Şimdi Ara

Carraro sportive 227/225/224 - bianchi 730 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
9
Favori
29.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Mosso Lagerta 1524 V'ye bakarken Carraro Sportive 224'ü gördüm. Ne dersiniz tavsiyeleriniz ne yönde olur?
  • Carraro 227 kırmızıyla aranıza katıldım arkadaşlar. Biraz pahalıya patladı ama yapcak bir şey yok, 1400'e 9 taksit şeklinde. Sirkeci'den.

Kask, kilit, ön ve arka lamba, zil --> 300 lira da bunlar tuttu, kaliteli alayım dedim. Eldivenle, km ölçer ve suluk kaldı.
  • Bianchi touring 727 ile carraro 227/225 arasında kaldım hangisini tavsiye edersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun arastirmalar sonunda 1300 liraya aldığım carraro 227 ile sizlerleyim. Kızım çok güzel be. Isin kötüsü çoğu kisi anlamiyor sizi o fiyata bisiklet mi alinirmis bisiklet neymis falan ben artik hastayim ben manyagim diyip geciyorum mutluyum efendim mesudum bahtiyarim 2 sene bekledikten sonra keyfime diyecek yok daha iyisi sizlerin olsun

• Merhaba,

Carraro 225'e odaklanmış ve piyasa fiyat sorgulaması yaparken bisikletçilerden biri kafamı ciddi karıştırdı. O fiyatlarda alternatif çok, ondan iyileri var gel beğendiğini alırsın diyip durdu telefonda. Bisiklet konusunda tecrübeli olmadığım için de açıkçası cesaret edemiyorum. Carraro 225 fiyat kulvarında alternatif nelere bakmalıyım? Yoksa hiç kurcalamadan alıp geçeyim mi düşünceniz nedir?
  • MoRaCe kullanıcısına yanıt
    aynen hocam bende carraro 224 bakmaya gittim adam bana bak bu bisikelt daha iyi aynı fiyat carraro markadan kazanıyor falan dedi ama ben tabikide araştırmalarımdan vazgeçmem sonucta herkesin kullandıgı bilindik ve şikayet gelmeyen bi model carraro 224
  • 224 için çamurluk almak istiyorum, nerede uygun bulabilirim arkadaşlar ?
  • Carraro 224 ile 300km yapabildim bikaç ayda.sürüş inanılmaz keyifli ve konforlu bi bisiklet pek imkanım olmadı hergün sürmeye.Arkadaşların 2000 liralık bisikletlerinide deneme fırsatım oldu ama hiç birinde bu konforu yakalayamadım.Belkide kendi bisikletime alıştığımdandır ama almayı düşünenlere kesinlikle 224ü önerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Moritex

Uzun arastirmalar sonunda 1300 liraya aldığım carraro 227 ile sizlerleyim. Kızım çok güzel be. Isin kötüsü çoğu kisi anlamiyor sizi o fiyata bisiklet mi alinirmis bisiklet neymis falan ben artik hastayim ben manyagim diyip geciyorum mutluyum efendim mesudum bahtiyarim 2 sene bekledikten sonra keyfime diyecek yok daha iyisi sizlerin olsun

Aynen, üstüne şu kadar ekleyip motor alırdın manyak mısın , kışın napcan falan. Sanki kışın sürmek zorundaymışım gibi triplere giriyorlar. Allah'tan milletimizi tanıyan bir bireyim, nasıl savuşturulacağını biliyorum.

• hidrolik fren istemesem de renginden ötürü 225 almaya karar verdim. 224'ün 54 kadro boyu var. 225 için 51'den fazla yok gibi yazılar okudum. bu doğru mu?

eğer doğru ise 1.87 boy 85cm iç bacak boyu için 51 küçük gelmez mi?
  • 54 ellerinde kalmamış olabilir ama o boya 51 kısa olur evet.

• Teşekkürler.

54 kadro boyunda koyu gri-siyah renginde carraro sportive 225 arıyorum ama bulamıyorum? bulabilen var ise haber verebilir mi?
  • Herkese merhaba arkadaşlar. Daha birkaç mesaj önce hangi bisikleti alim diye düşünüyordum. Carraro 224 aldım 1 hafta sonra iş durumlarım 2 katına çıkınca süremez oldum artık. Yatırmaktansa satim diyorum. Almak isteyen varsa yardımcı olabilirim. Sahibinden ilan no 245395050. 750 tl ye koydum ama pazarlık payı bıraktım. Bisiklette hiç bir sorun yoktur, yanlış anlaşılmasın.

• arkadaşlar benimde elimde iş durumlarından dolayı pek fazla kullanamadığım bir Carraro Sportive 227 var. kendisi 2015 model. fatura ve garanti belgesi var. garantisinin bitmesine 1,5 sene kaldı.

satmayı dusunuyorum ve bisikleti bir kac sitede ilana koydum. bna ulaşmak istersenizhttp://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-carraro-sportive-227-izmir-245925713/detay/ adresinden bisikleti inceleyip ulaşabilirsiniz.

Saygılar herkese
  • quote:

Orijinalden alıntı: wassh

arkadaşlar benimde elimde iş durumlarından dolayı pek fazla kullanamadığım bir Carraro Sportive 227 var. kendisi 2015 model. fatura ve garanti belgesi var. garantisinin bitmesine 1,5 sene kaldı.

satmayı dusunuyorum ve bisikleti bir kac sitede ilana koydum. bna ulaşmak istersenizhttp://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-carraro-sportive-227-izmir-245925713/detay/ adresinden bisikleti inceleyip ulaşabilirsiniz.

Saygılar herkese

hocam ben alabılırm konu sahıbıyım 1 adet carraro 227 ezıldım 1 adet de caldırdım

2 gun once n11 ng 450 aldım bugun paketledım ıade etcem yarın bısıklet cok bası cıktı

carro 227 1.150 ve 1100 almıstım ben

fıyatın yuksek ındırım vs dusunursen ben her zaman alıcıyım sevıyorum 227

pm atarsın bana fıyatda guncelleme yapacagın zaman

• Carraro Sportive 227 kullanıcısıyım herkese selamlar beyler.
  • AlmiOfficial kullanıcısına yanıt
    HOSGEMİŞİN :)
  • Carraro 227 almayi planliyorum n11 de 1700 bisikletcim sayfasinda 1400 tl. Yaninda sele filanda alicam. Konuyu acan arkadas forumda hala aktifse bir kaç sorum olucaktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokdeniz2012

Carraro 227 almayi planliyorum n11 de 1700 bisikletcim sayfasinda 1400 tl. Yaninda sele filanda alicam. Konuyu acan arkadas forumda hala aktifse bir kaç sorum olucaktı.

aktif olmamam mi buralardayim hep :)

2 adet carraro 227 eskiten biri olarak

suan da bianchi 730 kullanan biri olarak dinliyorum

• catik kullanıcısına yanıt
    Nasil eskittiniz ? Ben aldimmi 5-6 yil rahat kullanmam gerek.

Boy kiloya gore bisiklet boylari varmis. İsmi aklimda deil suan. Siz bisikleti seleyi filan nerden aldiniz ? 2 yilda 2 carraro 227 nasil eskittiniz ? :D sehir icinde asfalt taş yollarda performansi nasil ? Rahatligi nasil ? Memnun kaldiniz mi ?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.