Şimdi Ara

30-35 bin TL arası Araç Tavsiyesi..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 15 gündür paramı tamamladığım halde arabada bir türlü karar veremiyorum 4 kişilik aile arabası olacak ailemizin Maşallahı var boylarımız 1.90 ile 1.80 arası onun için içinin birazda olsa geniş olması lazım Hachback veya sedan fark etmez görüş ve önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim selametle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShperioN -- 29 Mayıs 2014; 15:43:52 >

• Renault Scenic desem?

Genişlik ve boy anlamında üzmez gibi geliyor bana.
  • Simdi bu öylebi uyazı yazmissinizki bu kriterlerde 95 model olupda 35 bin TL Ye de bulabilirsiniz 2013 model olup da 35 bin TL Ye de araba var. Istediginiz araba dizel mi benzinlimi mi? Kaç MOTOR istiyorsunuz? Ben Size 2000 MOTOR 98-20 model arası BMW 5.20 de önerebilirim, 05-06 model 1.6 Avensis veya Mondeo da önerebilirim, 13 model symbol de önerebilirim ama kriterlerinizi daraltmaniz lazım. Son olarak HB araç tavsiye etmem mutlaka sedan almanız şart.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lpgli olursa iyi olacak kanaatindeyim 2000,1800,1600 CC olabilir uzun yolda ve şehir içinde şöförü ve yolcuları yormayacak bir araç olacak teşekkür ederim. Yorumlar için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShperioN -- 9 Haziran 2014; 7:46:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ShperioN kullanıcısına yanıt
    Hocam;

2008-2011 1.6 115'lik Ford Focus (sürüş konusunda yormaz yol tutuş, yakıt, konfor harika.)

2004-2007 2.0 145'lik Ford Mondeo (focus için yazdığım şeylerin iki katı daha harika olduğunu düşünün + 2.0 motor 145 beygirin gücü var.)

2001-2004 1.8T 150'lik Volkswagen Passat (sürüş keyfi olarak hemen hemen mondeo ile denk ama yol tutuş için ESP şart.)

2004-2005 2.0T 175'lik Opel Vectra (sürüş keyfi ve konfor konusunda önce yazdığım 3 aracı ikiye katlar, yol tutuşu canavar gibi ESP'ye tepki olarak üretilmiş , 2.0 motor olduğu için 2. elde sıkıntı yapabilir fakat 1.6 veya 1.8 olanları çok aşırı hantal. 1.6 veya 1.8 olanlardan alacaksanız hiç almayın. Hele 1.8 hiç almayın arızası bol.

• angarabebesi06 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ediyorum önerilerinizi dikkate alacam başka görüş ve önerisi olan arkadaşım varsa bekliyorum lütyfen düşüncelerinizi esirgemeyin :)
  • Bu arada pek tipli bir araba olmamakla beraber peugeot 207 sw oldukça ferah bir araç. Bir hocamız almıştı tavan mesafesi oldukça iyi ferah bir kabini var. Süspansiyon konforu beklenmeyecek kadar rahat ve en çok şaşırtan a sütunlarını ve yan aynaları tasarlarken çok uğraşmış peugeot belli ki giderken o taraftan rüzgar sesi, cam açıkken hava türbülansı hiçbirşey olmuyor. Bugün 2014 5 serisi 90km sonrası yan aynalardan foşur foşur rüzgar sesi yaparken 207'de tık yok, baya şaşırmıştım.

Bu paray oldukça modelli düşük kmlisi hatta dizeli alınabiliyor. 1.6 hdi tadından yenmez. İlandaki resimde tavan mesafesini görebilirsiniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-kendiroglu-otomotiv-den-207-s.w-trendy-hatasiz-18-000-km-de-167600359/detay

Elbette önerilen passat, mondeo gibi araçlar çok daha üst sınıf, kaliteli araçlar ama bu arabadaki versatilliği göz önünde bulundurun derim. Bence imkan varsa bir yerde bir 207 swnin içine binin derim. İlanla alakam yoktur.

• Hocam teşekkür ederim

Honda civic vtech es almaya karar verdim inşallah temiz bir şey bulabilirim :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.