Şimdi Ara

Creative Hitz serisi kafa üstü kulaklıklar video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda Creative'in tasarımlarıyla dikkat çeken Hitz serisi kulaklıklarını değerlendiriyoruz.

• Çöpçüler gelmiş yine , Güzel inceleme olmuş

Edit: Çöpçü'nün yorumunu silmişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Topkara28 -- 27 Mayıs 2014; 17:22:31 >
  • Fiyat belirtmemek cok sacma milletim urun almadan once ilk fiyatina bakarken sizin fiyat belirtmemeniz yanlis bence zaten fiyatini onemsemesem giderim en iyisini alirim (yada pahalisini)

• Beyler hd800 icin amfi/dac önerebilcek olan varmi?

• Beyler hd800 icin amfi/dac önerebilcek olan varmi?

• milletimiz artık ürün seçerken ilk fiyatına bakmıyor kusura bakmayın : ) fiyatlar gayet uygun fakat değişken oldugu için yazmadım artı fiyatının uygun oldugunu videoda belirtttim.

Ma 2600 şuan itibari ile 102 tl ye internetten bulunabilinir. Saygılar
  • pars71 P kullanıcısına yanıt
    Türk insanını artık küçümsememek gerektiğini düşünüyorum neden derseniz herkesin artık elinde güçlü ve pahalı bir telefonu var. Avrupa vari bir şey yok sadece bir ürün inceliyorsam tüm detaylarına girer ve özelliklerinden elimden geldiğince bahsederim. Şahsen 102 tl lik bir kulaklığın uygun olduğunu ve sevgili Türk insanlarımıza dokunmayacağını düşünüyorum.
    Bass ağırlıklı istiyorsanız ma 2400 güzel bir seçim ma 2600 ise gerçekten şık bir tasarıma sahip. Saygılar!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Sezer -- 27 Mayıs 2014; 1:29:19 >
  • @seyru

neden saça takıldın ki? ne ilgisi var?
    saçların yoksa söyle, sana büyük bi kafabantlı kulaklık önersinler. sdlşksdh

• Bu güzel ve kendi tarzında olan inceleme için teşekkürler.Ben kendi adıma inceleme tarzını çok begendim, sıkmadan en kısa sürede zengin içerikle incelemişsin.

Ayrıca fiyatların söylemesi bence daha iyi olur.Tarih belirtilerek fiyat söylenebilir.

• Teşekkür ederim önerinizi dikkate alacağım : ) Konseptim tamamiyle en geniş ve en net ses sistemleri incelemelerini sizlere sunmak. Fiyat konusunda ortalama bir rakkam verebilirim. şuan ürünler 80 ile 105 tl civarı fiyat aralığına sahip.

• İyi incelemw

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi bunu alırdım ama zamanında 250 liraya aldığım fakat bir türlü win7 desteği çıkmayan "Creative x-fi titanium" ses kartımla kullanamam. O nedenle ÇEK GİT CREATİVE! Senden daha bişey almam.
    Bu arada Hayatımda daha berbat bir tasarım görmedim. O kulak padleri nedir lan??? Gidin Sennheiser alın en berbat kulaklığı tuvalette tokatlar bunu üstelik daha ucuz uygun fiyatmış YAV HE HE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Morphinz -- 27 Mayıs 2014; 6:05:26 >
  • Fiyat performans açısından bakınca pek hoşuma gitmedi. Pioneer mj-721 model kullanıyorum. Microfonu yok ama kalite, tasarım ve fiyat bakımından çok çok iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Morphinz

Şimdi bunu alırdım ama zamanında 250 liraya aldığım fakat bir türlü win7 desteği çıkmayan "Creative x-fi titanium" ses kartımla kullanamam. O nedenle ÇEK GİT CREATİVE! Senden daha bişey almam.
    Bu arada Hayatımda daha berbat bir tasarım görmedim. O kulak padleri nedir lan??? Gidin Sennheiser alın en berbat kulaklığı tuvalette tokatlar bunu üstelik daha ucuz uygun fiyatmış YAV HE HE

sennheiser konusunda haklısın ama 10hz en düşük frekanslı bir sennheiser almaya kalksan 300tl den aşağı para ödemezsin. kağıt üstünde f/p olarak çok iyi gözüküyor ma2600. fiyatı da 120tl civarında

• ulan64ude kullanıcısına yanıt
    düşüncenize katılıyorum. ma2600 ve ek özellikleri (handsfree, ses kontrol) tercih edilebilir.
  • Normal kullanıcı ses donanımlarına para vermeye acıyor, görmemiş ki paraya biraz kıysa nasıl bir müzik deneyimi elde edeceğini. Bu tür incelemelerle ses deneyimi konusunda kullanıcılar bilinçlenir, iyi ses kalitesinin nasıl bir deneyim yaşattığı bir nebze de olsa anlaşılır umarım.

• Güzel bir inceleme olmuş teşekkürler.

• merak ettiğiniz ve şu üründe olsa dediğiniz ses sistemleri ile alakalı her şeyi bana önerebilirsiniz bende elimden geldiğince temin etmeye çalışırım. Yakında yeni ürünlerle ve kendi yaptığım parçalarla ortam daha da şenlenecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Sezer -- 27 Mayıs 2014; 14:08:52 >
  • Güzel inceleme olmuş kardeşim eline sağlık saçma sapan yorumlara takılma sen

• Tebrikler...

Sizi ilk defa görüyorum ama videonuz ve sunumunuz çok güzel olmuş. Bende donanım haberin bu konulara yer vermesinden ayrıca sevindim.

Burada acaba DH de çok bahsedilen kulaklıklar ( Kulak için kulaklık ) hakkında da kıyaslama videoları cekilebilir mi?
    aslında DH de olmasına gerek yok ama size temin konusunda çok yardım edeceklerinden dolayı kolaylık olur kanaatindeyim.

Kulak içi kulaklıklardan 100 - 200 tl olanlarından da kıyaslamalı olarak fikirlerinizi de anlatan bir video bekliyoruz... çok pahalı olmayan ama herkesin daha kolaylıkla ulaşabileceği kulaklıklar...

İyi çalışmalar

Not: Ipod, sandisk sansa, Creitive, flio vb mp3 çalarlarda hiç fena olmaz...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.