Şimdi Ara

BBM Protected uygulaması sonbaharda iOS ve Android'e gelecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• BBM Protected uygulaması sonbaharda iOS ve Android'e gelecek

Mesajlaşma uygulamalarının son dönemde güvenlik riski doğurması pek geliştiriciyi farklı çözümler bulmasına sebep oluyor. BBM uygulaması ile uzun süredir mobil platformlarda yer alan BlackBerry, uygulamasını artık daha güvenli hale getirecek.

Firmanın ABD hükümeti çapındaki gizli mesajların en düşük koruma seviyesi olan Suite B ve 3DES Universal Key teknolojilerine yer verdiği BBM Protected sonbahar aylarında iOS ve Android için indirmeye sunulacak. 

Noktadan noktaya benzersiz anahtarlar kullanarak şifreleme yapacak olan BBM Protected, potansiyel saldırılardan da kullanıcıları korumuş olacak. Uygulama ilk olarak Haziran ayında BB6 ve onaylı BB10.2 cihazları için sunulacak. Sonrasında da iOS ve Android'e gelecek. 

Uygulamanın kurumsal müşteriler için aylık abonelik gerektireceği belirtiliyor. Ancak son kullanıcıya yönelik ne tür fiyatlandırma olacak belli değil.  

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/BBM-Protected-to-come-to-Android-and-iOS-in-the-fall-upping-the-encryption-ante_id56416

• Öl lan blackberry artık

• WP'den iyi oldukları için WP'ye çıkarmıyolarmış ahahah

• Bi aralar appleden çok premium markaydı hızlı yükselişini aynı hızda düşürdü, bunun tek nedeninin bbm nin mesajları hükümetlerle özellikle abd hükümetiyle paylaşmamasından dolayı popülaritesini düşürdüklerine inanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuickPlay

Bi aralar appleden çok premium markaydı hızlı yükselişini aynı hızda düşürdü, bunun tek nedeninin bbm nin mesajları hükümetlerle özellikle abd hükümetiyle paylaşmamasından dolayı popülaritesini düşürdüklerine inanıyorum.

Acikcasi o rezalet işletim sistemi ve donanimla bu kadar ilerlemesi bile mucizeydi. Son ürünleri hakkinda birşey soyleyemeyecegim ama curve kullanicisi olarak diyorum ki hayatim da en kisa sureli kullandigim telefon oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A4L -- 25 Mayıs 2014; 19:56:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A4L

quote:

Orijinalden alıntı: QuickPlay

Bi aralar appleden çok premium markaydı hızlı yükselişini aynı hızda düşürdü, bunun tek nedeninin bbm nin mesajları hükümetlerle özellikle abd hükümetiyle paylaşmamasından dolayı popülaritesini düşürdüklerine inanıyorum.

Acikcasi o rezalet işletim sistemi ve donanimla bu kadar ilerlemesi bile mucizeydi. Son ürünleri hakkinda birşey soylemeyecegim ama curve kullanici olarak diyorum ki hayatim da en kisa sureli kullandigim telefon oldu.

+1
  • Bi batmadılar gitti.
  • valla bende bb 9300 almıştım. telefonu sadece daha rahat mesaj yazmak için aldım ki keza klavyesi 10 numaradır ama yinede hiç bir program yüklememe rağmen telefon sürekli donuyordu. wireless kullanamıyorsunuz illa bis paketiniz olmak zorunda.. çok dandik bi telefon. bb kullananlara acıyın...

• ekrem71 E kullanıcısına yanıt
    Gereksiz bbm

• Q10 kullaniyorum kucuk ekran sevenler icin 10 numara

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.