Şimdi Ara

Burak Yılmaz bu takımda kaldığı sürece şampiyonluk yok!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
2.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şampiyonluğu onun atamadığı gollerle kaçırdık, aksine Fenerbahçe son dakikalarda
    attığı gollerle şampiyon oldu.

Keşke içinizden biri, sadece bu sene kaçırdığı gollerden bir video yapsa,
    İnanın izlerken mideniz bulanır ve kusarsınız

• Sanki hic gol atmadi. Butun sucu Burak'in ustune yikmak yanlis olur. Deplasmanlarda kimse oynamiyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sene şampiyon olduğumuzda Burak yok muydu?

İlle de gol kralı olması mı gerekiyor?
  • olacağız.
  • 5 sene daha katlanacaz. Benim saçlar beyazladı yemin ediyorum , daha 25 yaşındayım.
  • Geçen sene nasıl oldunuz o zaman
  • Peki Burak gol atması için ne kadar beslendi ? Takımda kanat bile yoktu . Amrabat zamanında güzel ortalar açınca aaaa Burak'ın kafaları da iyiymiş dedik Bu takımın ihtiyacı asla forvet değildir . Kanat veya kanat/forvet oynayacak oyuncu almamız lazım. Yabancı forvet tüm dengeleri bozar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aslan Terbiyelisi

Şampiyonluğu onun atamadığı gollerle kaçırdık, aksine Fenerbahçe son dakikalarda
    attığı gollerle şampiyon oldu.

Geçen senede fenerin kaçırıp onun attığı gollerle şampiyon olduk, boş boş konular açmaya gerek yok.Sevseniz de sevmeseniz de Burak ile devam ediyoruz.
  • Adama 5-6 pozisyon vereceksin 3 tanesini yazacak sorun burak degil oyuncuların birbirini sevmemesi

• burak gibi bir adam varken kanatsız oynarsan bu olur tabi oyunu ne kanatlara yayabiliyoruz nede ortada saklayabiliyoruz burak ne top tutabiliyor ne top sürebiliyor ne pas yapabiliyor böyle olunca ortaya attığımız toplar olduğu gibi geri dönüyor kanat olmadığından oyunu oraya da açamıyoruz tabi haliyle hücum varyasyonları çok kısır kalıyor.
  • Adam ozetlemis herseyi. Kanat yok sizde. Bize bak kanatlardan nasil yardim aldik;

Caner 13 Asist/ 3 Gol
    Emenike 10 Asist/13Gol
    Sow 7 Asist/15 Gol
    Kuyt 8 Asist/9 Gol
    Gokhan Gonul 5 Asist

Sampiyon olmamizda en buyuk etkende korner ve duran toplari en iyi sekilde degerlendirmemiz. Az degil 21 Golumuz var. Liverpool Atletico ve Juventustata bu rakam 20 kusurlardaydi. Twitterda okumustum.

• Drogba,Umut sayesinde 2.olduk zaten dimi?

• Kaleciyle karşı karşıya atamadıkları adamı deli ediyor. Ya arkadaş sen kimsin de kaleciyle karşı karşı plase vurmaya çalışıyorsun. Kaç kere kaleciyle karşı karşıya plase gol atmaya çalıştı. Becerebilse birşey demeyeceğim. Yemin ediyorum Plase deneyeceğine, rastgele kaleye sert şut çeksin gol olma olasılığı daha yüksek. Ne bileyim kalecinin suratına bir yerine gelir sakatlanır en azından. Hep diyorum, şu Galatasaray'da sadece kaleciyle karşı karşıya pozisyonları atsa bir adam en az 15 tane atar. Galatasaray'da oynayan bir futbolcu yakalarsa atacak arkadaş. Bir, iki maç olur kaçırırsınız ama her maç 2,3 %100'lük pozisyon kaçmazki.
  • bende aksini düşünüyorum 2 yıldır gol kralı bu senede 1 golle kaçırdı sanırım gol krallığını. böyle adam zor bulunur.tabiki eksileri var ama kesinlikle artıları daha çok. ama klasik taraftar zamanında Hakan Şükür ede şaban deyip dalga geçerlerdi.o gitti yeri dolmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Experianc

5 sene daha katlanacaz. Benim saçlar beyazladı yemin ediyorum , daha 25 yaşındayım.

Senin iyiymiş boyarsın geçer. Saç kalmadı bende.
  • şampiyon olamamamızda büyük katkısı oldu diyebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kobrakai

bende aksini düşünüyorum 2 yıldır gol kralı bu senede 1 golle kaçırdı sanırım gol krallığını. böyle adam zor bulunur.tabiki eksileri var ama kesinlikle artıları daha çok. ama klasik taraftar zamanında Hakan Şükür ede şaban deyip dalga geçerlerdi.o gitti yeri dolmadı.

Takimda 2 tane 2 yönlü kanat oyuncusu olsa, hem Selcuk hemde Burakin perfonmanslari cok fazla artar. İyi servis alsa, Burak rahat 30 golü bulur ligde.
  • fbnin ortasahasi yaraticilik anlaminda cok yetersiz. Beklerle oyun kuran, önde basan, ilerdeki oyuncularin bitiricikleriyle duran toplarla sampiyon olmus bir takim. Aslinda Terim ve Mancini birlikte hediye ettiler desek daha doğru olur.

konuya gelirsek, aksini düsünüyorum. Devre arasinda, kaliteli bir kanat transfer edip, Drogbayida dinlendirerek kullanip, Buraki tek forvet oynatsaydik, en azindan son ana kadar sampiyonluk mücadelesi verirdik.
  • Bu sezon alınan yabancı kararı. Türk futbolcularda rehavete sebeb olacak. Umarım bu kervana Burak'ta katılmaz.
    Sakatlık harici yeri garanti. Alternatif yerli oyuncuda yok kimi alacaksın.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.