Şimdi Ara

Burak Yılmaz (#B17 The King) Bu Sene Kaç Gol Atar ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
0
Favori
3.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kral'ı yedirmeyiz. Tek forvet oynarsa 20'den aşağı atmaz. Adamı kanatlara mahkum ediyorlar sonra adı kazmaya çıkıyor.

• Burak kötü olabilir hatta dogru dribbling özelliği de yok ama
    Şu nalet 5+3 de Burak yerine yerli kim var piyasa da,
    Bu istatistiklere sahip ?

Zaten kaleden meloya kadar 4-5 yabancın banko sahada,
    Ileri uca başka hangi tekniği yüksek gol becerisi iyi adamı koyacaksın ?

Yazdıkça sövesim geliyor,
    TFF ve baştakiler resmen liğme liğme doğuruyorlar bizi !!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Borderliné

Burak açıklanamayan tek futbolcu bence. Arkadaş bal sa nasıl bir bal, kazmaysa nasıl bu kadar atıyor.
    tamam boş kaleye atıyor döneni tamamlıyor vs. de o zaman bu adam mükemmel pozisyon bilgisine sahip.
    Başka bir açıklaması yok.
    Futbolunu gram beğenmem, galatasaray a da yakıştırmıyorum ama gel gelelim atıyor aga..
    3 sezonda 85 gol ne demek ? şaka gibi..

Arkasinda oynayan takima bakmak lazim melo dunya kupasi tecrubesi cl tecrubesi serie a tecrubesi
    Sneijder dunya kupasi finali cl
    Drogba cl, uzun yillar premier lig tecrubesi
    Eboue premier lig arti cl
    Hamit cl finali ve bundesliga
    Selcuk zaten yillardir beraber oynadigi adam

Herkes futbolu biliyor takimda kac tane pozisyona soktular buraki. Normalde kendine pozisyon hazirlayamaz ama pozisyon bilgiside var inkar etmeyelim pozisyonun oldugu yere gidiyor takipciligi iyi

Kazmaligi futbolun temel dinamiklerini yerine getirememesinde top surememesi kontrol edememesi, calim atamasi kaleye sirti oynayamamasi ikili mucadelelerde nizami kalamamasi, top dagitamamasi

Kisaca forvet olarak cok kotu degil ama futbolcu olarak kotu, ben x kisisi olsa su kadar gol atardi diyemem ama sundan da eminim ki burak olmasa takim 2 sez9nda burak varken attigindan fazla atardi cogunlugi be

• quote:

Orijinalden alıntı: Sast

quote:

Burak açıklanamayan tek futbolcu bence. Arkadaş bal sa nasıl bir bal, kazmaysa nasıl bu kadar atıyor.
    tamam boş kaleye atıyor döneni tamamlıyor vs. de o zaman bu adam mükemmel pozisyon bilgisine sahip.
    Futbolunu gram beğenmem, galatasaray a da yakıştırmıyorum ama gel gelelim atıyor aga..

Arkasinda oynayan takima bakmak lazim melo dunya kupasi tecrubesi cl tecrubesi serie a tecrubesi

Herkes futbolu biliyor takimda kac tane pozisyona soktular buraki. Normalde kendine pozisyon hazirlayamaz ama pozisyon bilgiside var inkar etmeyelim pozisyonun oldugu yere gidiyor takipciligi iyi

Kazmaligi futbolun temel dinamiklerini yerine getirememesinde top surememesi kontrol edememesi, calim atamasi kaleye sirti oynayamamasi ikili mucadelelerde nizami kalamamasi, top dagitamamasi

Kisaca forvet olarak cok kotu degil ama futbolcu olarak kotu, ben x kisisi olsa su kadar gol atardi diyemem ama sundan da eminim ki burak olmasa takim 2 sez9nda burak varken attigindan fazla atardi cogunlugi be

Eee 2012 2013 de sneijder ve drogba devre arası geldi. Sneijder kaç maç forma giydi ne yaptı ? Drogba 4 asist yaptı hadi 4 ü burak'a olsun. E bu adam 4 gol mü attı ?
    Hadi hepsini geçtim. Bu adam trabzonspor 58 gol attı. E arkasında kim vardı ?
    bahane bulmaya gerek yok. Adam atıyor..
    Dediğim gibi zerre beğenmem, Galatasarayında forveti olacak adam değil benim gözümde.
    Ama atıyor..

• Forvette oynarsa rahat 30 atar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sast

quote:

Ntvsporda sezonun enlerini konuşuyorlardı sanırım ligin en çok faul yapan oyuncusu Burak Yılmaz.

• Borderliné kullanıcısına yanıt
    Trabzonda da colman alanzinho adrian halil tum takim komple buraka calisiyordu ama zaten inkar etmedim pozisyon bilgisi var duracagi yeri biliyor

Neyse tartismayalim cok gol atan futbolcu iyi olsaydi bugun batistuta yerine martin palermo arjantinin efsanesi olurdu

• Toplam 25 gol atar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar

quote:

Orijinalden alıntı: Me[S]uT

Bu adam çöpün önde gideni top ayağına gelince eli ayağı birbirine giriyor, ne bir adam geçme yeteneği ne bir ver kaç yapabilme hiç bir şey yok tek düşündüğü kaleye vurmak bu adam bu kadar gol attıysa şanstan başka bir şey değildir.

Sonunda gsli arkadaslardan mantikli bi yorum. Ya hakkaten su adami kral yapma pesindesiniz bu adam dumduz kazma sapi

burak yılmaz

2010-2012 ts 75 maç 55 gol
    2012- günümüz gs 62 maç 40 gol

hugo almeida

2006-2010 werder 117 maç 41 gol
    2011- günümüz bjk 88 maç 37 gol

evet gerçekten biz burak yılmazı kral yapma derdindeyiz. burak kazmanın sapıyla almeida geri kalanı oluyor o zaman

• 22
  • Biz bu gidişle burak tan kurtulamicaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • burak yilmaz onumuzdeki sezon 27 golle

tam tamina 27 bakin 26 veya 28 degil

tam 27 golle gol krali olmassa taksimde cırılciplak amuda kalkarak kurbağa gibi vıraklıcam
  • Adam iyi hoş da kaleciyle karşı karşıya kalsa dahi panik oluyor, adamın üstüne vuruyor, beni delirtiyor.
  • İyi oyuncuların içinde oynayamayacak bir oyuncu. (Bkz.Sneijder) Çünkü kendisine asist yapılarak değilde defans hatalarını kullanıp golü koklayarak gol atan bir stili var. Bu yüzden hepimizi çok fazla çıldırtıyor. Sneijder'in asistlerini defalarca yemesi, top kaleye uzak bir noktada kendine gelince top kaybı yapması,teknik olamaması eksi yönleri. Ama kaleye yakın bölgelerde iyi iş yapıyor ve gol atabiliyor. Yinede yabancı sınırı olmasaydı ancak yedek olabilirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BloodyHeel

quote:

quote:

Bu adam çöpün önde gideni top ayağına gelince eli ayağı birbirine giriyor, ne bir adam geçme yeteneği ne bir ver kaç yapabilme hiç bir şey yok tek düşündüğü kaleye vurmak bu adam bu kadar gol attıysa şanstan başka bir şey değildir.

Sonunda gsli arkadaslardan mantikli bi yorum. Ya hakkaten su adami kral yapma pesindesiniz bu adam dumduz kazma sapi

burak yılmaz

hugo almeida

evet gerçekten biz burak yılmazı kral yapma derdindeyiz. burak kazmanın sapıyla almeida geri kalanı oluyor o zaman

Almeida ne alaka cidden ben bu kuyruk acisini anlamadm
    Buragn kazma olmasi icin almeidadan daha mi cok gol atmasi lazm onu anlamadim. Sacma bi yerden baglamaya calismissin

• Ligde 17 tane atar en az 3 kulvarda en az 20yi bulur
  • quote:

quote:

quote:

quote:

burak yılmaz

hugo almeida

Buragn kazma olmasi icin almeidadan daha mi cok gol atmasi lazm onu anlamadim. Sacma bi yerden baglamaya calismissin

saçma olan senin okuduğun yazıdan çıkardığın anlam bence...

kral yapma çabası içinde olduğumuz bir oyuncumuza söylediklerini kendi takımından bir oyuncu ile eşleştirerek karşılaştırdım. ne şuan senin kendi takımındaki ne de Tr ligi içinde burak ın attığı gol sayısına yetişebilen bir isim yok. ayrıca kuyruk acımda yok. kendinizle karşılaştırmayın burası galatasaray bölümü.. yaptığınız şike ve ırkçılık suçlarından dolayı avrupaya gidemeyen bir kulübün bir taraftarından ancak bu beklenirdi zaten göreceğiz bu sene ön elemeyi geçerseniz o çok savunduğunuz yabancı kuralını.. tabi geçerseniz orasıda var

burak kazma (sana göre) ama takımında buraktan iyi bir forvet olmayan birinin bunu söylemesi için önce kendi takımına bakması lazım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

burak yılmaz

hugo almeida

saçma olan senin okuduğun yazıdan çıkardığın anlam bence...

kral yapma çabası içinde olduğumuz bir oyuncumuza söylediklerini kendi takımından bir oyuncu ile eşleştirerek karşılaştırdım. ne şuan senin kendi takımındaki ne de Tr ligi içinde burak ın attığı gol sayısına yetişebilen bir isim yok. ayrıca kuyruk acımda yok. kendinizle karşılaştırmayın burası galatasaray bölümü.. yaptığınız şike ve ırkçılık suçlarından dolayı avrupaya gidemeyen bir kulübün bir taraftarından ancak bu beklenirdi zaten göreceğiz bu sene ön elemeyi geçerseniz o çok savunduğunuz yabancı kuralını.. tabi geçerseniz orasıda var

burak kazma (sana göre) ama takımında buraktan iyi bir forvet olmayan birinin bunu söylemesi için önce kendi takımına bakması lazım.

Birader sen sorunlumusun burak kazmadir.net buragin kazma olmadigini almeidayla iddia etme caban guldurdu ayrica
    Ha bide kendi takiminda daha iyisi olmasi lazim lafinlada butun mantik kurallarinin irzina gectin bu kadar sacma bi cikarim yapilamazdi.
    Kaldi ki almeidayi da yeri geldigi zaman en agir sekilde elestiririm kazmadir deli gibi kacirir.
    En ufak elestiride iciniZdeki nefreti kusmaya yer ariyosunuz hatta besiktas ve irkcilik demissin bu dedigine kargalar guler.
    Yazdiklarini mantik suzgecinden gecir en azindan boyle yaparsan karsi takimi karalicam diye mensubu oldugun takimi komik duruma dusurmekten kurtulursun

• Kaçırdıklarının 8 de 1 i kadar atar..

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.