Şimdi Ara

Turkcell TV ve Turkcell TV Plus (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
336
Cevap
10
Favori
80.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende ekran görüntüsü attım mailden kaç kez. bir keresinde bir hanımefendi bana bilgisayarı teknik destek yani bilgisayarcıya götürmemi önerdi. tabii ben başta anlamadım başka bir şey dedi zannetim. ben diyorum onunla alakası yok bilgisayarda değil sorun. nereden kaynaklandığınıda biliyorum dedim. hatta ben önermeye başladım. turkcell tvyi başaka telefona tanımlayın dedim. karşıdaki hanımefendi sonlara doğru sesini yükselterek ve sanırım kızma noktasına gelmişti. baktım ben diyorum başka bir şey o diyor başka bir şey. sesde değişmeye başlayınca tamam tamam dedim kapattım.bir insan niye böyle davranır? sinirlenmiştim biraz. dedim ben izleyemeyecekmiyim bunu diye düşünürken sağolsun yardımcı oldu arkadaş. umarım sizin sorununuzda çözülür.
  • İnşallah arkadaşa PM attım bende bakalım yanıt bekliyorum. Teşekkürler ilginiz için.
  • SiYaH kullanıcısına yanıt
    rica ederim.
  • Arkadaş eğer bu son hali ise cok kötü.
    WebTv eklentisi durmadan çöküyor.
    Eklenti yüklü olsa bile chrome dan giriş yapamıyorsunuz.Eklentiyi yükleyin diye uyarı cıkıyor.
    Tv kanal listesi cok yavaş.Listenin sonundaki kanalı acmak için çok uğraşıyorsunuz.
    Sayfa anladığım kadarıyla JSP tabanlı olduğu için takılma,çökme cok oluyor.Başka bir sekme actınığızda veya pc de başka bir program actığınızda anında çöküyor.
    Bağlantı çok kötü,eskisi gibi indirme hızına göre değişyor ama bu sefer düzelmiyor.Diyelim ki bir sayfa actınızda hızınız düştü görüntü kalitesi 144p de kalıyor ve yükselmiyor.
    Zaten sayfanın yüklenmesi bir dert birde görüntü kalitesi düşüyor bazende ses gelmiyor falan.
    Kısacası tasarım kötü,kullanış sıfır.
    Kimse kalkıp da eskisinden çok iyi falan demesin.Keşke eski sistemi isteyenler veya fiber3lükler için acık bıraksalardı.
  • sik kafalı japon askeri superonline ve onun sik kafalı dehaları yine çalışan bir sistemi sırf ihtirasları ve açgözlülükleri yüzünden yine bozdular.
    bu da yetmezmiş gibi embesil call center çalışanlarına bu yeni sistemin MAC bilgisayarlarda çalışmadığını çünkü indirilen eklentinin windows tabanlı olduğunu, bu sebeple benim gibi mac kullanıcılarının mağdur olduğunu saatlerce anlatmama rağmen beni teknik desteğe yönlendirmeleri ayrı bir fecaatti.

sikin sağolsun uğur, bu sefer de sikmeyiver diyerek küfür etmeden kapadım telefonu.

bu mübarek aya girerken beni deli ettikleri için bari girmeden içimi boşaltayım da ramazanda daha fazla günaha girmeyeyim diyerekten siz değerli dostların yanacıklarında hafif bir tebessüm bırakabildiysem ne mutlu bana....

evet, köküne kadar abandım lan küfüre, moduna koduklarım banlayın beni...
    zaten birkaç senedir ne sike yaradığınız da belli değil, tıklanma oranlarınızdan belli
    sizi gidi superonline dölleri sizi, hep siz yüz verdiniz bunlara
    buralarda adminlik mi vermediniz neler yaptınız sonra milletin başına bela ettiniz
    kimse sesini çıkaramaz oldu banlanırım korkusuyla

banınıza sokayım sizin
  • Abi fiber3'lükle 24 aylığına üyeyim benim pakette tvyod tarzında bişeye dönüşmüş efsane tv kanalları açık lan bunları üyeliğimin sonuna kadar kullanabilecekmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cem

Bende de tvod olmuş ama turcell tv ye girince böyle bişey yazmadı. Hala sinema paketi geçerli. Gelen adreste aşağıdaki gibi ama giremedim birtürlü şifreyi kabul etmiyor, uğraştım olmadı.

http://turkcelltvplus.com.tr

abi şuanda turkcell online işlem merkezinde iki paket aktif gözükmekte bende birisi tv içerik(tvod) diğeride turkcell sinema ghost indirimli.Şuan izleyebildiğim national geographicler fox sportslar açık kalmaya devam edecek mi 24 ay sözleşme bitene kadar
  • Bende de sorun var sorun olmayanlar da 24 Kitchen kanalı var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

Bende de sorun var sorun olmayanlar da 24 Kitchen kanalı var mı acaba?

Var o kanal da,site çok saçmalıyo ekran bozuluyo falan sistem oturmamamış zaten bunun kutusu falan varmı satın alsam tv'ye taksak.yanlız discovery kanalları gelmezse pek zengin olduğnu söyleyemiceğim birde eurosportlar var teledünyayla kendini eşitlemesi lazım
  • tesekkur ederim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mitican kullanıcısına yanıt
    Bu web tv ne zaman düzelecek.Plus oldu olalı pcden giremiyoruz.Çokmu zor arkadaş haftalardır şunu düzeltmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: merth

Arkadaş eğer bu son hali ise cok kötü.
    WebTv eklentisi durmadan çöküyor.
    Eklenti yüklü olsa bile chrome dan giriş yapamıyorsunuz.Eklentiyi yükleyin diye uyarı cıkıyor.
    Tv kanal listesi cok yavaş.Listenin sonundaki kanalı acmak için çok uğraşıyorsunuz.
    Sayfa anladığım kadarıyla JSP tabanlı olduğu için takılma,çökme cok oluyor.Başka bir sekme actınığızda veya pc de başka bir program actığınızda anında çöküyor.
    Bağlantı çok kötü,eskisi gibi indirme hızına göre değişyor ama bu sefer düzelmiyor.Diyelim ki bir sayfa actınızda hızınız düştü görüntü kalitesi 144p de kalıyor ve yükselmiyor.
    Zaten sayfanın yüklenmesi bir dert birde görüntü kalitesi düşüyor bazende ses gelmiyor falan.
    Kısacası tasarım kötü,kullanış sıfır.
    Kimse kalkıp da eskisinden çok iyi falan demesin.Keşke eski sistemi isteyenler veya fiber3lükler için acık bıraksalardı.

Hala aynı değilmi?Ben haftalardır hiç giremiyorum pc den.Eskiden canavar gibi kulanıyorduk.
  • Sorunlar hala devam ediyor. Mesela bir sekmede webtv acık,buraya mesaj yazarken eklenti gene hata verdi :D.
    10 saniye izleyemedim görüntü gene 144 p de sürünüyor.
    Turkcell gibi bir GSM operatörünün ,tv hizmetinin sadece Microsoft tabanlı işletim sistemlerine destek vermesi ayrıca komik,akıllı telefon veya tabletlerden giriş yapılmıyor.
  • Ben öğrenciyim. Kaldığım eve internet bağlamadık. Ben telefon'un netini bilgisayarımla paylaşıp önceden kota gitmeden rahat bir şekilde eski siteden televizyon izliyordum. Sonra bu plus olunca yalan ettiler televizyonu. Görüntü kalitesi eski siteye göre daha güzel olsa bile otomatik 144p'ye düşüyor. Kendimiz ayarlayacağım şekilde yapsalar güzel olur. Birde bunu bilgisayara program olarak indiremiyor muyum çünkü yeni plus sitesinin arayüzü rezalet ve chrome'dan girmiyor. Exproler'dan giriyor fakat kullanıcı girişi yapılmıyor. Opera kurdum sadece tv için. Bilgisayara kurabileceğim tivibu gibi bir programı varsa çok güzel olur. Varsa yardımcı olursanız sevinirim ben bulamadım çünkü.
  • 24 ay taahüt vererek 25 hız, Turkcelltv Ev paketi 59 TL ye eve bağlattım. Turkcelltv + ev paketi ile ilgili sormak istediklerinizi cevaplayabilirim.
  • serhatkildaci.blogspot.com.tr
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekart

24 ay taahüt vererek 25 hız, Turkcelltv Ev paketi 59 TL ye eve bağlattım. Turkcelltv + ev paketi ile ilgili sormak istediklerinizi cevaplayabilirim.

Ttnet taahhütüm bu ay sona eriyor. Superonline fiber 3'lük tarifesi 49 tl olan aklıma yatmış duruyor. Sizin bağlattığınız hangi paketti acaba fiyat neden 59 tl oldu öğrenebilir miyim? Ayrıca TTnet'te 3lü avantaj tarifesindeydim şu anda fiyatlar çok yükselmiş. Superonline'a geçersem önceden kullandığım ev telefonunu aynen kullanabilecek miyim? Turkcell Tv denen servis Tivibu'nun yerini alabilir mi yoksa sadece internetten Tv izleme imkanı mı sağlıyor? Fiber 3'lük tarifesine geçtiğim anda faturam 49 tl olarak mı gelecek yoksa ttnet'İn yaptığı gibi kurulum,kullanım ıvır sıvır vs gibi ücretlerle fiyat artacak mı? Çok soru sordum ama cevaplayabilirseniz çok sevinirim
  • Eski sistem pc'de daha iyiydi. Artı tablette turkcell tv plus çalışmıyor. Arkadaşlar çalışan sistemi bozmak için iyi uğraşmışlar
  • Arkadaşlar sistem çalışmıyor iptal de edilmiyor.Iptal etmek istiyorum mhyi arıyorum onlar sistemin içinden iptal edeceksiniz diyorlar.Sisteme girilmiyor ki.Maximum cihaz sayısına ulaştınız diyor.Cihazları silmek için sisteme girmek lazım ama girilmiyor.
    Soldan çok memnunum ama şu turkcelltv+ adını bile duymak istemiyorum.Ban

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slm arkadaşlar başlık ve mesajları okudum ama kafam iyice karıştı.

Yaklaşık 10 gün öncesine kadar hiçbir sorun yoktu , chrome cookie temizlemek zorunda kaldım fakat bu seferde giriş yaptırmıyor. chrome , IE, Firefox, Opera , 2.ci pc ve Laptop denedim hepsinde aynı hatayı alıyorum.

http://www.turkcelltvplus.com/superonline/accounts/login/

Şu anda işleminiz gerçekleştiremiyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Atladığım bir ayrıntı mı var?

Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.