Şimdi Ara

sj4000 kullanan var mı ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
6
Favori
9.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Coca-Cola

quote:

Orijinalden alıntı: bahadrcakar

Merhaba millet

sj4000 e alternatif güzel bir aksiyon kamerası bulduk ve inceledik dilerseniz izleyebilirsiniz. Fiyatı 330tl bütün aksesuar ve garantisi de var.

Nedir?

Nedirden kastınız nedir?

• arkadaşlar selamlar benimde kameram geldi. Yalnız şöyle bir sorum olacak. Usb den bilgisayara bağladığımda makine otomatik açılıyor (eğer kapalıysa, çıkardığım zamanda kendisi res atıyor sanırım öyle başlıyor, sizde de böyle mi, onun dışında balık gözü filtresinden çıkamıyor muyum, ve fotoğraf çekerden 16:9 modu falan yok mudur. Yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim şimdiden.
  • Ben de almayı düşünüyorum ama hadi bakalım.
  • Oppsional O kullanıcısına yanıt
    Nerden Ne Kadara Aldınız Ve Kac gunde Geldı Acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Kanarya007

Nerden Ne Kadara Aldınız Ve Kac gunde Geldı Acaba

aliexpres puhui dijital den aldım 2 buçuk hafta civarı bir sürede geldi

• Oppsional O kullanıcısına yanıt
    Benım Okadar Zamanım Yok Satmayı Dusunenız Varmı 80 Dolara Falan

• Arkadaslar sj4000 wifi hakkinda neler biliyosunuz?ozellikler ayni tek arti wifi si kullanan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba belki fikir dusuncesıyle kamerayla cektıgım 3 adet videomu gondereyım. kamerayla 2-3 metrede, 25 metrede ve ortalama 31 metrede 3 adet video cekımı yaptım. youtube vıdeolarını acarken kalıteyı hd ye getırsenız vıdeolar hakkında daha ıyı fıkır sahıbı olabılırsınız. Kamera housıngde maxımum 30 metreye kadar dalıs yapılabılecegı soylenıyor. Ben kameraya bırsey olur korkusuyla en fazla 33 metreye kadar ındım bır sıkıntı yasamadım. cekımlerın hepsını sandıskın class 10 mıcro sd kartıyla yaptım. bazı arkadasların vıdeo pıl durumu ıle soruları olabılır su sekılde dıyebılırım kamerayla sureklı vıdeo baslat durdur yapmazsanız, 2-3 dakıka sonra ekranı otomatık olarak kapa secenegını secersenız, resım vıdeo arasında cok gıt gel yapmazsanız ben hdr cekım on modda 40 - 45 dakıkalık derın su cekımı yaptım ve halen cekım yapmaya devam edecek pilim mevcuttu. 1.30 dakıkalık bır vıdeonun boyutu (hdr cekım on modda) 165 mb, 13 dakıkalık bır vıdeonun boyutu ortalama 1.43 gb tutuyor. Son olarak aklıma gelen onemlı husulardan bırı kamerayla dalısınızı yaptıktan sonra muhakak tatlı suyla yıkayın. aksama eve gıttgıtıgımde yıkarım dıye dusunmeyın en azından bır tatlı sudan gecırmenız makınanızın omrunu uzatacaktır. umarım yardımcı olabılmısımdır.

http://youtu.be/SdBg0lokJds

http://youtu.be/7dGhfwiOmcs

http://youtu.be/v8rwVdoD30g

2-3 Metre

25 Metre

31 Metre

• http://www.banggood.com/SJ4000-Waterproof-HD-1_5-Inch-Car-DVR-Camera-Sport-DV-Novatek-1080P-p-917037.html

orijinal satan bir kullanıcı veya fabrika tam olarak nedir bilmiyorum. Ancak araştırdığım kadarıyla ekşi sözlük, uludağ sözlüktekilerin alayı bu linkten aldı.

Ürün 79,99 dolar ve bedava kargo.
  • selam , bende aldım aliexpressten , 3 ay olmuştur alalı , en son araç içi çekimden sonra kafaya takılmak üzere araç kitinden çıkarıp kafa kemerine takıcaktım ne olduysa WELCOME ekranından başka hiç bir şey açılmıyor. defalarca deneyip pil-hafıza kartı değiştirmeme rağmen WELCOME ekranı sabit kalıyor menü veya video kaydı ile alakalı hiç bir şey açılmıyor.bilgisayara bağlıyorum otomatik kendi açılıyor fakat yine WELCOME ekranı açılıyor , bilgisayarda kamerayı görmüyor...böyle bir problemle karşılaşanınız var mı ?

tavsiye konusuna gelince , 3 ay veya daha fazla kullanmış biri olarak şiddetle tavsiye ederim.istediklerinizi karşılayacak f/p ürünüdür.

yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  • Eyer alacaksınız sjcam'in kendi sitesinde alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: cipura33

Ben de zıkpın ile avlanmada kullanıcam 100 usd lık sj4000 sipariş verdim banggood.com dan
    aliexpress de daha ucuzu var ama gittigidiyor gibi bi site sonuçta satıcı farklı o yüzden 5 usd için riske girmedim banggood dan aldım.
    zaten paypal ile ödedim bişey olursa alırım parasını

çok düşünmeyin abi 200 tl lik makina çöp olsa nolur diğeri 1500 d&r da aksesuarları ile 2500 u buluyor.
    alınmyıcak risk değil.

saygılar

Zıkpın

• Bende almayı planlıyordum bir türlü siparişi veremedim, şuanda wifi eklentili modeli çıkmış sanırım, ebayda orjinal ürünler mevcut sanırım
  • arkadaşlar ben sj4000 wifi modelini aldım ve microfon kaliesi yetersiz geldiğinden bazı formlardaki external 3,5mm jack ve microfon u bir araya getirerek bir eklenti yapım. hiç sorun yok hem mikrofon kalitesi arttı. Fakat wifi ile bağlandığımda görüntünün arkasında "tık tık tık tık" diye ses çıkıyor. sebebini tam olarak anlamadım. yardımcı olacak biri varmı?
     sj4000 kullanan var mı ?

• aliexpresten alıp sahte çıkmadığını kontrol ederek onaylayan biri varsa satıcı ismi verebilir mi?

teşekkürler
  • Yekta_34 Y kullanıcısına yanıt
    sonunda olmasada aylar önce halledebildim. kendi dosyalarını atıp güncelleyince makina düzeliyor.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.