Şimdi Ara

HTC one m8 mi sony xperia z2 mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
9.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sebepleriyle açıklar mısınız ?

• z2 hem tasarım hem arayüz hem ram açısından üstün.Kamerası iyi ,su geçirmez vb. Ben xperia z aldığımdan beri sony dışında diğer telefonların yüzüne bile bakmıyorum şahsen :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MKILIÇ

z2 hem tasarım hem arayüz hem ram açısından üstün.Kamerası iyi ,su geçirmez vb. Ben xperia z aldığımdan beri sony dışında diğer telefonların yüzüne bile bakmıyorum şahsen :)
    tartışmasız z2 bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvothe6

tartışmasız z2 bence.

Alıntıları Göster
    dışardan bakarsan z2 kullanacaksan tabikii htc ...
  • z2'yi tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: S A M C R O

z2'yi tavsiye ederim
    z2
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

z2

Alıntıları Göster
    Dizaynıyla kasasıyla donanımıyla en iyisi bence Z2. M8 ve S5 in iyi yönlerini alıp kötü yönlerini katmamış nerdeyse. Çok iyi şarj ömrü var. Kasada M8den farklı bir yola gidilmiş ama kalitesi M8e denk. Ekran 0,2 inç daha büyük olmasına rağmen M8le aynı boyda ve daha ince. Kamerası çoğu koşulda S5 düzeyinde, gece çekimlerinde daha iyi. Su geçirmez. Önde stereo hoparlörler M8 kadar iyi olmasada kullanıcıyı memnun edecek kalitede ve M8 dışında piyasadaki her telefondan daha iyi. Çıktığı andaki en iyi işlemci ve 3 GB ramle uzun kullanım ömrü sunacağı kesin. Benchmarklara pek güvenilmiyor birçok haber çıktı malum ama kullananlar performansdan son derece memnun. Kısacası Z2 tam donanımlı bir paket. Hiçbir alanda taviz verilmemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bishey -- 25 Mayıs 2014; 0:36:11 >

• hTC telefonlarına sempatim olmasına karşın, bu sorunun cevabına kesinlikle Z2 diyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bishey

Dizaynıyla kasasıyla donanımıyla en iyisi bence Z2. M8 ve S5 in iyi yönlerini alıp kötü yönlerini katmamış nerdeyse. Çok iyi şarj ömrü var. Kasada M8den farklı bir yola gidilmiş ama kalitesi M8e denk. Ekran 0,2 inç daha büyük olmasına rağmen M8le aynı boyda ve daha ince. Kamerası çoğu koşulda S5 düzeyinde, gece çekimlerinde daha iyi. Su geçirmez. Önde stereo hoparlörler M8 kadar iyi olmasada kullanıcıyı memnun edecek kalitede ve M8 dışında piyasadaki her telefondan daha iyi. Çıktığı andaki en iyi işlemci ve 3 GB ramle uzun kullanım ömrü sunacağı kesin. Benchmarklara pek güvenilmiyor birçok haber çıktı malum ama kullananlar performansdan son derece memnun. Kısacası Z2 tam donanımlı bir paket. Hiçbir alanda taviz verilmemiş.

Bu adamı dinle

• quote:

Orijinalden alıntı: Illustrious.

quote:

Orijinalden alıntı: Bishey

Bu adamı dinle

Alıntıları Göster
    Sırf ram miktarı için bile z2 derim .

• Kasa kalitesi ses kalitesi (kulaklık dahil) ve antutudaki liderliği

Ab işlemcisine rağmen

• quote:

Orijinalden alıntı: LGSalesB

Kasa kalitesi ses kalitesi (kulaklık dahil) ve antutudaki liderliği

Ab işlemcisine rağmen
    İkisini de kullanan biri olarak Z2. Bana göre Z2nin M8e göre tek eksisi hoparlörü. Onun dışında süper bir telefon

• quote:

Orijinalden alıntı: afd92

İkisini de kullanan biri olarak Z2. Bana göre Z2nin M8e göre tek eksisi hoparlörü. Onun dışında süper bir telefon

Alıntıları Göster
    yaklaşık 10 gün Z2 kullandım, kasa kalitesi, verdiği sağlamlık hissi olarak M8'in yanına yaklaşamaz20MP sadece 4:3 ve manuel ayarlarla resim çekiyor vede sonuçta sadece telefon ekranından bakılacak resimlerde pek bir fark yok ikisi arasında. M8 daha iyi bir işlemciye sahip. Z2'den M8'e geçtiğime hiç pişman değilim aksine çokda memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: DarthLuca

yaklaşık 10 gün Z2 kullandım, kasa kalitesi, verdiği sağlamlık hissi olarak M8'in yanına yaklaşamaz20MP sadece 4:3 ve manuel ayarlarla resim çekiyor vede sonuçta sadece telefon ekranından bakılacak resimlerde pek bir fark yok ikisi arasında. M8 daha iyi bir işlemciye sahip. Z2'den M8'e geçtiğime hiç pişman değilim aksine çokda memnunum.

Alıntıları Göster
    her türlü z2 fakat farklı bir deneyim istersen m8.
  • Z2 nin artıları
    -Suya dayanıklı
    -daha büyük ekran, ama boy aynı
    -Daha ince
    -Malzeme kalitesi
    -Bana göre arayüz daha iyi. Sense' ye iyi diyenleri anlsmıyorum. Simsiyah bir arka plan. Aşırı sade bir arayüz.
    -Daha iyi batarya.

M8 güzel ama acayip bir telefon. Ekran telefonun neredeyse yarısında başlıyor.ölü

https://www.dropbox.com/s/tdzk25fn3hlsn4b/Size-compare%20htc%20s5%20cizim.jpg

Bence piyasanın en iyi iki telefonu z2 ve g3. Diğerleri bunlardan sonra gelir. Ama yinede diğerleride hayvani özellikler barındırıyor. İnsan hangi amiral gemisini alırsa alsın işini fazlasıyla görür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi many@ik -- 28 Mayıs 2014; 22:09:53 >

• Aceleniz yoksa bence sonbaharda çıkacak telefonları bekleyin derin hemen alacaksanız z2 derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: atp96

Aceleniz yoksa bence sonbaharda çıkacak telefonları bekleyin derin hemen alacaksanız z2 derim
    Kamera,ram,su geçirmezlik,batarya açısından z2..geri kalan herşey için m8 (yoruma tahminen eksiler basılacak zaten malum fanboylar revaçta)
  • quote:

Orijinalden alıntı: illuminatidebufeci

Kasa kalitesi ses kalitesi (kulaklık dahil) ve antutudaki liderliği

Ab işlemcisine rağmen

Htc ve samsung benchmark testlerinde telefona kısa vadeli overclock yapıyor. İstersen sen de z2'nin clock hızını yükseltip testi tekrarla aradaki farkı görürsün. Bu iki firmanın sırf sentetik testlerde kazanmak için yaptığı bu şeye sinir oluyorum açıkçası.

• Ben 2500 tlye az daha koyup sahin alınır diyorum
    Sayenizde adamlar %500 kar yapıyor 4000 tlyi de gorucez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thestell -- 29 Mayıs 2014; 8:26:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thestell

Ben 2500 tlye az daha koyup sahin alınır diyorum
    Sayenizde adamlar %500 kar yapıyor 4000 tlyi de gorucez.
    G3 çıktığı andan beri incelemeleri okudum ve izledim. G3 ne kadar önü muhteşem, şıksa da. Xperia Z2 diyorum. Ben şahsen Xperia Z3 ü kısmet olursa ekim kasım gibi alırım diye düşünüyorum. Japonlar kaliteden ödün vermiyor. SONY ne yaptığını iyi biliyor. Ona güvenelim.Ama elbette G3 daha şık bence. Ama Z2 gerçekten stereosuna kadar detaylı ve kaliteli.Tüm amirallerdeki eksikleri giderilmiş.Ben Z3 alacağım. Çünkü esato formunda okuduğum kadarıyla çerçeve genişliği sorununu G2,G3 gibi daraltacaklarmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi depeche35 -- 29 Mayıs 2014; 9:40:51 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.