Şimdi Ara

Söylenti: The Order, 2015'in Başına Ertelendi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Daha önce bazı sızıntı haberlerinde adını gördüğümüz iç kaynaklardan Shinobi, The Order: 1886 için endişelendirici bir haber paylaştı. Güvenilir kaynaklar arasında gösterilen Shinobi, The Order'ın bu sene çıkmayacağını, 2015'in Şubat ayında oyunu göreceğimizi söyledi. Tabi ki şu an için Sony'den resmi bir açıklama gelmediği için bu durum sadece bir söylentiden ibaret.

• PS4'üm yok ama varmışcasına ilgilendiriyor bu oyun beni.Hikayesi güzel olursa çıktığı yıl beni hiç ilgilendirmez.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • O yok bu yok.Su ertelendi bu gelmedi.Ne oynuycaklar insanlar su cihazin ustunde cok merak eder oldum.Bi konsolu konsol yapan sey kaliteli exc.leridir ama Sony bu defa bu konuda isi eline yuzune bulastirdi.bare E3 de surpriz bisiler gosterip sene sonu cikarsalar anca remake geliyor konsola.TLOU dan sonra GoWA in da remake haberi gelmisti yanlis hatirlamiyosam.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheBladeRunner

O yok bu yok.Su ertelendi bu gelmedi.Ne oynuycaklar insanlar su cihazin ustunde cok merak eder oldum.Bi konsolu konsol yapan sey kaliteli exc.leridir ama Sony bu defa bu konuda isi eline yuzune bulastirdi.bare E3 de surpriz bisiler gosterip sene sonu cikarsalar anca remake geliyor konsola.TLOU dan sonra GoWA in da remake haberi gelmisti yanlis hatirlamiyosam.

Aynen hocam sonuna kadar katılıyorum. Konsolda ex oyunlar var diye PS4 aldık bu seferde oyunlar çıkmıyor!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheBladeRunner

O yok bu yok.Su ertelendi bu gelmedi.Ne oynuycaklar insanlar su cihazin ustunde cok merak eder oldum.Bi konsolu konsol yapan sey kaliteli exc.leridir ama Sony bu defa bu konuda isi eline yuzune bulastirdi.bare E3 de surpriz bisiler gosterip sene sonu cikarsalar anca remake geliyor konsola.TLOU dan sonra GoWA in da remake haberi gelmisti yanlis hatirlamiyosam.

bu e3 bir bekleyim ;/ Quantum Break´te yapimina yeni baslanmis zira konsol aldirtacak bi oyundu kendi adima konusuyorum. bekle bekle nereye kadar konsol uyuyor ps4 ne zamandir .yapcak bisey yok 3 parti oyunlari ile idare edecegiz..
    e3´te erken cikan oyunlarin haberleri duyrulur umarim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 26 Mayıs 2014; 23:56:18 >
  • TheBladeRunner kullanıcısına yanıt
    gercekten cok haklısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

bu e3 bir bekleyim ;/ Quantum Break´te yapimina yeni baslanmis zira konsol aldirtacak bi oyundu kendi adima konusuyorum. bekle bekle nereye kadar konsol uyuyor ps4 ne zamandir .yapcak bisey yok 3 parti oyunlari ile idare edecegiz.. e3´te erken cikan oyunlarin haberleri duyrulur umarim.

Hepiniz beni Sony dusmani ilan ettiniz durust davrandim diye ama bosverin gecti gitti kimseye kirgin degilim.Ben PS4 u iste buyuzden sattim.Cihazin ISS disinda,adam gibi herhangi bi oyunu yok.Onuda 3 kere oynadikdan sonra maalesef yapilicak bisey olmadigi icin oyunda ekstradan,dolayisi ile bi noktadan sonra feci baydi.Her ne kadar ustunde mp oyunlari da oynadiysam genel anlamda cihazin karsisina gectigimde ben ona o bana bakiyordu.Xbox One a bak.Bir suru exc.oyunu var su an da.Cihazin karsisina gecince basindan kaldirmiyor seni.Tercihimi iste bu yuzden su zaman dilimi icin Xbox One dan yana kullandim.

• Evet beyler bir drive club vakasi ile karsi karsiyayiz.

• Arkadaşlar adamların bir bildikleri var ki erteliyorlar. Bırakın ertelesinler, çıktığında da bomba gibi bir oyun çıksın karşımıza. Teknik hatalarla dolu bir oyunu ya da içerik yönünden eksik bir oyunu oynamak ister misiniz sırf erken çıksın diye? Ha oyun ertelenip bunun üzerine de çıktığında kötü bir oyun karşımızda olursa o zaman ne söylerseniz haklısınız.

Ayrıca haberin söylentiden ibaret olduğunu hatırlamakta fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CPTLeBron -- 27 Mayıs 2014; 0:25:15 >
  • 1 _2 ay erteleme sorun degilde drive club gibi olmazsa bari

• quote:

Orijinalden alıntı: CPTLeBron

Arkadaşlar adamların bir bildikleri var ki erteliyorlar. Bırakın ertelesinler, çıktığında da bomba gibi bir oyun çıksın karşımıza. Teknik hatalarla dolu bir oyunu ya da içerik yönünden eksik bir oyunu oynamak ister misiniz sırf erken çıksın diye? Ha oyun ertelenip bunun üzerine de çıktığında kötü bir oyun karşımızda olursa o zaman ne söylerseniz haklısınız.

Ayrıca haberin söylentiden ibaret olduğunu hatırlamakta fayda var.

Ya hocam ne bomba gibi çıkması ya, Watch Dogs da en son ertelendiğinde 900p olarak ve downgrade yemiş şekilde dönüş yaptı. Artık bu iş piyasa olayina döndü, olan oyunculara oluyor. ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şubat ayı listesi kabardı dynlıght,witcher şimdide order

• TheBladeRunner, arkham92

saçmalamayın bahsettiğiniz şeyler her nesilde olan şeyler. Hatta her oyunda oluyor witcher 3 division ertelenmedi mi? PS3'ün çıkış döneminde daha az oyun vardı. PS2 nin en iyi oyunları GOW, shadow of the colossus 5-6 sene sonra gelmedi mi? Fazla acele eden oyunlar efsane olamaz sabredin biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

TheBladeRunner, arkham92saçmalamayın bahsettiğiniz şeyler her nesilde olan şeyler. Hatta her oyunda oluyor witcher 3 division ertelenmedi mi? PS3'ün çıkış döneminde daha az oyun vardı. PS2 nin en iyi oyunları GOW, shadow of the colossus 5-6 sene sonra gelmedi mi? Fazla acele eden oyunlar efsane olamaz sabredin biraz

Bahsettigimiz Exclusive oyunlar mp degil.Bilmem anladin mi?

• Ps3 çıktığında, resistance ve motorstormdan başka hangi exclusive oyun vardı.Multiplatform oyunların sayısı bile azdı.Kaliteli dediğimiz, uncharted 2 bile konsol çıktıktan 2.5 sene sonra çıktı.Mgs4 ve gta4 2 sene sonra çıktı.Ps4 topu topu çıkalı 6 ay olmuş şurada.Çıkan oyunlara baktığımız zaman ps3'ten çok daha iyi konumda.Daha bir senesini dokdurmayan, yarım senelik konsola, bitti gibi gözü ile bakmak ne kadar sağlıklıdır.Xbone'da daha iyi exclusiveler var deniyor.İyi olan hangisi, içerik olarak forza 4'ten çok geride olan, sadece grafikleri iyileştirilmiş forza 5 mi? Ki en düşük notu olan forza oyunu olmuş.Ya da lineer oynanışa sahip, büyük umutlar beslenip, patlayan ryse mi? Ya da pc'de de oynanabilen, titanfall mı? Hangisi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 27 Mayıs 2014; 1:05:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arkham92

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: CPTLeBron<br><br> Arkadaşlar adamların bir bildikleri var ki erteliyorlar. Bırakın ertelesinler, çıktığında da bomba gibi bir oyun çıksın karşımıza. Teknik hatalarla dolu bir oyunu ya da içerik yönünden eksik bir oyunu oynamak ister misiniz sırf erken çıksın diye? Ha oyun ertelenip bunun üzerine de çıktığında kötü bir oyun karşımızda olursa o zaman ne söylerseniz haklısınız.<br> <br> Ayrıca haberin söylentiden ibaret olduğunu hatırlamakta fayda var.<br></blockquote><br> Ya hocam ne bomba gibi çıkması ya, Watch Dogs da en son ertelendiğinde 900p olarak ve downgrade yemiş şekilde dönüş yaptı. Artık bu iş piyasa olayina döndü, olan oyunculara oluyor. ..

Oyunlar erteleniyorsa burda çıkarılacak tek şey bir sorun olduğudur.Kimse zamanını ve parasını boş yere harcamak istemez.Belli oldu artık Ps4 tanıtıldığı zaman milletin ağzını sulandıran her oyun downgrade yiyor.

@TheBladeRunner
    Xbox One ın durumu Ps4 ten çok daha kötü ama onlarda yavaş yavaş toparlamaya başladı.

• Odu kardes sony killzone, unchearted, gow, infamous, gran turismo, the order 1886, last of us 2, drive club iste ne kadar exclusive oyunu varsa hepsini 2014 bitmeden ayni anda cikarsin. Ya bi gidin._._._._.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi songohan -- 27 Mayıs 2014; 3:53:59 >
  • 2014 'de adam gibi PS4 oyunu oynamak yalan oldu anlaşılan.

• Daha iyi olacaksa ki öyle olur bence, 3-5 ay ertelemeden bişey olmaz. Bu kadar abartmayın şu ertelemeleri.
  • FMS5=Gelmis gecmis en iyi yaris simulasyonu.
    Ryse=Basina oturdunmu hikayesi,bol aksiyonu ve gorselleri ile seni koltuga kitliyor.
    Dead Rising 3=Diyicek pek bisey yok %100 saf eglence
    Killer Instinct:Bi dovus oyunu hayraniysaniz bundan daha iyisi Sam da kayisi
    Titanfall:Eger ekstra bir oyun pc yoksa,sadece Xbox One sahibiysen Titanfall bir exclusive dir ve tek kelime ile 10 numara bi oyun.
    Plants vs Zombies:Eglence,eglence bu kadar.
    Max the Curse of Brotherhood:Inanilmaz yaratici bi oyun
    Kinect Sport Rivals:Gec arkadaslarinla veya ailenle konsolun karsisina olumune eglen.

Kim ne derse desin.MS bu sefer bu isi daha iyi yapiyor ki Sunset Overdrive da sene sonu buyuk ihtimalle gelir.O oyunda harika duruyor..Bi arkadas da butun hepsini ayni anda mi cikarsin demis.Hepsini degil bi kac tane saglamini ilk senesinden oyuncularina kesinlikle vermesi gerekirdi.Remake ilerle gecistirmeyi degil.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.