Şimdi Ara

HTC ONE M8 Dot Wiev Kılıf 135 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler arkadaslar Amerika'dan gelirken yanımda biraz dot wiev kılıf getirmiştim satmakla uğraşmak istemiyorum fazla aldiğim fiyattan vericem Fiyat 135 TL Kargoyu alıcı öder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecniremat -- 5 Haziran 2014; 9:49:38 >

• Cuma günü siyah renk geliyor almak istiyen arkadaslar gine pm veya yazsınlar
  • Sadece koyu gri renk olanlardan kaldı almak ıstıyenler yukarda yazan numaradan ulasabılır
  • çakallar toplandı yine foruma 50$ lık kılıfı 200e sayarlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: bytecode3

çakallar toplandı yine foruma 50$ lık kılıfı 200e sayarlar

önce çakal fln o laflarına dikkat et, 50 dolar + shipping ve vergi 62 63 dolara aldim... 200 Tl ye satiyorum tutup 130 tl ye aldim şeyi 150 ye satmami bekleme internette forumda 330 tl ye satiyordu bir arkadas ona kullan o tabirleri terbiyesizliğin luzumu yok...ba
  • ecniremat E kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Video Tapes -- 31 Mayıs 2014; 19:52:00 >
  • Satmakla Uğraşmaya vaktim yok bu aralar aldiğim fiyattan 135 tl den veriyorum sadece gri renk mevcut
  • Kapaklar satılmıstır ilginize teşşekkür ederim... konu kilit...
  • Kardeşim her sitede farklı Dot View Kılıf fiyatları var. Hangisi orjinal hangisi çakma anlayamıyoruz. Senin ürünün orjinal mi ? Garati verebiliyomusun?
    http://www.htc.biz.tr/htc-one-m8-dot-view-kilif şu adresteki ürünler senin ürünün arasında bi fark varmı aynı ürün mü ?

• yanlış anlama ama gidipte 14 postluk ve yeni üyeliği olan birine kimse güvenmez .
    Üstelik m8 alıpta kılıf kullananın aklına şaşarım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.