Şimdi Ara

Burak Yılmaz bu takımda kaldığı sürece şampiyonluk yok! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
2.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • adam açık açık troll. aldığı nick bile ; Aslan Terbiyelisi bu adamı ciddiye alıp yorum yapmayın. aklınca Galatasaray taraftarlarını gaza getirmeye çalışıyor işte.
  • Hazırlık maçını izlemediniz mi ? Bu kazma böyle önemsiz bir maçta bile neler neler kaçırdı.bu kaçırdıklarının hepsini çerez niyetine atmalıydı.Bundan forvet olmaz ancak kenar topçusu olur.
  • Adamlarda Ba,Emenike,Cardozo gibi tehlikeli forvetler var birde bizdekilere bak Drogba'nın ölüsü iyiydi Burak'tan, forvetsiz oynuyoruz resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

Hazırlık maçını izlemediniz mi ? Bu kazma böyle önemsiz bir maçta bile neler neler kaçırdı.bu kaçırdıklarının hepsini çerez niyetine atmalıydı.Bundan forvet olmaz ancak kenar topçusu olur.

Bir de hareketlerine baktigin zaman normalmis gibi davraniyor. Bir maçta bu pozisyonlardan bir futbolcuya zaten kaç kere gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Burak Yılmaz bu takımda kaldığı sürece şampiyonluk yok!
  • Burak yoksa CL'de gruptan çıkma, çeyrek final de yok o zaman. Yahu birazcık akıl.

Burak fanı falan değilim, uber super oynadığını da düşünmüyorum fakat kimi oynatacaksın yerine ?

Olmazsa olmaz dediğin Muslera mı ?
    Yıllar sonra sol bekimiz oldu dediğin Telles mi ?
    Aslanım benim dediğin Melo mu ?
    İşte 10 numara, dunya yıldızı dediğin Sneijder mi ?
    Koşsun dursun dediğin Bruma veya yedekte kalmasın dediğin Amrabat mı ?

Hangisini oynatmayacaksın bunun yerine yabancı forvet koyman için ? Ya da yerli forvetin var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Levien

Adam ozetlemis herseyi. Kanat yok sizde. Bize bak kanatlardan nasil yardim aldik;

Caner 13 Asist/ 3 Gol
    Emenike 10 Asist/13Gol
    Sow 7 Asist/15 Gol
    Kuyt 8 Asist/9 Gol
    Gokhan Gonul 5 Asist

Sampiyon olmamizda en buyuk etkende korner ve duran toplari en iyi sekilde degerlendirmemiz. Az degil 21 Golumuz var. Liverpool Atletico ve Juventustata bu rakam 20 kusurlardaydi. Twitterda okumustum.

Fener'de de kanat yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasuedxzbl

Burak yoksa CL'de gruptan çıkma, çeyrek final de yok o zaman. Yahu birazcık akıl.

Burak fanı falan değilim, uber super oynadığını da düşünmüyorum fakat kimi oynatacaksın yerine ?

Olmazsa olmaz dediğin Muslera mı ?
    Yıllar sonra sol bekimiz oldu dediğin Telles mi ?
    Aslanım benim dediğin Melo mu ?
    İşte 10 numara, dunya yıldızı dediğin Sneijder mi ?
    Koşsun dursun dediğin Bruma veya yedekte kalmasın dediğin Amrabat mı ?

Hangisini oynatmayacaksın bunun yerine yabancı forvet koyman için ? Ya da yerli forvetin var mı ?

telles ilk geldigi gibi değil artık,normal yerli bir solbek alınabilir ki hiç sırıtmaz şuan telles aman aman bir oyun oynamıyor..biraz gerçekleri görmk lazım...adam alternatifim yok diyor nasılsa,o yüzden geliştirmiyor kendini..sakat bruma bile sezona nasıl iyi başladı varın siz düşünün..

• Güncel abicim...
  •  Burak Yılmaz bu takımda kaldığı sürece şampiyonluk yok!
  • Güncel abicim...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.