Şimdi Ara

LG G3 hakkında merak edilen her şey: Türkiye'ye ne zaman gelecek, fiyatı ne olacak...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
304
Cevap
1
Favori
8.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG G3 bugün yapılan özel bir etkinlik ile ülkemizde anons edildi. Başta 2K çözünürlüğündeki ekranı  olmak üzere sahip olduğu pek çok yeni özellik ile dikkatleri üzerine çeken LG G3'ü, şirketin ülkemizdeki üst düzey yöneticilerinden Ufuk Gürsoy ile konuşuyor ayrıca kendisine telefonun ülkemizde ne zaman ve hangi fiyattan çıkacağı gibi çok sayıda soruyu, keyifli bir sohbet eşliğinde soruyoruz.

• Bi telefona dünya kadar para vermek saçmalıktan başka bişey değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaptan40 -- 28 Mayıs 2014; 20:16:14 >
  • Fiyatı uygun olur inşallah.

• dh farktır
  • Lg G2 fiyatında bir indirim düşünüyorlar mı?
  • arayüzü çok beğendim zannetmiyorum ama umarım G2 ye gelir

• Xperia Z2 den hem yazılımsal estetik hem de çerçevesiz ekrana yakın panel, daha iyi de olsa, Xperia Z2 den daha modern de dursa, donamısal olarak,kamera kalitesi olarak Xperia Z2 çok daha kaliteli.Ama G3 ün tipini eleştirecek olanın aklına şaşarım.

• Bu adam tam bi cambaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi General. -- 28 Mayıs 2014; 22:14:40 >
  • anlaşılan fiyat 2000 üstü olcak

• Erdi, röportajlarda ter döktürürdü adamlara... Bu sefer adam iyi sıyrılmış ;)

• Adam genelde hep aynı şeyleri söyleyip duruyor ezberlemiş gibi.Sadelik de sadelik diyor tamam iyide ikna edici bir cevap alamadık ki.
    Adam gerçekten de telefonu oğlu gibi görünüyor valla.
    Telefonu bugün kullanmaya başlıyacağım dedi kullanmadan emin olun pil sizi rahatlıkla yetecektir dedi daha kullanmadın ki bey.
    Oyun konusunda bi cevap vermedi sadece ekranına çok güzel dedi sıkıntısı yok dedi heralde oyun konusunu incelemelerde öğreneceğiz bu gidişle.
    Aslında telefon genel olarak güzel bende çok beğendim tek kuşkum 2k ekranın 801 karşısında nasıl bir performans sergileyeceği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enevre -- 28 Mayıs 2014; 20:59:18 >
  • eleman ezbere konuşuyor
  • Fiyattan haber verin 32 gb g3 almanyada 599 euro burada ne olacak
    Eger lg turkiye 2000 uzeri bir fiyat dusunuyorsa aklindan o fikri cikarsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kocaman telefon sevdalısı olsam gözüm kapalı G2 alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1BilimAdamı -- 28 Mayıs 2014; 20:30:18 >
  • Bu telefonun muadili yok sozu aslinda fiyatinin ne seviyede olacaginin gostergesi. Ben 32 GB versiyonun 2200+ olacagini dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 GB ram 16 gb rom fiyatı 1000-1400 olur inşallah

• Ozellikle Karsıya giden sesde duzelme olmusdur G3 de birde Kamera performansını merakla bekliyorum

• telefonu düşürdüğü anda ki yüz ifadesi herşeyi anlattığını düşünüyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar dünya g2 satmış türkiye de kullanıcılara sizin sayenizde diyor. Sanki hayır kurumu da bağışta bulunmuşlar. Şu kullanıcılarında marka fanı olmasını anlamıyorum. Adamlar satıcı sen müşterisin. Bu arkadaş birazdan 10 bin tl maaş ve primlerin tadını çıkaracak sende kendi işine bak.

• 32gb versiyonu 2000 tl uzeriyse unut gitsin taş gibi note 3 var onu alirim. Bu arada erdi bey. Bi sonraki videonuzda lg g3 kamerasini tum detayli ile anlatirsaniz sevinirim.. simdiden tskler..

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.