Şimdi Ara

Dropbox, 300 milyon kullanıcı sayısına ulaştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Dropbox, 300 milyon kullanıcı sayısına ulaştı

Yeni şirketler satın alarak sunduğu deneyimi arttırmaya devam eden popüler bulut depolama platformu Dropbox, 300 milyon kullanıcı sayısına ulaştığını açıkladı.

2013 yılının Kasım ayında 200 milyon kullanıcısı bulunan ve aradan geçen 6 ay içerisinde 100 milyon kişiyi daha bünyesine katarak 300 milyon gibi büyük bir seviyeye ulaşan Dropbox, konu hakkında ayrıntılı bilgi vermeyerek sadece yukarı yer alan görseli yayınlamayı tercih etti. Servisin bu büyümeyle 2014 sonunda 400 milyon kullanıcıya, 2015 yılında ise 500 milyon kullanıcıya ulaşabileceği yapılan tahminler arasında yer alıyor.

Dropbox'un ücretsiz olarak verdiği 2GB'lık depolama alanını buradan alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

• Box bundan daha iyi hemde daha fazla (10GB) alan veriyor.

• google drive 15 gb veriyor ona bakarsan :))) oda box a 5 basar :)))
  • dropbox htc ve samsung'a otomatik geliyor. o yüzden kullanıcı sayısının fazla olması normal.

ancak onun haricinde kullanılmaz. çünkü 2gb çok az.

box 10 gb, yandex disk 10 gb, google drive 15 gb veriyor.

copy normalde 15gb veriyor ama benim imzadaki linkten girerseniz 20gb verir.
  • Benim samsung'da da yüklü geldi.ertesi gün devredışı bıraktım :) kişisel dosyalarımı ortak bir alanda tutmam.istediği kadar güvenli desin.
  • Kesinlikle box.com tavsiyemdir çünkü dropbox da bilgisayara program kurulumu zorunluyken box.com böyle bir zorunluluk yok, her yerden ulaşabilirsiniz.
  • Onedrive iyidir iyi (skydrive) 25 GB alan verdi adamalar.Hatta 50 ama o bi süreliğine
  • quote:

Orijinalden alıntı: boramir86

Kesinlikle box.com tavsiyemdir çünkü dropbox da bilgisayara program kurulumu zorunluyken box.com böyle bir zorunluluk yok, her yerden ulaşabilirsiniz.

Dropbox'da bilgisayara program kurmak zorunlu değil ki. Web üzerinden atıyorum ben her şeyi.
  • Uploadan bahseden yok ne mutlu size
  • galaxy s4 aldığımda 50gb beleş alan vermişti 2015'e kadar ve benim icin en değerli uygulamalardan birisi dropbox.

sürem bitsin parasıyla yine alıcam sorun değil, çok aşırı kaliteli..
  • üye olana 20gb veriyoruz diyorlar hop 100 bin kişi üye oluyor, ama kaçı kullanıyor?

açıkçası ben windows phone'da kullanımı kolay olduğu için skydrive'ı tercih ediyorum. Hem masaüstüne kurmak gibi bir zorunluluk da yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.