014; 1:26:19 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• İlanı baltalamak isteemem ama alacak arkadaşları da bilgilendirmek isterim hocam: yetkili distrbütörde fiyat bu:

BoseCompanion 20
  • Baltalayamazsın zaten distribütörü indirilmli 912tl ye satıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Folowme -- 2 Haziran 2014; 23:11:55 >

• :):) Hocam linke tıklamayı unutuyosunuz galiba.Tıklayın da bi fiyat görün, ayrıca arkadaşın attığı linke de bi gözatın, bu paraya sittin sene satılmaz bu ürün.Ha dersen ki, ürün sıfır o zaman haklısın; ki zaten sessistemlerimarketim distribütör garantilidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infinityman -- 3 Haziran 2014; 22:19:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: infinityman

:):) Hocam linke tıklamayı unutuyosunuz galiba.Tıklayın da bi fiyat görün, ayrıca arkadaşın attığı linke de bi gözatın, bu paraya sittin sene satılmaz bu ürün.Ha dersen ki, ürün sıfır o zaman haklısın; ki zaten sessistemlerimarketim distribütör garantilidir

ARKADAŞLAR FİYAT REVİZE EDİLMİŞTİR.

• quote:

Orijinalden alıntı: ertugoz

quote:

:):) Hocam linke tıklamayı unutuyosunuz galiba.Tıklayın da bi fiyat görün, ayrıca arkadaşın attığı linke de bi gözatın, bu paraya sittin sene satılmaz bu ürün.Ha dersen ki, ürün sıfır o zaman haklısın; ki zaten sessistemlerimarketim distribütör garantilidir

Simdi guzel fiyat oldu iste hocam, sesini merak etmiyor degilim i300 satilirsa alabilirim, hayirli satislar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sesi gerçekten mükemmel. dinleyince hak vereceksiniz. diğerleri bir yana bu bir yana.

• best buy da test standında dinledigimde en cok sasirdigim pc hoparloru bunlardı. sadece bu iki hoparlorden bu bas geliyor olamaz diye gizli subwoofer aramıstım. hatta companion 5 lerin subwoofer ını bunlara baglayip musterimi kandiriyorlar bile dusunmustum. kesinlikle muhtesem urunler herkese tavsiye ederim bende.
  • Hayırlı satışlar dilerim. Fiyat takip.
  • pm
  • sifir 873 zaten?
  • fiyat takip
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ertugoz

quote:

Simdi guzel fiyat oldu iste hocam, sesini merak etmiyor degilim i300 satilirsa alabilirim, hayirli satislar

I300 icin pm:D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• PM.

Bu arada fiş yurtdışı tipi mi? US mi UK mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.