Şimdi Ara

GTA Serisinin Satışları 185 Milyona Dayandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  

Serinin dağıtımcısı Take-Two, GTA V'in 32 milyon sattığını, serinin de toplamda 185 milyonluk satış rakamına ulaştığını açıkladı. Bu rakam Kasım 2012'de 125 milyondu. 1997 yılında başlayan seride, Vice City ve San Andreas gibi efsane diyebileceğimiz oyunlar var. Bunların yanı sıra ilk oyunun Game Boy Advance, PSP ve DS sürümleri de piyasaya sürülmüştü. 

Yapılan açıklamada, "Oyun endüstrisinin en bilindik markası olan Grand Theft Auto ile, Rockstar eşsiz bir popüler kültür fenomeni yarattı" denildi. 

Toplamda 100 milyonluk satış rakamını geçen seriler pek fazla değil. Grand Theft Auto'nun dışında bu rakamı geçebilen seriler şimdilik Mario, Need for Speed, Pokemon, Final Fantasy ve FIFA oldu.  

• GTA, Open World oyun türünün WoW'udur. Açık ve net. WoW'u devirecek olan nasıl artık Blizzard'dan başkası değilse, GTA'yı da Rockstar'dan başkası deviremez.
  • Geçen GTA 5 e 33 milyon sattı demiştiniz ne oldu 1 milyon tane iade mi aldılar..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uchiha Madara.

GTA, Open World oyun türünün WoW'udur. Açık ve net. WoW'u devirecek olan nasıl artık Blizzard'dan başkası değilse, GTA'yı da Rockstar'dan başkası deviremez.

Adam GTA haberinde wow övüyor ya inanılmaz. Bu blizz fanboyları kadar kör ve agresif bir topluluk başka yerde görmedim.
  • Hakediyor daha çok kazansınlar bizlere daha bol içerikli oyunlar sunsunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

quote:

GTA, Open World oyun türünün WoW'udur. Açık ve net. WoW'u devirecek olan nasıl artık Blizzard'dan başkası değilse, GTA'yı da Rockstar'dan başkası deviremez.

Adam GTA haberinde wow övüyor ya inanılmaz. Bu blizz fanboyları kadar kör ve agresif bir topluluk başka yerde görmedim.

Sen çok yanlış anlamışsın. Yobazlığın gözünü kör etmiş, hakaret etmek için yer kolluyorsun. Yobazlığı da sen nasıl anlarsın şimdi, eyvah eyvah.
  • quote:

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: Dovahkiin<br> <br> <blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: Uchiha Madara.<br> <br> GTA, Open World oyun türünün WoW'udur. Açık ve net. WoW'u devirecek olan nasıl artık Blizzard'dan başkası değilse, GTA'yı da Rockstar'dan başkası deviremez.<br> </blockquote><br> Adam GTA haberinde wow övüyor ya inanılmaz. Bu blizz fanboyları kadar kör ve agresif bir topluluk başka yerde görmedim.<br> </blockquote><br> Sen çok yanlış anlamışsın. Yobazlığın gözünü kör etmiş, hakaret etmek için yer kolluyorsun. Yobazlığı da sen nasıl anlarsın şimdi, eyvah eyvah.

Senaryosu ve karakterleri çalıntı oyunları mı övüyorsun bize ? Önce bir Knight Online oyna karakterlere bak konusuna bak sonra gel bana WoW'unu öv. İnsan ırkı ile ORC ırkı ilk kez Knight Online'da çıkmıştır. Knight Online'ninde kaç yıllık adı var piyasada. Bana saçma, çalıntı, özenti oyunlarını övme. Dünyanın En iyi online oyunu senelerce Knight Online olmuştur ve olmayada devam edecektir. Biraz oyun dünyasını araştır, öğren.

Forza Knight Online !

• quote:

Orijinalden alıntı: rcpyksl

Geçen GTA 5 e 33 milyon sattı demiştiniz ne oldu 1 milyon tane iade mi aldılar..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pc ye çıkmayan oyuna oyun demem pc oyunu olmayınca :)

• quote:

Orijinalden alıntı: KaptanRita

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: Uchiha Madara.<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: Dovahkiin<br> <br> <blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: Uchiha Madara.<br> <br> GTA, Open World oyun türünün WoW'udur. Açık ve net. WoW'u devirecek olan nasıl artık Blizzard'dan başkası değilse, GTA'yı da Rockstar'dan başkası deviremez.<br> </blockquote><br> Adam GTA haberinde wow övüyor ya inanılmaz. Bu blizz fanboyları kadar kör ve agresif bir topluluk başka yerde görmedim.<br> </blockquote><br> Sen çok yanlış anlamışsın. Yobazlığın gözünü kör etmiş, hakaret etmek için yer kolluyorsun. Yobazlığı da sen nasıl anlarsın şimdi, eyvah eyvah.</blockquote><br><br>Senaryosu ve karakterleri çalıntı oyunları mı övüyorsun bize ? Önce bir Knight Online oyna karakterlere bak konusuna bak sonra gel bana WoW'unu öv. İnsan ırkı ile ORC ırkı ilk kez Knight Online'da çıkmıştır. Knight Online'ninde kaç yıllık adı var piyasada. Bana saçma, çalıntı, özenti oyunlarını övme. Dünyanın En iyi online oyunu senelerce Knight Online olmuştur ve olmayada devam edecektir. Biraz oyun dünyasını araştır, öğren.<br><br>Forza Knight Online !

Aynen knighttan önce orklar yoktu knight buldu onları

• Rockstar Games'i tebrik ediyorum,bukadar overrated çöp bir oyun yaptıkları ve pc oyuncularına vermedikleri 3 kuruşluk değer ile bu altın dışkı ödülünü onlara takdim ediyorum.Güle Güle kullanın.

• Şu annki 3D GTA oyunlarının babası GTA 3'tür. GTA 1 ve 2'nin 3 ile alakası yok. Neyse ne diyelim, hak ettiğini satmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelz

Rockstar Games'i tebrik ediyorum,bukadar overrated çöp bir oyun yaptıkları ve pc oyuncularına vermedikleri 3 kuruşluk değer ile bu altın dışkı ödülünü onlara takdim ediyorum.Güle Güle kullanın.

kafan güzelmiş kardeş güle güle kullan

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelz

Rockstar Games'i tebrik ediyorum,bukadar overrated çöp bir oyun yaptıkları ve pc oyuncularına vermedikleri 3 kuruşluk değer ile bu altın dışkı ödülünü onlara takdim ediyorum.Güle Güle kullanın.

ne içtiysen istiyorum
  • şu ekran görüntüsü bile tatlı maziyi hatırlatıyorsa adamlar haketmiş diyebilirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.