Şimdi Ara

HTC Desire 816 ülkemizde satışa sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
0
Favori
4.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• HTC Desire 816 ülkemizde satışa sunuldu

HTC'nin orta seviyeye hitap eden Desire serisindeki amiral gemi olarak niteleyebileceğimiz Desire 816, bu ay içerisinde başladığı Avrupa yolculuğunda ülkemizde de satışa çıktı.

Perakende mağazalarında boy göstermeye başlayan Desire 816 modelinde 5.5 inçlik 720p çözünürlükte S LCD II ekran yer alıyor. 1.6GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli Snapdragon 400 yongasetinden gücünü alan cihazda 1.5GB sistem belleği ve 8GB artırılabilir hafıza bulunuyor.

BlinkFeed, BoomSound gibi One serisinde yer alan önemli ögeleri bünyesinde barındıran Desire 816, bununla birlikte Ultrapixel teknolojisinden vazgeçiyor ve 13MP çözünürlükte arka kamera ile 5MP çözünürlükte ön kameraye yer veriyor. Android 4.4 KitKat işletim sistemi üzerinde Sense 5.5 arayüzü çalışırken, cihazın enerjisini 2600mAh gücünde bir batarya sağlıyor. 

Desire 816 modelinin perakende satış fiyatı 1399TL olarak belirlenmiş durumda. Orta seviye olmasına karşın pek çok amiral gemi modeli ile aynı fiyat çizgisine oturan Desire 816'nın nasıl bir tüketici ilgisi ile karşılacağını hep birlikte göreceğiz.

• Çıkmasaymış daha iyiymiş note 2 varken.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000-1500 tl arasında s400 gibi fiyat segmentine uymayan bir donanımla çıkan telefonları LG öldürdü, öldürmeye devam ediyor.

Aynı donanımı Motorola yarı fiyatına satarken, HTC ek 700 küsür tl ye ne sunuyor acaba çok merak ettim.

• Rezil bi fiyat, oysa başarılı olabilirdi, 999 TL'ye.
  • Bu fiyata Lg G2, bu telefon yerine de Xiaomi Redmi Note alınır.
  • htc ne içiyor aceba fiyatlandırma yaparken

• htc bu fiyatlar ile gerçekten batmak ıçin Uğraş veriyor. Orta seviye bir telefonun fiyatı bu mu şimdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ölü doğmuş. G2, G Pro ve note 2 varken...

• Değil note 2,Note 3 neo var 1500 e.G2 yi saymazsak ,büyük ekranlı telefonlarda o fiyata en iyisi note 3 neo. Htc 816 nın başedebilmesine imkan yok.
    Edit:Elite gerçeği var birde unutmuşum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Al Swearengen -- 25 Mayıs 2014; 1:53:05 >
  • Hem ara model orta seviye hemde;

5.5 inç 2600 Mah?

Snapdragon 400 1.5 GB RAM?

720p Ekran 5.5 İnç?

BlinkFeed-BoomSound-13 Mp Kamera-5.5 İnç yani tam multimedya aleti ve s400 işlemci 2600 mah?

ve G2,Elite varken Bu cihaza 1400 TL?

Promil sınırını aştıktan sonra mı bu ürünü düşündünüz anlamıyorum ki. Zaten one max'de faciaydı, buda facia.
  • HTC oldu mu illa ki fiyatı pahalı olur.

Sonra ilk 10'dan düştü diye, kar etmiyor diye haberler çıkar.

HTC bu sene orta seviyede atak yapacaktı...

Almanya'da da 379 euro fiyat koymuşlar, G2 16GB 359 euro iken.
  • Saçmalamayın. 1200 e G2 alın. Kalanıylada yiyin, için, gezin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Htc favorimdi bi ara ama şu fiyatlarla soğutuyorlar kendilerinden
  • Bunların fiyat politikası da Apple gibi oldu, günümüzdeki akıllı telefonların kullanım ömrünün 2 yıl olduğunu kabul edersek fiyata odaklanmak gerekir. Şimdilik G2 gibi modeller daha cazip.
  • çöp

• Htc'nin en iyi tasarimi bence ama bu fiyati kesinlikle hak etmez. G2 kat kat daha iyi telefon ve daha ucuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok şık bi o kadar da pahalı malesef

• 999 olsa alabilirim demiştim. çok yanlış gelmişiz.
  • bu telefona 1400?? sonra her sene zarar açıklar batıyorum dersin htc.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1320 alırım 1000 tl

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.