Şimdi Ara

PEPSİ'DEN HER KAPAĞA 20 MİL (MİLES&SMİLES) (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
929
Cevap
30
Favori
50.275
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • uncanny kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim
  • Hafta sonu dahil olsa her gün mil yüklenebiliyor, genelde 5-7 gün sürüyor
  • Merhabalar,

farklı farklı ifadeler yer aldığı için masraf yapmadan önce sormak istedim. kampanya devam ediyor değil mi? forumdan kapak alsak 7500 mile kadar yükleme yapabiliyoruz? normalde 31 ağustos son biliyorum ama stok bitti gibi ifadeler olduğu için toplu kapak almadan netleştirmek istedim.

saygılar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: paladyum

Merhabalar,

farklı farklı ifadeler yer aldığı için masraf yapmadan önce sormak istedim. kampanya devam ediyor değil mi? forumdan kapak alsak 7500 mile kadar yükleme yapabiliyoruz? normalde 31 ağustos son biliyorum ama stok bitti gibi ifadeler olduğu için toplu kapak almadan netleştirmek istedim.

saygılar..

arkadasım kapak stoğundan bahsediyorlar.son günde yükleseniz miller hesabınıza yuklenir.onemlı olan sizin milleri yüklediğiniz tarih.zaten 1 eylül itibariyle de yükleme yapamazsınız.ama yüklenmesi 1 günde olabiiyor 10 günde onu unutmayınız.birde yuklediğiniz kodları da miller yuklenene kadar silmeyiniz.
  • ankizmir kullanıcısına yanıt
    yanıt için teşekkürler. yalnız son günlere doğru pepsi koduna sahip olanlar fiyatları şişirmişler. daha önce 110 tl ye 750 kod alacaktım nakitim olmadığı için alamamıştım. şimdi 200-250 tl istiyorlar. o fiyatada almak mantıksız bence. dolayısıyla beklemedeyim..
  • arkadaşlar 2 gündür miles and miles a üye oldum fakat e-mail falan gelmiyor bununla ilgili bilgisi olan varmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paladyum

yanıt için teşekkürler. yalnız son günlere doğru pepsi koduna sahip olanlar fiyatları şişirmişler. daha önce 110 tl ye 750 kod alacaktım nakitim olmadığı için alamamıştım. şimdi 200-250 tl istiyorlar. o fiyatada almak mantıksız bence. dolayısıyla beklemedeyim..

Aynen fiyatlar asiri sismis .Gerek yok almaya su an.Birde maksimum kac kapak alinip yuklenibiliyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rica ederim.kampanya 31 eylüle uzarsa ve kapak fiyatlarına göre değerlendirilebilir.
  • Hata
    İşleminiz yapılırken sorun oluştu. Girdiğiniz bilgilerin doğruluğunu kontrol edin.

bu mesajı alıyorum 2 gündür , yükleme yapabilen var mı sisteme ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: travel-master

Hata
    İşleminiz yapılırken sorun oluştu. Girdiğiniz bilgilerin doğruluğunu kontrol edin.

bu mesajı alıyorum 2 gündür , yükleme yapabilen var mı sisteme ?

Ben sorunsuz yükleme yapıyorum. Siz eğer daha önce yükleme yapmadıysanız mil hesabınızda sıkıntı olabilir. Bazı eski hesaplara mil yüklerken hata veriyor. Eğer hiç yükleme yapmadıysanız yeni bir hesap açıp tekrar deneyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yer garantili ile garantisizin farki nedir. Ben yer garantisiz alsam ne olabilir en kotu

• Maktoyu M kullanıcısına yanıt
    Garantisizden bilet alıp alamayacağını bilet almak istediğinde görüyorsun zaten. O kotada yer yoksa, ya gün değiştiricen, ya garantili kotasından, daha yüksek mil ile alıcan.

• quote:

Orijinalden alıntı: plumbium1

Garantisizden bilet alıp alamayacağını bilet almak istediğinde görüyorsun zaten. O kotada yer yoksa, ya gün değiştiricen, ya garantili kotasından, daha yüksek mil ile alıcan.

Yer garantisiz bilet almanin herhangi bir dezavantajı yok o zaman. Teşekkürler hocam

• Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum miles&smiles üyesi olmak istiyorum pepsi kodu ile mil yüklemek için ama burada

''Tercih Edilen İletişim Adresi
    Lütfen kartınızın gönderilmesini istediğiniz adresi seçiniz. *
    Ev Adresi İş Adresi''

gibi bir seçenek çıkıyor ben kredi kartı istemiyorum ne yapmam gerek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kewin2121

Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum miles&smiles üyesi olmak istiyorum pepsi kodu ile mil yüklemek için ama burada

''Tercih Edilen İletişim Adresi
    Lütfen kartınızın gönderilmesini istediğiniz adresi seçiniz. *
    Ev Adresi İş Adresi''

gibi bir seçenek çıkıyor ben kredi kartı istemiyorum ne yapmam gerek?

miles and smiles kartı o, kredi kartı değil hocam.
  • PCkopat065 kullanıcısına yanıt
    cok teşekkür ederim
  • Brave-wolf kullanıcısına yanıt
    Yok kapalı degil hocam
  • Tartışma ile ilgili tüm mesajlar silinmiştir.

Lütfen konu daha fazla uzamasın.

İyi forumlar,
  • pepsi ile gorusen oldu mu ? yarin bitiyor kampanya. acaba uzatacaklar mi yine ?
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.