Şimdi Ara

HTC One M8'i Verizon'dan kurtarma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Amerika'dan Verizon için üretilmiş M8 getirttim. Telefonu Turkcell ile kullanıyorum sorun yok. Sadece açılırken Verizon logosu çıkıyor, bu da sorun değil. İçinde Verizon'un saçma sapan bir sürü programı var. Hadi bu da çok sorun değil. Ama sorun şu ki Verizon bazı özellikleri kısıtlamış. Örneğin telefonda FM Radyo kullanamıyosun, update yapamıyorsun, ya da telefonu hotspot yapmak isyeyince "içinde Verizon kartı yok" gibi bir hata veriyor.

Telefonu nasıl bunlardan kurtarabilirim. Farklı bir rom yüklemeliyim muhtemelen ama hangi rom M8'in default rom'udur. Verizon'lu modellerde root etmek daha farklı internetten araştırdığım kadarıyla. Bunu nasıl yapacağım konusunda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Teşekkürler...

• Ayni sorun bendede var lutfen biri yardim etsin ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mspulur kullanıcısına yanıt
    Şu linklerde HTC One M8'in nasıl HTC One M8 Google Play Edition modeline çevrildiği anlatılmış, HTC konusunda bilgisi olan ve biraz yabancı dil bilen birisi kolaylıkla çevirebilir sanırım. Ancak ben hiç HTC telefon kullanmadığım için pek yardımcı olamayacağım.

Bu işlem yapıldıktan sonra Verizon ve HTC'nin gereksiz uygulamaları dahil tüm uygulamalar temizlenecek, telefon saf android kullanan Nexusvari bir cihaz olacaktır tahminimce.

http://htc-one.wonderhowto.com/how-to/convert-your-htc-one-m8-into-google-play-edition-0154471/
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2708589

Düzenleme: Yukarıdaki yöntem Verizon M8'lerde işe yaramıyormuş sanırım. İlgili linklerde anladığım kadarıyla öyle diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalboran -- 17 Ağustos 2014; 14:25:07 >

• Kardeş çözüm bulabildinmi? Ayni sorunu yaşiyorun.yardim ltfn

• Arkadaşlar cihazı bottloader moda alıp ekran fotosunu gönderebilirseniz yardımcı olmaya çalışırım yarin. M8_whl yazıyordu sanırım daha önce çökmüş bir cihazı canlandırmıştim ordan hatırlıyorum ama foto lazım yine de tan emin değilim @lacivert657 @ata1905 @mspulur

• Ustam ilgilendigin icin tskrlr.acaba bu goruntu yeterlimi?

HTC One M8'i Verizon'dan kurtarma

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.