Şimdi Ara

Mobil yazıcı tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim iş dolayısıyla seyahat sırasında a4 formatında yazılar çıkarmam gerekiyor.Bunun için bi tane mobil yazıcı almak istiyorum.Fakat daha önce bu tarz yazıcı kullanmadığım için hiç bir bilgim yok.
    http://www.goldink.com.tr/hp-inkjet-yazicilar/3107-hp-officejet-100-mobil-yazici-cn551a-sarjli-yazici.html Bu linktekini gördüm ve güzel gibi geldi.Fakat bu tarz bir yazıcı kullanan varsa bilgi verirse sevinirim.
    Öncelikli sorum bu yazıcı şarjla bana seyehat sırasında bi günde a4 formatında 20 30 kadar kağıt yazı çıkarabilirmi.
    2. Sorum ben yazıcıyı dizüstüyle kullanacağım macbook veya normal dizüstüyle beraber kullanmak istiyorum.Yazıcıların bilgilerinde bluetooth felan diyor ben aynı normal yazıcı gibi kablo takmak istiyorum.Üstteki linkteki cihazı bilgisayara kabloyla bağlayabilirmiyim.
    Yardımcı olursanız sevinirim.Veya başka önerebileceğiniz güzel bu tarz yazıcılar varsa önerirseniz sevinirim.

• Up
  • Aléister Crowley kullanıcısına yanıt
    Hocam mobil yazıcı tavsiye konusunda burada kolay cevap alamazsınız çünkü yaygın kullanılan bir şey değil.
    HP'nin ürününde sıkıntı olacağınız zannetmiyorum.

Kabloyla bağlama konusuna gelince normal usb-yazıcı kablosuyla bilgisayarınızdan çıktı alabilirsiniz(cihazın arka kısmında bağlantı notası var)
  • Anladım en iyisi alıp kullanıp denemek.Birazda youtube daki incelemelerde bilgi aldım umarım işime yarar.Ayrıca cevabınız için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aléister Crowley

Anladım en iyisi alıp kullanıp denemek.Birazda youtube daki incelemelerde bilgi aldım umarım işime yarar.Ayrıca cevabınız için teşekkürler.

Merhaba cihazı aldınızmı bilmiyorum ama benim başıma geldiğinden size cevap atma gereği duydum.En azından başkaları araştırırsa felan görsün diye.

Ben müdürümüze bunun 550a Yani Hp mobile 150 modelini aldım.

Sizin gibi seyahatteyken kullanmak için.
    Bluetooth ile gönderim yapılıyor.
    Özelliklerinde şarj ettikten sonra 500 sayfaya kadar çıktı alabilirsiniz diyor(Test imkanım olmadı).
    Kablolu olarak çıktı alınabiliyor.
    Gayet kullanışlı küçücük bir cihaz.Ama çıktı hızı o kadarda iyi değil yavaş kalıyor(Mobil cihaz olsun artık o kadar).
    Ayrıca Tablet ile de çıktı almak istedi Bunun içinde Hp mobile aksesuar diye bir cihaz var bunu aldık.
    Bu cihaz wireless bağlantısı paylaşıyor o wirelesse bağlanıyorsunuz hp e-print uygulamasını tablet-telefona yüklüyorsunuz mac-android farketmez.
    Bu şekilde çıktı alabiliyorsunuz.Ayrıca wifi bağlı iken aynı anda 3g internete çıkabiliyorsunuz sıkıntı olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asihancan -- 24 Ekim 2014; 16:13:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: asihancan

quote:

Orijinalden alıntı: Aléister Crowley

Anladım en iyisi alıp kullanıp denemek.Birazda youtube daki incelemelerde bilgi aldım umarım işime yarar.Ayrıca cevabınız için teşekkürler.

Merhaba cihazı aldınızmı bilmiyorum ama benim başıma geldiğinden size cevap atma gereği duydum.En azından başkaları araştırırsa felan görsün diye.

Ben müdürümüze bunun 550a Yani Hp mobile 150 modelini aldım.

Sizin gibi seyahatteyken kullanmak için.
    Bluetooth ile gönderim yapılıyor.
    Özelliklerinde şarj ettikten sonra 500 sayfaya kadar çıktı alabilirsiniz diyor(Test imkanım olmadı).
    Kablolu olarak çıktı alınabiliyor.
    Gayet kullanışlı küçücük bir cihaz.Ama çıktı hızı o kadarda iyi değil yavaş kalıyor(Mobil cihaz olsun artık o kadar).
    Ayrıca Tablet ile de çıktı almak istedi Bunun içinde Hp mobile aksesuar diye bir cihaz var bunu aldık.
    Bu cihaz wireless bağlantısı paylaşıyor o wirelesse bağlanıyorsunuz hp e-print uygulamasını tablet-telefona yüklüyorsunuz mac-android farketmez.
    Bu şekilde çıktı alabiliyorsunuz.Ayrıca wifi bağlı iken aynı anda 3g internete çıkabiliyorsunuz sıkıntı olmuyor.

selamlar,

hocam bu mobil printer'ların şarj süreleri ne kadar gidiyor acaba bilgin var mı? bir tane de ben almak istiyorum,

sabahtan akşama kadar şarjı yetsin, günlük zaten max.250 sayfa çıktı alacağım, bir de küçük, hafif taşınabilir olsun istiyorum,
    önerebileceğin bir ürün var mı? hepsiburada'dan baktığımda genellikle cihaz ağırlıkları 5kg ve üzerinde görünüyor (bence fazla ağır), 2-3 kg max. ağırlığı olursa iyi olur.

kısaca özetlemek gerekirse kriterlerim
    *küçük olsun, yer kaplamasın, hafif olsun,
    *şarjı tüm gün yetsin,

önerilerini paylaşabilirsen çok memnun olurum.

teşekkürler

• bayarmc B kullanıcısına yanıt
    Aktif olarak oturup deneme şansım olmadı bu cihazı müdüre aldık. O da lazım olursa diye kullandığını sanmıyorum.

Bu özellikler de bu ağırlık ve boyutta araştırdığımda hiç gözüme çarpmadı.

Bir de bu cihazın bir alt modeli olan 100 Mobile var o biraz daya uygun fiyatlı tek farkı E-Print özelliği olmaması oda pek önemli olan bir özellik değil bence. Ağırlığı da 3 KG.

http://www8.hp.com/tr/tr/products/printers/product-detail.html?oid=4231410#!tab=features

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asihancan -- 1 Ağustos 2015; 15:50:38 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.