Şimdi Ara

Giriş seviyesi Sony D2403 modeli benchmark skorlarında göründü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Giriş seviyesi Sony D2403 modeli benchmark skorlarında göründü

Yeni amiral gemi modeli Xpera Z2'yi global pazarlara dağıtmaya devam eden Sony, alt seviye segment için de ilgi çekebilecek yeni bir model hazırlığında. 

GFXBench benchmark skorlarında ortaya çıkan verilere göre Sony, D2403 model numarasına sahip giriş seviyesi yeni bir akıllı telefon üzerinde çalışıyor. 5 inçlik Xperia M2 modeline çok benzeyen bir donanıma sahip olan D2403 modelinde farklı olarak 4.4 inçlik 540x960 piksel çözünürlükte bir ekran yer alıyor. Ancak ekran üzeri butonlar nedeniyle çözünürlük biraz düşmüş.

Bunun haricinde modelde 1.2GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli Snapdragon 400 yongaseti, Adreno 305 grafik birimi, 1GB RAM, 8MP çözünürlükte arka kamera, VGA ön kamera, 16GB depolama kapasitesi şeklinde özellikler yer alıyor.

İşletim sisteminin Android 4.4.2 olması cihazın Moto E gibi rakipleri ile güncel bir çizgide kalmasına sebep oluyor. Cihazın 200$ bandını geçmeyeceği tahmin edilirken, satış tarihi konusunda ise bir bilgi bulunmuyor. 

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/A-4.4-inch-Sony-D2403-revealed-set-to-compete-with-the-Moto-G_id56410

• Moto G'ye direk rakip olacak.

• bence 180 dolardan vs gelirse piyasayi sallar keske islemci ve grafik birimi saat hizlari vs bakimindan biraz daha yukarida olsaydi 1.5 ghz vs cok daha iyi olurdu

• çinli amcalarımız gelirse bunlar batacak türkiyede :D

• sd400 ne zaman giriş seviyesi oldu

• Su geçirmez de gelirse güzel olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 Gün önceki haber biraz mağara ya kaçmış . Onun dışında gayet ortalama bir cihaz bakalım hele bir çıksında .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ouzqan -- 26 Mayıs 2014; 19:03:21 >
  • Bu haber yapılmamış mıydı sitede? Hatta o zaman da aklımdan geçen Xperia M2 5" miydi, 4,7-4,8 gibi bir şey değil miydi diyeydi ve şimdi de yine aynısı geçiyor aklımdan. Hatta bu yüzden gsmarena'da baktım 4,8"

• Avrupa'da 200 $

Türkiye'de 1000 lira

Ne yapayım ben böyle giriş seviyesini
  • Sony birazda f/p ürünleri çıkarmalı sadece Z serisi ile para kazanılmıyor. O giriş seviyesi telefon ülkemde yurt dışı amiral gemi telefon fiyatına satılacak malesef

• siz buna giriş seviye telefonu demişsiz de, bu bildiğimiz orta seviye telefon .:D :D

• yeni cihazı 1 gb ramli 4.4.2 ile çıkar piyasada satılmakta olan cihazı rami 1 gb diye 4.4.2 ye güncelleme ne güzel dünya bunu sony için söylemiyorum sadece bütün android ekosistemindeki markalar için geçerli insanı keriz yerine koymaktan başka bir şey değil

• sd 400, 1 gb ram giriş seviyesi mi oluyodu...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony Türkiye'nin fiyatlandırma politikaları yüzünden giriş seviyesi dediğimiz cihazları bile orta segment ya da üst segment fiyatlarında.

• şu rami artırın biraz ya firmalara en çok gelir getiren ürünler orta segment ürünleridir
    sadece z serisiyle olmaz bu iş koysalar 5 inç 720p ekran 2 gb ram sd400 işlemci

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre_virüs -- 27 Mayıs 2014; 0:51:04 >
  • Şu kameradaki kumlanma ve çamur olayına çözüm bulamadılar. O yüzden kamerada ben Sony'ye cep telefonu alanında güvenmiyorum şu anda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknode

Şu kameradaki kumlanma ve çamur olayına çözüm bulamadılar. O yüzden kamerada ben Sony'ye cep telefonu alanında güvenmiyorum şu anda.

Sözde exmor sensör var yani gece çekimlerinde kumlanmayı azaltan sensör ama gel gelelim bu sensör bi işe yaramıyor malesef
  • tr de daha pahalı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇaĞLaR..

quote:

Orijinalden alıntı: Teknode

Şu kameradaki kumlanma ve çamur olayına çözüm bulamadılar. O yüzden kamerada ben Sony'ye cep telefonu alanında güvenmiyorum şu anda.

Sözde exmor sensör var yani gece çekimlerinde kumlanmayı azaltan sensör ama gel gelelim bu sensör bi işe yaramıyor malesef

Gece kamerası özellikle:D
    Xperia z klubü:D

• sony'nin fiyat politikası da htc gibi yanlış tek fark sony daha iyi telefon yapıyor. Türkiyeye gelmeden s5 ten ucuz olan telefon Türkiyede s5 den pahalı oluyor. Nasıl bir gümrükse..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.