Şimdi Ara

Rick and Morty (2013) | IMDB:9.2 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
628
Cevap
24
Favori
27.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2x9 çok iyiydi ya We're totally justified because we're saving a little girl önümüzdeki bölüm sezon finali yav ne çabuk bitti
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Morty'nin gaza gelip millete saldırması süperdi. Her hafta heyecanla beklediğim dizilerin başında geliyor.Haftaya bitecek olması üzücü.
  • Ben de şimdi indirdim, en kısa sürede başlayacağım.
  • Gayet güzel ve izlerken keyif veriyor.Başlamayı düşünenlere tavsiye ederim.
  • Beklenmedik bir final oldu bence.
  • futuramadan sonra ilaç gibi oldu yaw

1x1 pek beğenemedim ama 1x2 ile bağımlısı haline geldim dizinin
  • 10 bölüm için 1 sene bekle şimdi. Finale bak arkadaş.
  • Geğirerek Rick demesi süperdi. 6 ay ya da 1 yıl sonra yeni sezon gelecekmiş.
  • araç aküsündeki evren muhabbeti ile beni derin derin düşündürmüştür. sadece senaryosundaki özgünlük bile imdb den 9 un üstünde puan alması için yeterlidir. beyne yerleşen anı üreten galaktik virüs nedir arkadaş ya ? cidden mükemmel
  • A YEAR AND A HALF OR LONGER nedir arkadaş ne kadar bekletecek bunlar bizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: F9Cemil

araç aküsündeki evren muhabbeti ile beni derin derin düşündürmüştür. sadece senaryosundaki özgünlük bile imdb den 9 un üstünde puan alması için yeterlidir. beyne yerleşen anı üreten galaktik virüs nedir arkadaş ya ? cidden mükemmel

matrix gibi bir bölümdü valla. bize gerçekdışı geliyor ama ya biz de bir akünün içinde yaratılmış bir evrende yaratılmış bir evrensek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    1,5 sene veya daha fazlası mı diyor yahu ben mi yanlış çeviriyorum? Çok uzun değil mi bu süre?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Mcp kullanıcısına yanıt
    Evet öyle, son sahnede bunu diyor. Çok uzun bir süre maalesef.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi bitirdim, müthiş bir hayal gücü gerçekten. Yaratıcılarını tebrik etmek lazım. Sezon finali de muazzamdı. Keşke bu kadar uzun bir ara vermeselerdi. Ama imdb'den baktım 1. 2. sezon arası da yaklaşık bu kadar uzun sürmüş.
  • Birkaç gün önce başladım 2 sezonu da direk bitirdim şimdi boşluktayım , kim bekleyecek bir buçuk sene
  • sezon finali mükemmeldi, hemen çıksa da 3. sezounu izlesek yav
  • Diziyi bitirenler Community'e başlayabilir, yine Dan Harmon'un işi kahkaha garantisi veriyorum.

• Espriler,hayal gücü ve iğnelemeler hepsi çok iyi. Hoşuma giden sahneleri kesiyorum,youtube yükleyip paylaşabilirim.
  • Üçüncü sezon 19 bölüm olacakmış

Güzel haber ama keşke biraz daha erken başlasa.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.