Şimdi Ara

Canon SELPHY CP910 Wireless Fotoğraf Yazıcısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Canon SELPHY CP910 Wireless Fotoğraf Yazıcısı hakkında yorumlar alabilir miyim?Daha önce bu ürünü yada benzerini kullananlar var mıdır? Kompact taşınabilir olduğu
    için tercih ettim ve siparişini verdim ama hala kararsızım bu konuda daha mantıklı çözümler varmıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZkTnc -- 29 Mayıs 2014; 16:18:03 >

• Anlaşılan yazıcının yeni olması sebebi ile henüz kullanan yok.Alacaklar için bir bilgilendirme yapmak isterim.
    Yazıcı bugün elime ulaştı portatif hafif ve rahatlıkla taşınabilir.Fotoğraf kalitesi oldukça güzel neredeyse stüdyo kadar var.
    Yalnız bu ürün aldığıma çok pişman oldum! Pille kullanım kolaylığı sağladığı için tavsiye ettim birde ne öğreneyim pili ayrı satılıyor ve 300 TL üzerinde bir fiyatı var.Yani şöyle
    bu ürünü 300 e alıyorsunuz bir o kadar piline veriyorsunuz 600 küsür bir para tutuyor ve 108 adet fotoğraf basabilmek için 100 TL değerinde ki kartuş ve kağıt setini almanız
    gerekiyor.Velhasıl bataryasız olarak ev ortamında kullanmanız durumunda büyük bir zarardan başka bir şey değil maalesef.
  • ZkTnc kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun, bilgilendirme için ayrıca teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OCP Türkiye -- 30 Mayıs 2014; 16:14:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZkTnc

Anlaşılan yazıcının yeni olması sebebi ile henüz kullanan yok.Alacaklar için bir bilgilendirme yapmak isterim.
    Yazıcı bugün elime ulaştı portatif hafif ve rahatlıkla taşınabilir.Fotoğraf kalitesi oldukça güzel neredeyse stüdyo kadar var.
    Yalnız bu ürün aldığıma çok pişman oldum! Pille kullanım kolaylığı sağladığı için tavsiye ettim birde ne öğreneyim pili ayrı satılıyor ve 300 TL üzerinde bir fiyatı var.Yani şöyle
    bu ürünü 300 e alıyorsunuz bir o kadar piline veriyorsunuz 600 küsür bir para tutuyor ve 108 adet fotoğraf basabilmek için 100 TL değerinde ki kartuş ve kağıt setini almanız
    gerekiyor.Velhasıl bataryasız olarak ev ortamında kullanmanız durumunda büyük bir zarardan başka bir şey değil maalesef.

Bataryasının opsiyonel olduğunu okudum. Sizdeki sadece bataryalı mı?
    ben de düşünüyorum , danışmak istedim. Tavsiye eder misiniz , daha farklı bir model mi almak iyi olur ev için ?
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar elimde canon selphy CP100, CP200, CP220, CP300, CP330, CP400, CP510, CP600, CP710, CP730, CP770, CP780, CP790, CP800, CP900, CP910 için orjinal batarya ve şarj cihazları var. Amerikadan bir arkadaşım vasıtasıyla getirTtim. Eğer bu cihazları dışarda da kullanma gibi bir düşünceniz varsa arayın fiyat konusunda yardımcı olayım. Zira türkiye de bu ürün PİL 300 TL ŞARJ CİHAZI İSE 100 KÜSÜR BİŞEY. İLETİŞİM: 0537 768 42 67 - İZMİR
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.