Şimdi Ara

PEPSİ'DEN HER KAPAĞA 20 MİL (MİLES&SMİLES) (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
929
Cevap
30
Favori
50.276
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tenahiz

quote:

Orijinalden alıntı: creepiest

Uçuş tarihini hatırlıyorsanız aynı haftanın günü için (pzts salı çrşm...) bir bilet alıyormuş gibi arama yaparak o saatteki uçuşun uçuş numarasını öğrenin.

eksik mil işleme kısmına, doğru uçuş tarihi doğru uçuş no ve doğru isim bilgileri yazdıktan sonra , sınıf bilgisine q,y,w en olursa kafadan bir harf girin, bilet numarasına da 13 rakamdan oluşan kafadan rakamlar girin.

Sistem bu şekilde ekleme yapıyor. Tüm bilgilerin doğru olmasına gerek yok.

Uçuşu bilet numarası olmadan işleyemedim. Bilet numarasını sallayarak uçuşun işleneceğinden emin misiniz?

bir deneyim dedim elimde ne tk ne bilet numarası vardı sadece tarih ve isim. tk yı salladım, bileti salladım gün ve isim doğru kabul etti. bu arada tk ve sınıfı tutturamamışım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi az_tek -- 12 Ağustos 2014; 16:38:56 >

• Teşekkürler arkadaşlar. Kredi kartı ekstrelerinden eski biletleri bulabilirim belki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: said_ozcan

quote:

Orijinalden alıntı: mila12

10 gün diyorlar ama kaç günde işleniyor ortalama

10 gün hocam

Teşekkürler. Perşembe yazmıştım bugün yüklemişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nabiaga

quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

quote:

akrabalara bilet aldım bugün...yurtiçi .. kişi başı 2813 puan kesti.. 3750 puan değil..

edit:
    sabihadan erzuruma 2813
    ataturkten erzuruma 3750 oluyormuş

şu an yeniaçılan hatlarda %25 mil indirimi kampanyası var o yüzdendir. 3750*0,75 = 2812,5

hocam bu tür haberleri nerden takip edebiliriz..

Maile geliyor kampanyalar ayrıca miles smiles sayfasında da var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonradan ucuslari islerken madem oyle sinif bilgisini tuksek girin.. :-) :-)
    150 mil de veren sinif var.. 600 750 mil veren ucus sinifuda var.. siniflarin mil degerlerini tam hatirlamiyorum simdi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sınıfı sallasanız da onay sonrası kendisi doğru bilgileri gösteriyor, puanı da ona göre veriyordur.
  • creepiest kullanıcısına yanıt
    Dostum ciddi olamazsın. Süper birşey bu. Deneyip sonuçlarını yazcam en kısa sürede

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • az_tek A kullanıcısına yanıt
    Süpermiş denemek lazım...
  • Konuya baktım ama bulamadım. Kapaklarla girilen kodlarla, statü milleri de artıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eled

Konuya baktım ama bulamadım. Kapaklarla girilen kodlarla, statü milleri de artıyor mu?

Hayir. Statu mil sadece ucus ile artar.

• Miles&Smiles Heroes sizde çıkıyor mu bende gözükmüyor. diğer uygulamalarda çıkıyomuş fakt bende yok " Miles&Smiles Heroes’a kaydolmak için lütfen üye girişi yaptıktan sonra "diğer uygulamalar" başlığı altında yer alan Heroes Çocuk Kulübü tabını tıklayınız."
  • eksik mil işlemede iki arkadaşa yukarda bahsedildiği gibi millerini yüklettik.. tarihini hatırlaması yeterli oldu..

Dikkat edilecek husus bazı harfleri değiştirmek gerekiyor.. Ü-u i-ı büyük küçük deneyin, noktalı noktasız deneyin.. iki isimliler mehmet ali ya da mehmetali denesinler..

2-11 yaş çocukların tek başlarına uçmasına izin vermiyor sistem..
  • Arkadaşlar milleri nasıl kullanacağız? Üniv. için alıp baya bir biriktirmek istiyorum acaba ödül bilet kısmından mı? eğer elinde mil olan birisi izmir-elazığ seferlerine bakabilir mi ödül bilet kullanılıyor mu? teşekkür ederim.
  • içinizden biri İ kullanıcısına yanıt
    milin yeterli olmasa da ödül biletten bakarsın uçuş olup olmadığına ...
  • quote:

milin yeterli olmasa da ödül biletten bakarsın uçuş olup olmadığına ...

Saçmalık resmen izmir-elazığ arasında ödül bilet yok.

Girmiş olduğunuz parkurda mil hesaplaması yapılamamaktadır.
    Lütfen parkuru kontrol ederek tekrar deneyiniz.
  • içinizden biri İ kullanıcısına yanıt
    İzmir - Elazığ arasında direk uçuş yok. Ankara veya İstanbul aktarmalı uçuşlar var.
    Ben denedim mil puanı ile alınabiliyor. Eylül ayından itibaren bazı günlerde bulunuyor. Aktarmalı uçuş olduğu için alan vergisi de iki katı civarı yani 70 TL civarı olur.
    Normalde 3750 mil ile yurt içinde bilet alınabiliyor. Ancak sınırlı sayıda yer kontenjanı olduğu için yakın tarihler için çoğu hatta yer bulamazsınız.
    Ama yaklaşık 8000 mil vermeyi kabul ederseniz uçakta boş yer olduğu müddetçe istediğiniz zaman bilet alabilirsiniz.
  • 10-15 ve 20 bin mil satan varsa ulaşabilir mi arkadaşlar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

quote:

akrabalara bilet aldım bugün...yurtiçi .. kişi başı 2813 puan kesti.. 3750 puan değil..

edit:
    sabihadan erzuruma 2813
    ataturkten erzuruma 3750 oluyormuş

şu an yeniaçılan hatlarda %25 mil indirimi kampanyası var o yüzdendir. 3750*0,75 = 2812,5

hocam bu tür haberleri nerden takip edebiliriz..

http://www.turkishairlines.com/tr-tr/miles-and-smiles/anasayfa

• quote:

Orijinalden alıntı: cem99

İzmir - Elazığ arasında direk uçuş yok. Ankara veya İstanbul aktarmalı uçuşlar var.
    Ben denedim mil puanı ile alınabiliyor. Eylül ayından itibaren bazı günlerde bulunuyor. Aktarmalı uçuş olduğu için alan vergisi de iki katı civarı yani 70 TL civarı olur.
    Normalde 3750 mil ile yurt içinde bilet alınabiliyor. Ancak sınırlı sayıda yer kontenjanı olduğu için yakın tarihler için çoğu hatta yer bulamazsınız.
    Ama yaklaşık 8000 mil vermeyi kabul ederseniz uçakta boş yer olduğu müddetçe istediğiniz zaman bilet alabilirsiniz.

Maalesef yer garantilide minimum 8750 mil istiyor, sabiha gökçenden yer garantili de ise 6563 olmakta. Mümkün oldukça yer garantisizden bulmaya çalışın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem99

Hocam aktarmalı olarak baktım maalesef istediğim güne yok. Hangi günler var acaba bakabilir misiniz?

8000 mil verdikten sonra zaten 70tl+80desek 150tl civarı olucak yine..
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.