Şimdi Ara

SE-3 Patroller ile Segway, 3 tekerlekli hale geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• SE-3 Patroller ile Segway, 3 tekerlekli hale geldi

2000'li yılların başlarına yetişen okuyucularımız yüzyılın icadı olarak tanıtılan Ginger adlı iki tekerlekli ve kendi dengesini kurabilen aracı hatırlayacaktır. Ginger daha sonra Segway olarak pazarlanmaya başlasa da bir türlü yüzyılın icadı olamadı.

Satış rekorları kırması beklenen model aksine sadece gezi ve turizm ekseninde kapalı kaldı ve alışveriş merkezlerinde görevlilerin sıkça kullandığını gördük. Geçtiğimiz yıllarda firmanın sahibi modifiye bir Segway'den düşerek ölünce firma da el değiştirmek zorunda kaldı.

Bununla birlikte Segway'in kurumlara yönelik gelişimi devam ediyor. SE-3 Patroller adı verilen yeni versiyon ile artık Segway araçları üç tekerlekli ve önden çekişli hale geliyor. Yeni aracın hedefinde güvenlik güçleri, hukuk bürosu çalışanları gibi kişiler bulunuyor.

Araçta tepe lambaları, fren ışıkları, siren, acil durum ışıkları gibi pek çok ayrıntı da unutulmamış. Araç uzun süre kullanılmadığı durumlarda kendisini kapatabiliyor ve 4.3 inçlik bir bilgi ekranı da mevcut. 

Segway'in konsepti gereği bu araçta da sürücülerin ayakta durması gerekiyor. Araç 12 000$ fiyat etiketi ile kurumsal satışa başlamış durumda.  

Kaynak:http://www.segway.com/patrol/models-accessories/SE-3-patroller.html

• oldu olcak birde sele koyun, mopet olsun. adam ayakda gidip varis yapmasin

• bacak denen birşey var arkadaş güvenlik güçleri kaçan kişiyi bunlamı yakalayacakmış hukukçulara hiç girmiyorum yürüyüversinler iş yaptıklarımı var sanki

• Suçlular hep kaçar bunlar poliste olursa

• Değmez o paraya iki adım yürümek çok mu zor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki tekerin önde olması daha mantıklı değil mi sizce de? Bu hali ile hızlı bi' manevra yaparsa takla atabilir.

• Önde tek tekerlek olmasına rağmen neden önden çekişli hale getirmişler ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12bin dolar olursa tabi yuzyilin icadi olmaz

• Firmanın sahibi kendi ürettiği aletin üstünden düşüp ölmüş .

Ben bu noktaya takıldım
  • abd başkanı bush bundan düşmüştü

• demek sele koymayınca farklı bir araç oluyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

Firmanın sahibi kendi ürettiği aletin üstünden düşüp ölmüş .

Ben bu noktaya takıldım

Bunu yapan kör oldu gibi...

Çok gereksiz bir şey bence. Bunun yerine güvenliklere akülü motorsikletler verilmeli bence.
  • 12.000$ etmeyecek bir araç olarak görüyorum ben bunu.

• Bunun yerine yarış bisikleti alsınlar. Suçluları daha çabuk yakalarlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.