Şimdi Ara

Audio-Technica CKR-5 Unboxing (Kutu Açılış)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Audio Technica markasının yeni piyasaya sürdüğü CKR serisinin küçük elemanlarından olan CKR-5 elime ulaştı. Şuanda burn-in aşamasında. Kulaklık hakkında yorum yapmam doğru olmaz. Sadece burn-in olmamış haliyle kısa izlenimlerimi aktaracağım;

-Havadar, ferah ses vermekte. Enstrumanlar, vokaller diğer ATH serilerine göre daha uzaktan, daha rahat gelmekte. Sanatçının sesi CKM serisine göre daha arkadan gelmekte.
    -Basslar orta seviyede arkadan ferah gelmekte. Ayrıca, CKS77X modelindeki gibi müzik bass'a boğulup kalmıyor. Basslar CKS serisi kadar sert değil, daha yumuşak.
    -Tizlerde her zaman olduğu gibi sibilance var. Kötü kayıtlarda rahatsız edici seviyede olabiliyor. (Burn-in ile bir miktar düzelebilir.)
    -Enstruman ayrımı CKM55 modeline göre rahatlıkla fark edilebilir seviyede üstün.
    -Kablo ve malzeme kalitesi fiyatına göre gayet iyi. Kopacakmış hissi vermiyor. Kasa plastikten üretilmiş. (CKM99,CKS77X vb. gibi metal kullanılmamış)
    -Filitresi bezden yapılmış, dayanıklılık açısından CKM99 modelindeki gibi metal olsa daha iyi olurdu.

Kutu İçeriği;
    *4 çift silikon uç
    *Taşıma kesesi (Kullanışlı ve oldukça şık)

Fotoğraflar;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan -- 26 Mayıs 2014; 20:36:14 >

• Hayırlısı olsun,güle güle kullanın,kulaklık piştikten sonra daha ayrıntılı inceleme bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cokoy -- 30 Mayıs 2014; 20:26:56 >
  • cokoy kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de sırf merak ettiğim için CKR-3 ü sipariş verdim. Gelince ben de mini bi inceleme yaparım.
  • FrontLiner F kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun

• Ath cks serisinden sonra niye böyle kötü tize mahkum oldu anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: MSAD

Ath cks serisinden sonra niye böyle kötü tize mahkum oldu anlamadım.

Hangi modeli test ettiniz?

• Hemen hemen çoğunu kullandım. Ckm1000 mesala cks77x mesala tam bir tiz faciası. En iyi Modelleri ise bence cks 77 ckm500 ckm99

• quote:

Orijinalden alıntı: MSAD

Hemen hemen çoğunu kullandım. Ckm1000 mesala cks77x mesala tam bir tiz faciası. En iyi Modelleri ise bence cks 77 ckm500 ckm99

Ckm1000 modelinde aşırı sibilance vardı. Cks99 modeliindede bazen kulak delici tiz olabiliyor. Ckm99 modeliindede sibilance var. Ama test ettiğim ckm99 modelleri kutusuz olduğu için replika olabilir. Sibilance konusunda şuana kadar en sevdiğim modeller cks55x ve ckr5 modeli oldu. Özellikle cks55x bu konuda en sorunsuzu.

• Evet 55x bende çok beğendim. Cks 77 ye iyi bir alternatif

• Bu aralar kulaklık almayı düşünüyorum, incelemeleriniz için teşekkürler, bizleri aydınlatıyorsunuz.
  • Bakalım cks77den sonra nasıl gelicek bu kulaklığın sesi

• oguzhantezel92 kullanıcısına yanıt
    nasıl geldi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NE0NB1RD

nasıl geldi ?

Daha dengeli, tizler ve midler daha hissedilir durumda. Basslar hafiflemiş. Klasik, elektronik, enstrümental müzikleri dinlemek keyifli oluyor. Dubstep, hip-hop, metal için pek iyi olmayabilir. Dımtıs dımtıs kulaklığı değil kısaca.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.