Şimdi Ara

Citroen c4 sustalı anahtar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bundan önce ford focus vardı trend olduğu için sustalı anahtarı yoktu oysa çok istemiştim sustalı anahtarının olmasını , onu satıp citroen c4 aldık bununda sustalı anahtarı kaybolmuş yedek kumandasız bir anahtarı var şimdi bunu hem kumandayı aktif hale getirmek için hemde sustalı anahtar olması için değiştirmek istiyorum bir oto aksesuarcıya sorduğumda abi istediğini yaparız fakat randıman alamayabilirsin benden söylemesi bence ben buna kumanda ilave edeyim dedi bende bir düşüneyim dedim, siz değerli forum üyelerine soruyorum daha önce sustalı anahtara çevirdikten sonra sıkıntı yaşayan oldu mu ? bu arada dediği sustalı anahtar 50 liralık yan sanayi birşey

• Aksesuarcıyla olmaz o iş, kaliteli bir oto anahtarcıya-elektronikçiye gideceksin onlar yapacak. Çok zor bir şey değil, yapıyorlar.
  • teşekkürler tavsiyeni dikkate alacam fakat adamın dediği kafamı kurcaladığı için daha önce bu işlemi yaptıran birinden yorum almak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: MekaTRonikEmre

teşekkürler tavsiyeni dikkate alacam fakat adamın dediği kafamı kurcaladığı için daha önce bu işlemi yaptıran birinden yorum almak istiyorum

Ben 25 tlye yaptırdım 3 ayda sustalısı bozuldu ikitelli anahtarcıda oto.

Daha kaliteli yapan yerler vardır sıkıntı yok korkmayın
  • teşekkürler , yani mekanizması sağlam bir anahtar olursa sıkıntı olmaz diyorsunuz , birazda endişem immo'dan yada uzaktan kumandasının alıcı vericisinden sıkıntıya düşermiyiz ? internette kumanda kaplarını 35 liraya falan satılıyor oradan alıp değiştirmeyi düşünüyorum ama dediğiniz gibi hangi ürünün sağlam olacağını kestiremiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: MekaTRonikEmre

teşekkürler , yani mekanizması sağlam bir anahtar olursa sıkıntı olmaz diyorsunuz , birazda endişem immo'dan yada uzaktan kumandasının alıcı vericisinden sıkıntıya düşermiyiz ? internette kumanda kaplarını 35 liraya falan satılıyor oradan alıp değiştirmeyi düşünüyorum ama dediğiniz gibi hangi ürünün sağlam olacağını kestiremiyorum

Hocam aracın servisine gitseniz, biraz tuzlu olur ama tertemiz anahtar yapacaklardır.
  • Bencede servise gidin orjinal olsun 2003 model arabamin sustasi ilk günkü gibi. Sagda solda yapilanlar 3 aya bozulur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onuda düşündüm fakat bayağı tuzlu geliyor 400 lira gibi bir fiyattan bahsediyolardı
  • öyle uğraşıcağına kaskon varsa git servise anahtarım kayboldu de. aracımın çalınma ihtimali olabilir de. kaskosan kilitleri ve yedek anahtarı sustalı anahtarı sıfır çıkart ileride başın ağrımaz.
  • sonrada sigorta primleri neden bu kadar yüksek diye konu açalım ? bu fikir etik olmaz sonuçta o sigorta şirketi benden yada böyle düşünüp uygulayan insanlardan zarar ettiği için primleri arttıracak buda diğer insanların hakkına girmek olur
  • bir arkadasım 97 polosuna golf 4 ve boraların ki gibi olan

sustalı anahtar yaptırdı 1 sene oldu bır sıkıntısı yok

70 liraya yaptırmıstı

Elinde gun boyu oyuncak gibi oynamayacaksan bır sıkıntı cıkarıcagını zannetmiyorum.
  • deneyiminiz için teşekkürler
  • Hocam bir akrabamın Opel aracının sustalı anahtarının SADECE yay mekanizması kırıldı ve anahtar kapanmıyor. Opel servisi yenisini sipariş ederiz deyip 300 liraya kazık atmak niyetinde. Acaba bu Valeo orjinal anahtarın yayının onarımını yapan yerler var mı ucuza? Bursa'dayım ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Hocam bir akrabamın Opel aracının sustalı anahtarının SADECE yay mekanizması kırıldı ve anahtar kapanmıyor. Opel servisi yenisini sipariş ederiz deyip 300 liraya kazık atmak niyetinde. Acaba bu Valeo orjinal anahtarın yayının onarımını yapan yerler var mı ucuza? Bursa'dayım ben.

sizde benim gibi aşağıda vereceğim linklerdeki gibi anahtar kabı alıp değişim yapabilirsiniz :)
    http://www.sanalpazar.com/urunalin__kywOpel-Vectra-Sustali-Anahtar-Kumanda-Kabi
    http://www.burakanahtar.com/tr/opel-kumanda-kasasi-cesitleri

• Merhaba arkadaşlar

bu satıcıdan daha önce ürün aldım çok kaliteli ürünleri mevcut.

Tavsiye ederim.

0545 591 20 73

http://dukkanlar.gittigidiyor.com/Gskticaret/Citroen-Kumanda-Kabi/
  • http://dukkanlar.gittigidiyor.com/Gskticaret/

Gskticaret

link yanlış olmuş kusura bakmayın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.