Şimdi Ara

Android için Chrome kapatılan sekmeyi geri alma özelliği ile güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Android için Chrome kapatılan sekmeyi geri alma özelliği ile güncellendi

Android platformunun en popüler internet tarayıcısı konumunda olan Chrome, masaüstüne has özellikleri kendisine taşımaya devam ediyor. 

Uygulama için yapılan son güncellemede artık kapatılan bir sekmeyi geri almak mümkün olacak. Bu özellik hatırlanacağı üzere masaüstü versiyonda da bulunmaktaydı. 

Güncelleme ile ayrıca altyazı ve HTML5 denetimi ile birlikte tam ekran video, Samsung akıllı telefonları gibi çoklu ekran özelliği olan yeni cihazlara destek, bazı videoları Chromecast ile yayınlama desteği ve performans iyileştirmeleri şeklinde diğer yenilikler de sunuluyor. 

• Hala çok şarj yiyor ve telefonu çok ısıtıyor. Lg samsung htc stock tarayıcıları daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmedaltair -- 23 Mayıs 2014; 17:45:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bookmarklarin gorunumu de degisti liste seklinde artik.

• Uc browser suan en hizli acilan tarayici video indirmek istiyorsaniz opera browser

• çok yol katettiler ama 1 sene öncesine kadar herkes nefret ediyordu google playde
  • Fazla ram ve cpu kullanıyor stock android browser'ını tercih ediyorum şimdilik

• opera her daim

• Giden geri gelmez kardeş .
  • Güzel olmusta daha tasarımsal yenilikler bekliyorum

• Yer işaretleri bolumu liste halinde kotu olmuş ver sekmeyi kapattıktan sonraki geri al yazısı biraz uzun sure ekranda kalıyor guncellemenizi onermem

• Son zamanlarda chrome uygulaması ciddi anlamda düzeldi. Zaten pc için rakipsiz.

• Sarji cok yiyor

• Telefonum lg g2 chorme kullaniyorum kendi tarayicisi guzel ama pc deki hesabimla bağladigim icin daha iyi chrome

• Özellikle sık kullanılanlar çok iyi olmuş son güncellemeyle. Eskiye göre çok daha hızlı, kolay kullanılabilir ve hızlı olmuş. Sekme geri almada süper bir özellik ama yanarımda bugüne kadar kapanan sekmelerime yanarım. Ayriyetten tam ekran video oymatma, chromecast çok iyi oldu. Hep hissetmiştim eksikliğini. Browserin windowsla senkron çalışması ve sekme yönetimide mükkemmel özellikler. Birde tarayıcının tarama performansı iyileşse çok daha iyi olacak. Dolphin, boat, samsung default browser; hepsinden daha yavaş. Sunspider benchmark ta en yüksek skoru veriyor(düşük olması iyi) . Hani diğer browserlere göre okadar artıları varki; yavaşlışını görmezden gelebiliyorum. Un

• 1GB boş ram olduğu halde diğer sekmeyi kapatan tarayıcıyı neyleyim?

• Operadan başka kullanmıyorum bununda eksikleri var ama diğerlerinden biraz daha iyi

• mobil için alacağı biraz daha yol var bence..
    Geri alma güzel. Ram-cpu kullanımı azaltılmalı ama..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pc'de sonuna kadar Chorme derim ama Android için, Opera Beta (gri renkli olan) yada FlashPlayer isteyenler için Dolphin derim
  • Çıktığından beri kullanıyorum bir tek ben seviyorum galiba .

• Bu güncelleme ile sıvadılar resmen, Google gibi bir firma nasıl böyle hatalar yapıyor şaşıyorum

Güncelleme sonrası bende Chrome çalışmaz, takılır, yavaş işler hale geldi.

Nihayetinde tüm Verileri temizle ile düzeltebildim, Google Play yorumlarında görüyorum ki bu güncelleme ile sorun yaşayan oldukça çok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.