Şimdi Ara

İZMİR / ÜCRETSİZ ÜRÜNLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
3
Favori
3.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    SADECE İZMİR İÇİN GEÇERLİDİR.

HERHANGİ BİR ŞEKİLDE (İZMİR İLÇELERİ DAHİL) POSTAYLA GÖNDERİM MÜMKÜN DEĞİLDİR.

AMACIM RANT, PARA, SEVAP, HAYIR DEĞİL, SADECE KULLANILMAYAN ÜRÜNLERİN KARŞILIKSIZ PAYLAŞIMDIR.

BU NEDENLE İLANIM HER TÜRLÜ GEREKSİZ YORUMA KAPALIDIR

AYRI AYRI KİŞİLERİN ALMASINI TERCİH EDERİM.

*********SADECE AŞAĞIDAKİ 2 ÜRÜN KALMIŞTIR ELİMDE************

COLGATE BAŞLIK 4 ADET. SIFIR, KULLANILMAMIŞTIR

İZMİR / ÜCRETSİZ ÜRÜNLER

İZMİR / ÜCRETSİZ ÜRÜNLER

2 Adet VCD

İZMİR / ÜCRETSİZ ÜRÜNLER

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

****AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER VERİLMİŞTİR****.

SAATLER @last_uk ARKADAŞIMIZA VERİLMİŞTİR.

İZMİR / ÜCRETSİZ ÜRÜNLER

iPAD 2 KILIF @hadusum ARKADAŞIMIZA VERİLMİŞTİR.

İZMİR / ÜCRETSİZ ÜRÜNLER

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Meraklısına eski bir çakmak, kutusu içinde. Çalışıp çalışmadığını bilmiyorum...@bad_boy_0052 ARKADAŞIMIZA VERİLMİŞTİR.

İZMİR / ÜCRETSİZ ÜRÜNLER

Hiç kullanılmamış 2 adet dolmakalem.... @Timecatz arkadaşımıza verilmiştir

İZMİR / ÜCRETSİZ ÜRÜNLER

İlk çıkan kablosuz klavye ve maus. Çalışıp çalışmadığını bilmiyorum...@seatolu KARDEŞİMİZE VERİLMİŞTİR.

İZMİR / ÜCRETSİZ ÜRÜNLER

İZMİR / ÜCRETSİZ ÜRÜNLER

Çocuk odası için duvar saati, plastiktir, 2 adet kalem pille çalışmaktadır. FORUM DIŞINDA BİR KARDEŞİMİZE VERİLMİŞTİR.
     İZMİR / ÜCRETSİZ ÜRÜNLER

İLAN HER TÜRLÜ GEREKSİZ YORUMA KAPALIDIR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokmay -- 30 Ağustos 2014; 12:49:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam ben de izmirdeyim ve ilgilendiğim bir ürün yok bu ürünlerin içinde ama güzel düşüncenden dolayı seni tebrik ediyorum...
  • Arkadaşım gerçektende tebrikler... 5 yıldız 10 numara hareket olmuş..
  • Tebrikler..
  • Keske cakmagi istanbuka kargolayabilseniz. Saglik olsun

• Dostum helal olsun.
  • Dolmakalemler tarafimdan teslim alınmıştir.Mutevazi harikulade bir insan, teşekkürler.

• Timecatz kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, güle güle kullan kardeşim...

• edit .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astalawistaa -- 3 Haziran 2014; 23:16:50 >
  • ince davranış için teşekkür ederiz..
  • Tebrikler..

• Hocam Merhabalar PC Topluyorumda Klavye Ve Mouse İhtiyacım Var Karşı Ödemeli Olarak Klavye ve Mouseyi Gönderirmisin Lütfen :)
  • Malesef posta fırsatım olmadığı için özellikle İzmir içi diye yazdım...

• Hocam Ofisiniz Falan Varsa Kargo Görevlisini arayıp Çağırabiliyorsunuz. İhtiyacım Olduğu İçin Söylemiştim. İyi Günler
  • Kargo işlemlerinin nasıl olduğunu biliyorum, ama dediğim gibi buna fırsatım yok, üzgünüm, ilanda özellikle yazdım zaten...

• Tebrik ederim
  • güzel düşünceniz için sizi tebrik ediyorum.
    ama benim nacizane bir görüşüm olacak vermiş olduğunuz ürünleri kime verdiğinizi tag yapmak yerine verilmiştir.
    diyerek belirtirseniz bence daha hoş olur sanki.
  • Teşekkürler, olayın gerçekliğini anlamakta zorluk çeken bazı kişiler için özellikle isim vererek yapıyorum, başka bir nedeni yok...
  • Su sivrikafalar filmi ilk çiktiginda tv den izlemistim 6 yasindaydim , film komedi olmasina ragmen çok korkmuştum , kafam öyle büyümesin diye korkuyodum ve elimle kafam buyumusmu diye kontrol ederdim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Gurkanq

Su sivrikafalar filmi ilk çiktiginda tv den izlemistim 6 yasindaydim , film komedi olmasina ragmen çok korkmuştum , kafam öyle büyümesin diye korkuyodum ve elimle kafam buyumusmu diye kontrol ederdim :)

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.