Şimdi Ara

Tropico 5 Rehber (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
305
Cevap
8
Favori
59.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Büyük ihtimal araba satmamış almışsınız..

ticarette iki ürün grubunun artısı çok büyüktür...

LUXURY GOODSs:çikolata araba elmas içki vs...bunları yaparsanız fabrika istekleri ve girdileri cok fazla olur ve buna rağmen teknolojik üretip daha hızlı ve yüksek girdili para getirebilirsiniz...ama araba fabrıkası için oyun bir diyagram oluşturur:
    ARABA FABRİKASI İÇİN:DEMİR-ÇELİK-----BOKSİT,İNSAN GÜCÜ VE OİL GEREKİR...
    AMA DEMİR ÇELİK İÇİN BİR ADET "IRON(DEMİR) MADENI" BIR ADET "SMELTER" FABRİKASI GEREKIR(DEMIRDEN CELIK URETMEK ICIN)
    BUNLAR TAM VE DEVAMLI OLURSA ÜRETİM YAPIP SATABİLRSİNİZ..

NORMAL GOODS;
    EN KOLAY BUDUR...
    organıc farm edıct lerını yaptıgınız anda normal fabrıkalarda uretılenlerı dırek alıcı sıkıntısı bulmadan satabılırsınız...GETİRİ DAHA AZ AMA SÜRÜMDEN KAZANDIRIR...
    LOGING CAMP,SMELTER VE HATIRLAYAMADIĞIM İKİ TANE DAHA..!

• quote:

Orijinalden alıntı: eralp.93

Video 51 dakka göçü nasıl kapatıcam söylemek 10sn??

göç olayı nedir anlamadım hiç birşey...

şimdi sen CAMPAİNG mi oynuyorsun sandbox modu mu.....

oyunun en güzel yanı her insan her pynayıcı için aynı senaryo işlenir ama farklı bir şekilde yaşatır...

göç olayı ben hiç hatırlamıyorum hangi bölüm hangi konu hangi senaryo...
  • Göç olayı dediğim nüfus artışından dolayı dışarıdan insan gelmesini engellemek istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bazı şeyler yaptım ticaret işini yaptım oldu ama block outlar ardı kesilmiyor onu nasıl halledicem ada sakinleri & 40 mutlu sürekli isyan ediyorlar askerimin bana loyal i az nasıl arttırabilirim ? bide ne kadar fazla liman yapmalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berko190537

hocam bazı şeyler yaptım ticaret işini yaptım oldu ama block outlar ardı kesilmiyor onu nasıl halledicem ada sakinleri & 40 mutlu sürekli isyan ediyorlar askerimin bana loyal i az nasıl arttırabilirim ? bide ne kadar fazla liman yapmalıyım?

sizin yaşadıklarınızı bizzat yaşadım çıkılmaz bir bölüm..!

yukarıda kabaca yazdım ama edict lere abanacaksınız ve kesinlikle askere tavız vermeyın...
    askeri edictleri tiklememeye çalışın....

ekonomi ve yeni iş gücü yaratın bilimsel çalışmalara abanın...
    bunun yanında işsiz sayısına ve iş gücüne ve sınıflara bakarak yol çizeceksini bunu unutmayın...!
  • eralp.93 E kullanıcısına yanıt
    kazandığınız görevelrden adam istemeyeceksiniz
    bunun yanında boş binalarda çalışan olmayınca gene adam istemeyeceksiniz ancak aşırı iş gücü kurar da adam bulmazsa fabrikalar..insanlar sizi adanıza göç etmeye başlar bunun da önüne geçmek çok zor...!
  • world wara geçince böyle bi mesaj geliyo ve ana menuye dönüyo ne yapmam lazım bi yardımcı olur musun? Tropico 5 Rehber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyber28 -- 18 Temmuz 2014; 3:14:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyber28

world wara geçince böyle bi mesaj geliyo ve ana menuye dönüyo ne yapmam lazım bi yardımcı olur musun? Tropico 5 Rehber

başa donmuyor oyun başka adanızdan devam etmesi lazım..!
  • Arkadaşlar v.1.01 Kullanan var ise para trainer elimde var.
    Bilmiyorum sitede yasak mı trainer vermek ama
    Eğer yasak değilse yükleyebilirim.

Para önemli bölümleri geçmede.
    Herkese iyi eğlenceler
  • Sonuna geldim arkadaşlar. :)

Tropico 5 Rehber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaMuSiA -- 19 Temmuz 2014; 5:47:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAMUSYA

Sonuna geldim arkadaşlar. :)

Tropico 5 Rehber

başarılı...!
    Paylaşımlarını alalım..!
  • Güzel oyun tropico 5 ile yeni tanıştım.Diğer serilerini bilmiyordum, ama bu seri çok hoşuma gitti.

Şimdi şu türkçeleştirme olayına girmek isterim.Gerçekten türkçe olursa çok yararlı bir hale gelir oyun.

Elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.

Herkese iyi eğlenceler dilerim.
    Güzelsin Tropico 5
  • quote:

Güzel oyun tropico 5 ile yeni tanıştım.Diğer serilerini bilmiyordum, ama bu seri çok hoşuma gitti.

Şimdi şu türkçeleştirme olayına girmek isterim.Gerçekten türkçe olursa çok yararlı bir hale gelir oyun.

Elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.

Herkese iyi eğlenceler dilerim.
    Güzelsin Tropico 5

türkçe olayına ben de kafayı takmıştım ancak zamanım yok...

o dediğiniz çalışan insanlar için zor..!
  • Ben baya bir yol kattettim arkadaşlar türkçe dil desteğini yakında deneyeceğim.
    Denelemer yapılıp sizinle paylaşacağım.
    Teşekkür ederim destek veren arkadaşlara
  • yardımcı olabilecek var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rambo-Cash

yardımcı olabilecek var mı ?

tabi neden olmasın bildiğim yerden olursa yardımcı olabilirim.
  • quote:

quote:

üstat oyuna yeni başladım çat pat ingilizceyle oynuyorum
    ikinci zaman dilimindeyim ilki cold wara geçmek için ne yapmak lazım ayrıca rom fabrikası yapıyorum hep bir eksik sigara fabrikasıda öyle binaların üstünde simgeler çıkıyor tarlalarınıda kuruyorum normalde neden oluyor böyle birde param az hep eksilerdeyim bu ara
  • turkçe deneyen var mı
  • Oyun 4. Versiyondan Güzel Olmuş. Senaryo Modunda Son Bölümde Biraz Zorlandım Bu Kadar Düşman Geleceği Bilseydim Limanın Her Yere Guard Tower Döşerdim

2100 Yıllardayız Hani Uçan Arabalar Nerde Onuda Koysalardı İyi Olacaktı
     Tropico 5 Rehber
     Tropico 5 Rehber

Oyunda Çağ Atlamak İstiyorsanız Sarayda(Palace) Verilen Görevleri Tamamlayın.

• quote:

quote:

quote:

üstat oyuna yeni başladım çat pat ingilizceyle oynuyorum
    ikinci zaman dilimindeyim ilki cold wara geçmek için ne yapmak lazım ayrıca rom fabrikası yapıyorum hep bir eksik sigara fabrikasıda öyle binaların üstünde simgeler çıkıyor tarlalarınıda kuruyorum normalde neden oluyor böyle birde param az hep eksilerdeyim bu ara

rom fabrikası için sugar ve cigar factory için de tobacco çiftliği yapacaksınız...!

bunun yanında teamster office de fabrıka bolgesıne bi daha yapsanız daha iyi olur..!

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.