Şimdi Ara

55.000 RP Ödüllü Etkinlik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
4
Favori
1.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhaba, yakın bir zamanda yayına giren internet sitemiz, paylaşımları ile oyunculara her zaman destek olmayı amaçlamakta ve bu doğrultuda paylaşımlarımız tüm hızıyla devam etmekte, son olarak almış olduğumuz karar ve destekler ile bir etkinlik düzenlemeye karar verdik.

Ödüller ;

1. Takıma : 3.000 RP + Şanlı Ryze kostümü (Oyuncu başına.)
    2. Takıma : 2.500 RP (Oyuncu başına.)
    3. Takıma : 2.000 RP (Oyuncu başına.)

GameOis Etkinlik

Etkinliğin olacağı server : Türkiye

Tanıtım :http://www.youtube.com/watch?v=y0tfcD-UKZU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GameOis ebR -- 24 Mayıs 2014; 18:28:35 >

• linke tıklayan haber versin. Böbrek vermek istemiyom
  • İyimiş katılsak mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metehan_k

İyimiş katılsak mı

Hafta sonu zaten hiç olmazsa 5-6 maç atılıyor, 8 maç ile etkinliğe katılıp ödülleri alabilirsiniz.
  • 2.) Takımların oynayacakları maçları League Of Legends‘da oyun içinde yer alan otomatik oyun bulma sistemi ile atacaktır, özel oyunların kurulması ile atılan maçlar galibiyet olarak sayılmayacak bu işlemi gerçekleştiren takımlardan etkinlikten men edilecektir.

nasıl yani? 5 kişi girip maç mı arattıracaz? şu maddeyi bi açıklasana hocam

link:http://www.gameois.com/gameois-dereceli-mac-maratonu-etkinlik-kurallari/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DevXQuantum -- 23 Mayıs 2014; 16:29:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DevXQuantum

2.) Takımların oynayacakları maçları League Of Legends‘da oyun içinde yer alan otomatik oyun bulma sistemi ile atacaktır, özel oyunların kurulması ile atılan maçlar galibiyet olarak sayılmayacak bu işlemi gerçekleştiren takımlardan etkinlikten men edilecektir.

Aynen öyle olacak hocam, otomatik eşleştirme ile bulunacak karşılaşmalar. Diğer etkinlikler zaten turnuva düzeninde gerçekleşecek bu ay sonundaki etkinlik böyle otomatik eşleştirme ile gerçekleştirilecek.

• Paylaşılan Bağlantı Adresi : derken?
  • Süpermiş bu. Peki arkadaşın hesap 25 level başka bir 30 level hesaptan katılsa ödülü kendi hesabına alabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Runato

Paylaşılan Bağlantı Adresi : derken?

Sitede detaylı yazmakta fakat yinede yazayım, alttaki yazıyı sosyal medyada paylaşmak gerekiyor takım kaptanınında bağlantıları listeleyip başvuruya eklemesi.

GameOis Tarafından düzenlenen dereceli maç maratonu etkinliğinin kayıtları başladı, büyük ödül 55.000 RP biz yerimizi aldık, etkinlik hakkında detaylı bilgiye aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz.

http://www.GameOis.com/gameois-ozel-dereceli-mac-maratonu-etkinligi/

• quote:

Orijinalden alıntı: Börcır

Süpermiş bu. Peki arkadaşın hesap 25 level başka bir 30 level hesaptan katılsa ödülü kendi hesabına alabilir mi?

Hımm, çelişkili bir durum fakat istisna olabilir en kötü 30 level hesaba ödül yüklenir arkadaşınız kendi hesabına hediye olarak gönderir bunu başvuru sonrasında konuşalım durumun izahını yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilun14

quote:

Orijinalden alıntı: Runato

Paylaşılan Bağlantı Adresi : derken?

Sitede detaylı yazmakta fakat yinede yazayım, alttaki yazıyı sosyal medyada paylaşmak gerekiyor takım kaptanınında bağlantıları listeleyip başvuruya eklemesi.

GameOis Tarafından düzenlenen dereceli maç maratonu etkinliğinin kayıtları başladı, büyük ödül 55.000 RP biz yerimizi aldık, etkinlik hakkında detaylı bilgiye aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz.

http://www.GameOis.com/gameois-ozel-dereceli-mac-maratonu-etkinligi/

Her oyuncunun ayrı ayrı paylaşmasına gerek var mı

• quote:

quote:

2.) Takımların oynayacakları maçları League Of Legends‘da oyun içinde yer alan otomatik oyun bulma sistemi ile atacaktır, özel oyunların kurulması ile atılan maçlar galibiyet olarak sayılmayacak bu işlemi gerçekleştiren takımlardan etkinlikten men edilecektir.

Aynen öyle olacak hocam, otomatik eşleştirme ile bulunacak karşılaşmalar. Diğer etkinlikler zaten turnuva düzeninde gerçekleşecek bu ay sonundaki etkinlik böyle otomatik eşleştirme ile gerçekleştirilecek.

1. 2. nasıl belirlenecek peki ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kara_Mamba_24

quote:

quote:

1. 2. nasıl belirlenecek peki ?

Ödül sahipleri galibiyet sayısına göre belirlenecek galibiyetlerin eşit olması durumunda, KDA oranlarına bakılarak.

Evet her takım üyesinin paylaşması gerekmektedir, örn/ facebookta gönderi olarak herkese açık paylaşması yeterlidir.

• Açıklamayı anlamadım 1 vs 1 turnuvamı yoksa 5 v 5 mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrystalM FTW

Açıklamayı anlamadım 1 vs 1 turnuvamı yoksa 5 v 5 mi

Takım olarak katılabileceğiniz bir turnuva hocam, 5vs5 dereceli maç atılacak.
  • Kayıtlar devam etmekte, sizden ricamız etkinlik detaylarını okuduktan sonra başvuru yapmanızdır.
  • Çok iyimiş ama şu an o tecrübeye sahip değilim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -N4N0

Çok iyimiş ama şu an o tecrübeye sahip değilim.

Dereceli oyuna girebiliyorsanız katımanız iyi olacaktır, tecrübe kazanmış olursunuz.
  • Lise 3'um ve sinav haftamdayim. Sinavlarim 3 haziran'da bitiyor. Neden ben??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NOX97

Lise 3'um ve sinav haftamdayim. Sinavlarim 3 haziran'da bitiyor. Neden ben??

Evet etkinlik dönemi bıraz sıkıntıli bir zamana denk geliyor fakat bunun pek sorun olacağını düşünmüyorum tabi eğer notların çok aşırı yerlerdeyse böyle etkinliker sizin çok zararlı olacaktır o halde katılmanızı zaten şahsım adına ben istemem. Fakat takımı kurup 7 kişi katıldıktan sonra günde 3-4 maç kafa dağıtmak için bile girilebilir.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.