Şimdi Ara

PEPSİ'DEN HER KAPAĞA 20 MİL (MİLES&SMİLES) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
929
Cevap
30
Favori
50.276
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: şopcu

quote:

Orijinalden alıntı: 4Marilyn

5000 mil girdik daha henuz yatmamis..

hocam 10 gün bile sürebiliyor tam belli olmuyor yatış tarihi ;-) eğer 11.gün olup yatmaz ise thy arayıp onlar ile konuşun bir şikayet dosyası gibi bişey açıyorlar sonra 2 gün içinde yatıyor hesabınıza

Suan aradim 12:18 dk:saniyedir bekliyorum. Bakalim ne zaman biri telefona cikacak? 444 0 849
    Saygilar..

21:00 dakikada baglandi telefon bir bayan tarafindan acildi.
    Ilk sözüm su oldu.

Iyi calismalar, yaklasik 20 dk dan fazla zamandir bekliyorum lutfen bunu not ediniz dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Marilyn -- 11 Haziran 2014; 14:23:28 >

• Ben 45 dakika konuştum
  • konuşanlar sonuçlarını da yazsa ne güzel olur aslında :)

@şopcu @4Marilyn
  • quote:

Orijinalden alıntı: PCkopat065

konuşanlar sonuçlarını da yazsa ne güzel olur aslında :)

@şopcu @4Marilyn

Hocam bir önceki sayfada yazıyor aslında yazdım Eğer 11 gün olup da yatmaz ise hala miller thy sizin adınıza pepsiye arıza kaydı gibi bişey oluşturuyor..Size dosya numarası falan da veriyor aynı zmanda bununla taip yapabilirsiniz diyerek..Benim 13.gün hesabıma yattı ama miller..
  • 4 iş gününde puanlarım hesaba geçti. (100 kapak)
  • THY Miles& hesabında usülüne uygun formatta kayıtlı bir cep telefonu numaranız varsa miller kısa zamanda hesabınıza geçiyor.
    Üyeliğinizde cep telefonunuzun alan kodu 90, operatör kodu 5xx, tel no xxxXXxx olarak ilgili kutucuklara girilmiş olup olmadığını kontrol etmelisiniz. 1 hafta ,10 gün oldu ve hala milleriniz yatmadıysa, bilin ki buna sebep (çok büyük ihtimalle) usüle uygun girilmemiş cep telefonunuzdur. Durumunuz bu ise MH ile irtibata geçin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hopdedikks

THY Miles& hesabında usülüne uygun formatta kayıtlı bir cep telefonu numaranız varsa miller kısa zamanda hesabınıza geçiyor.
    Üyeliğinizde cep telefonunuzun alan kodu 90, operatör kodu 5xx, tel no xxxXXxx olarak ilgili kutucuklara girilmiş olup olmadığını kontrol etmelisiniz. 1 hafta ,10 gün oldu ve hala milleriniz yatmadıysa, bilin ki buna sebep (çok büyük ihtimalle) usüle uygun girilmemiş cep telefonunuzdur. Durumunuz bu ise MH ile irtibata geçin.

Usule uygun benimde 5.gün oldu gelen giden yok.
  • Hiç uçuş işlenmemiş kartlara MİL yüklenmiyor..

Zeten bu tip kartlara kod girşi yaptığınızda hiç bi kontrol yapmadan doğru yanlış olduğunua bakmaksızın THY milleriniz 10 gün içinde yuklenecektir mesajı veriyor.. Benim anladığım kadarıyla sistem yanlış mesaj donuyor.
    Uçuş işlenmiş 2 kartıma 7500 er mil yuklendi... diğer uçuş işlenmemiş kartıma 1 mil bile yuklenmedi
  • Çok iyi gerçekten 31.12.2017 tarihine kadar geçerli miller.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanizmir

Hiç uçuş kaydedilmiş yeni TK lar için kod ne grilirse girilsin yanlış doğru farketmnez .. Millerniz 10 gün içinde yuklenecektir mesajı veriyor.. bence bu tip kartlar hiç dikkate alın mıyor yanlış mesaj veriyor

yüklendi mi sizinkiler kontrol ettiniz mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: msk_sansal

Beyler selam.

Elimde 100 kapak kodu vardı 50 sini kendi TK ma 50 sini de kız arkadaşımın TK sına yükledim.

sonra baktım ki ona yüklediğim şifreleri kendime deneyinde kabul ediyor. kendi kodlarımı da ona kabul ediyor. farklı kombinasyonlarla 100 kapaktan nerdeyse 150 170 kodluk yükleme yaptım

Demek ki aynı kodu farklı TK ya yükleyebiliyoruz.

Elinde 100 adet kod olan bana ulaşabilir mi ? Takas yapalım .

bilginize.

yüklersin de mutemelen 2sinden 1ine yüklenecektir.Bu 10günlük süre onu kontrol etmek için.
  • RccP kullanıcısına yanıt
    aynen onu bekliyorum şimdi.
  • bnm miller de gelmedi oyle fazla kapak falanda girmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: RccP

quote:

Orijinalden alıntı: msk_sansal

Beyler selam.

Elimde 100 kapak kodu vardı 50 sini kendi TK ma 50 sini de kız arkadaşımın TK sına yükledim.

sonra baktım ki ona yüklediğim şifreleri kendime deneyinde kabul ediyor. kendi kodlarımı da ona kabul ediyor. farklı kombinasyonlarla 100 kapaktan nerdeyse 150 170 kodluk yükleme yaptım

Demek ki aynı kodu farklı TK ya yükleyebiliyoruz.

Elinde 100 adet kod olan bana ulaşabilir mi ? Takas yapalım .

bilginize.

yüklersin de mutemelen 2sinden 1ine yüklenecektir.Bu 10günlük süre onu kontrol etmek için.

O değil de kod satanlar böyle bir üçkağıt yapmaz değil mi aynı kodu herkese satmasınlar, sistem madem izin veriyor çok hesaba girişe, sonra biz milleri alamayınca mağdur olmayalım

• Dun bizim apartmanin onunde cop toplayan bir cocuga bu pepsi kapaklarindan 100 tane getir 5 lirayi kap dedim.1000 kapak getir 50 lira dedim cocugun gozleri acildi.
    1 haftaya biriktiririm dedi.Sanirim bedava biletler yolda :)
  • 4Marilyn kullanıcısına yanıt
    http://airnewstimes.com/thy-cagri-merkezi-tekrar-gundemde-3367-haberi.html

THY çağrı merkezi de taşeronlaştırdıklarımızdan. 550 kişiyi çıkartıp, yerine ihaleyi verdikleri şirketlerin kimlerle bağlantılı olduğunu da yazacaktım ama haberdeki isimleri Google yaptığınızda zaten çıkıyor, ondan yazmıyorum; şimdi biri çıkar politika yapma der... Gerçi yazmaya da gerek yok utanmasalar ülkeyi kendi üstüne alacaklar, bir çağrı merkezi çok mu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: şopcu

quote:

Orijinalden alıntı: 4Marilyn

5000 mil girdik daha henuz yatmamis..

hocam 10 gün bile sürebiliyor tam belli olmuyor yatış tarihi ;-) eğer 11.gün olup yatmaz ise thy arayıp onlar ile konuşun bir şikayet dosyası gibi bişey açıyorlar sonra 2 gün içinde yatıyor hesabınıza

Hocam hangi numaradan ulaştın THY'e?
  • Hiç uçuş işlenmemiş hesaplara mil girişi yapılmıyor diyen arkadaşlar vardı.
    Halen yüklenmedimi acaba? Yada hiç uçuş işlenmemiş hesabına mil girişi yapılan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanizmir

Hiç uçuş işlenmemiş kartlara MİL yüklenmiyor..

Zeten bu tip kartlara kod girşi yaptığınızda hiç bi kontrol yapmadan doğru yanlış olduğunua bakmaksızın THY milleriniz 10 gün içinde yuklenecektir mesajı veriyor.. Benim anladığım kadarıyla sistem yanlış mesaj donuyor.
    Uçuş işlenmiş 2 kartıma 7500 er mil yuklendi... diğer uçuş işlenmemiş kartıma 1 mil bile yuklenmedi

Hiç uçuş işlenmemiş kartınıza yüklendimi hocam mil
  • pepsi de kodları girdiğimiz alanda tk numarası da isteniyor.

TK numaranızı da yazarken başına TK koyuyormusunuz?

ben iki şekilde de denedim mil gelmedi henüz.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.