Şimdi Ara

Uluslarası Galaxy S4 Active versiyonları için KitKat güncellemesinin dağıtımı başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
1.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uluslarası Galaxy S4 Active versiyonları için KitKat güncellemesinin dağıtımı başladı

Samsung, Galaxy S5 Active modelini tanıtma arifesinde, geçen yılın modeli Galaxy S4 Active için Android 4.4.2 KitKat güncellemesini uluslarası cihazlara dağıtmaya başladı. 

Geçen ay ilk olarak ilk olarak Amerikalı Galaxy S4 Active versiyonları için yayınlanan ve şu anda Hollanda'dan başlayarak ülkemiz pazarı da dahil diğer versiyonlara yayılacak güncellemenin getirdiği yenilikler ise şu şekilde;

• Beyaz renkli durum çubuğu ikonları

• Tam ekran albüm kapağı görseli

• Kilit ekranında kamera kısayolu

• Performans artışı

• Batarya ömründe artış

bunların yanında kablosuz yazıcı desteği gibi diğer KitKat özelliklerini getiren güncellemeyi Telefon üzerinden yada bilgisayar üzerinden Kies yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz. Şu an ilk etapta Hollanda'da kullanıma sunulan güncellemenin ilerleyen haftalarda ülkemizde de dağıtıma başlanması bekleniyor.

Kaynak:http://www.sammobile.com/2014/05/27/samsung-galaxy-s4-active-gt-i9295-receiving-kitkat-update/

• S4 active ile S4 arasında su geçirmezlik dışında ne gibi farklar var acaba ?

• S4 daha estetik, daha hafif,kamerası daha iyi...Active 8 MP kamerası var daha ağır gibi...
  • Merhaba;

Bir fikrinize ihtiyacım var, S4 Active kullanıyorum 4.4.2 hollanda için yayınlanan sümünü odin ile yüklesem herhangi bir sorun olur mu? Türkiye için yayınanacak sürüm ile farklılıkları varmıdır? Yardımcı olabilecek arkadaşlara teşekkür ederim.
  • Yüklemeyin su 4.4.2 lanetini s4 de yuklemeden once gta sa kasmıyodu yukledım sımdı oynanmıyo oyun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gün telefona güncelleme uyarısı geldi. Güncelledim başarılı dedi, ama hala 4.2.2 duruyor
  • charsaf21 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşımın telefonuna yükledim. 2 haftadır bir şikayeti olmadı.
  • Türkiye için güncelleme henüz çıkmadı, bilgisi olan var mı?
  • Samsung TR'ye Update vermeyi unuttu sanırım gözükmüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorum artıları ve eksileri nelerdir? fikir verir misiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssselocan222

arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorum artıları ve eksileri nelerdir? fikir verir misiniz.

Active falan diyorlar inanma. Plastiği biraz geliştirmişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makina Mimarı

S4 active ile S4 arasında su geçirmezlik dışında ne gibi farklar var acaba ?

Active de lte desteği var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TonyM -- 13 Haziran 2014; 19:07:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • peki 1000 tl civarında alınabilecek tel.hangileri?
  • belki bir güncelleme daha verip atarlar kenara bunu da
  • İçinde Türkçe desteği olan bir rom yayınlandımı acaba...

• Samsung canlı destek hattına ulaşın ya amma salladılar..

• Neden bukadar ağırdan alıyorlar anlamıyorum, Note 2 bile güncelleme almışken bu telefon neden almıyor düşündürücü, herhangi bir memnuniyetsizliğim yok performansı iyi de bir telefon ama neden samsung kullanıcısına önem vermiyor garip bir durum
  • Ben de s4 active var

su gecirmez denedim ve gecirmiyor ve s4 ten daha saglam arka kapak sert plastik

telefonu elimden dusurdum kilifsiz halde merdivenlerden yuvarlandi bir sey olmadi s4 yerine tercih edilmeli bence s4 active ayrica bir suru sensoru vae

• haberi hortlatırsak: bu telefon kitkat güncellemesi aldı mı, almadı mı? lolipoptan umut var mı? + cyanogenmodla kullanan varsa değerlendirmesi nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Makina Mimarı

S4 active ile S4 arasında su geçirmezlik dışında ne gibi farklar var acaba ?

Ekranı tft galiba s4 active
    normal s4 super amoled

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.