Şimdi Ara

Asus Gtx 760 ROG Striker ve Asus Gtx 770 ROG Poseidon Vatanda listelendi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kartlar gelmis strikerin tasarimi cok guzel tabii fiyatlarida..

http://www.vatanbilgisayar.com/ekran-kartlari/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gtx 760 rog, gtx770'ten pahalı. çok merak ediyorum kaç tane satacaklar.

gerçi vatandaki elemanların tuzağına düşüp tipine bakarak alan çok olur orası ayrı
  • Hayda sacmalik.Ozel tasarim 770 yap 2gb vram koy.Bunu Alan adam sli sistem kurar sivi sogutma baglar.. Ama yine Asus..

• 909 tl 760 ney be.
  • terazine tikladim muhabbetini artik burada da mi yasayacagiz?citizen oy verme getirmis butun mesajlara fx'in basligindaki gibi ama eksi yok.konuya gelirsek uçuk fiyatlar ve çenemizin yorulma katsayısı.
  • Pahalı.
  • gtx770 r9 290la aynı sayılır hemen hemen sacmalıga bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: .45 ACP

terazine tikladim muhabbetini artik burada da mi yasayacagiz?citizen oy verme getirmis butun mesajlara fx'in basligindaki gibi ama eksi yok.konuya gelirsek uçuk fiyatlar ve çenemizin yorulma katsayısı.

+repini verdim

O fiyata TwinFrozr 760 alır ustune SSD alırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Watch Dogs 3 cigolayt kartımda bellek yüzüne kasma yapıyor alsammıTasarım da hoş
  • quote:

Orijinalden alıntı: trktlh

Watch Dogs 3 cigolayt kartımda bellek yüzüne kasma yapıyor alsammıTasarım da hoş

Hocam oyun sorunlu kasma her kartta yapiyor anlasilan.Yama yoldadir.Ben suan cesmedeyim finaller icin geldim deneme yapamiyorum maalesef ama merakla eve donmeyi bekliyorum su oyun icin :)

• DH | equ* kullanıcısına yanıt
    Tatil yapmaya gittin demek oyunu r9 290x de denedik no kasma...
    Oyunu ilk açtigımda bellek kullanımı 2750mb civarı oluyor.Bu sırada hiç kasma yok.ne zaman 2900 3000 olursa hemen kasmalar başlıyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: trktlh

Tatil yapmaya gittin demek oyunu r9 290x de denedik no kasma...
    Oyunu ilk açtigımda bellek kullanımı 2750mb civarı oluyor.Bu sırada hiç kasma yok.ne zaman 2900 3000 olursa hemen kasmalar başlıyor..

Yok ne tatili okulu uzattik 4dersim var son snavlarim verirsem mezun olacam 3u tamamda 1ders hocanin insafina kaldi o gecirirse gecerim yoksa imkani yok gecemem ben.

3gb bile kesmiyo mu anlamadim 780 de 3 gb simdi kasma yaparmi bellek yuzunden 780 de?

• Bu ne yahu . Kabı değişmiş olsa olsa birazda overclock edilmiş. Tabi kuru ekmek yağlıydı 2 damlada bal sürdün 5 akçelik tayın oldumu sana 10 akçe
  • DH | equ* kullanıcısına yanıt
    Şaka yapıyorum.Allah yardımcın olsun.İnş geçersin dersleri..

Benim 3 GB kartımda bellek kullanımı 2750 MB yi geçince kasıyor.Ayarlardan düşürülüyor fakat düşmüyor aslında yine 3 GB kullanıyor.r9 290x de hiç kasma yoktu arasıra FPS 90 dan 50 lere iniyordu fakat hiç bir kasma yok.yağ gibi akıyor :)
    4 cigolayt kart lazım :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.