Şimdi Ara

♦ SAMSUNG GALAXY K Zoom (SM-C115)♦Kullanıcılar Kulübü♦ANA KONU (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
129
Cevap
3
Favori
15.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: E398ci

Merhaba

Amacınız kamera ise k zoom en iyi kameralı telefon lumia çöp evet yanlış duymadınız çöp bu dediğime lumia'nın tüm modelleri dahildir optik zoom olayı sadece s4 zoom ve k zoom'a has bir özellik telefon dışın da optik zoom arıyorsanız fotoğraf makinası alacaksınız uzun lafın kısası dünyanın en iyi kameralı telefonu k zoom.

Hayırlı Forumlar.

aldım bile hocam :)
    üstelik s3 s4 s5 s6 s7 ve kullanan biri olarak k zoom u çok sevdim.. manuel modunda bir çok şeyi yapabiliyorsun kesinlikle katılıyorum size

• Merhaba entegre kamera var telefon da daha ne diyelim kullandığınız telefonlar da yazılım olarak kamera piksellerini yükseltiyorlar ama entegre'nin yerini tutmaz hiç bir telefon isterse s10 olsun telefon ile alakalı bir durum değil tamamen telefon da kullanılan kamera ile alakalı yani yazılım başka entegre başka tuşsuz telefon dan tuşlu telefona geçmek gibi düşünebilirsiniz. Hayırlı forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E398ci -- 8 Ağustos 2016; 9:29:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: E398ci

Merhaba entegre kamera var telefon da daha ne diyelim kullandığınız telefonlar da yazılım olarak kamera piksellerini yükseltiyorlar ama entegre'nin yerini tutmaz hiç bir telefon isterse s10 olsun telefon ile alakalı bir durum değil tamamen telefon da kullanılan kamera ile alakalı yani yazılım başka entegre başka tuşsuz telefon dan tuşlu telefona geçmek gibi düşünebilirsiniz. Hayırlı forumlar.

onu işte k zoom a geçince anlıyor insan :) - benim telefonda aynı şekilde çekiyor ne fark var? diyen herkese. resimleri pc ye atın geniş ekran bakın ve zoom yapın o zaman farkı görürsünüz diyorum :)
    örnek: aşağıdaki fotoyu;
    -gece 23,30 da flash kullanmadan,
    -tekneden çektim. tekne salladığı için ve bulanıklığı da en aza indirmek için 1/125 sn de çektim. burda çok iyi anladım farkını, bide uzun pozlama yapsam nolcaktı acaba

tıklayınız

not: binanın üstünde ki sarı noktalar aslında yarasa lar :) eğer onlarda tam çıksaydı tadından yenmezdi

ha bu arada. resmi sitesinde max. 64gb micro sd kart destekler diyor ama ben 128gb lik kartla kullanıyorum :) şuan içinde 20bin foto 9bin mp3 var ve bana mısın demiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arcalper0658 -- 16 Ağustos 2016; 2:03:47 >

• Merhaba

Adamlar resmi site de 64 gb demişse bir bildikleri vardır sen bence verilerini yedekle 128 gb taktım diyorsan çökebilir telefon fazla zorlama 64 gb kadar yükle bu şekil de kullan sorun olmaz zaten

Hayırlı forumlar.

• *** konu çok geri düşmüş, canlansın.
  • baygünay kullanıcısına yanıt
    Bu konu ölmüş hocam nasıl canlanacak telefonum gibi aynı
  • ben bu telefonu hala sorunsuzca kullanıyorum. aldığımdan bu yana pc ye attığım fotoğraf sayısı 22bin olmuş. manuel moduna alışınca harikalar yaratıyor telefon. tek eksiği 4g nin olmaması. çarşıda veya kalabalık ortamlarda internet olayı baya sıkıntı yaratabiliyor onun dışında keşke yeni modeli çıkarsalardı

google ile paylaştığım bazı fotoğraflarımdan örnekler.

• arkadaşlar bir şey soracağım;

k zoom modelinin c111 ve c115 olmak üzere iki türü var.
    aralarındaki fark; c115 4g yi destekliyormuş.

c111 ve c115 karşılaştırma linki

c115 model kullananlar buna katılıyor mu? yani c115 in 4g desteği gerçekten varmı sorunsuzca kullanabiliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arcalper0658 -- 2 Mayıs 2018; 23:44:2 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.