Şimdi Ara

Ülkemizde İnşaatı Devam Eden Stadyumlardan Gelişmeler... (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
404
Cevap
5
Favori
13.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zexial

İnönünün önünden sık sık geçiyorum cidden çok ilerle kaydetti boğazın simgelerinden biri olacak

*ilerleme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence bu forumda gelmiş geçmiş en güzel konu tt arena nolamaz konusu,ben tebrik ediyorum nolamazı bu uğraşlarından dolayı
  • Eyvallah hocam sağolasın...

Bu arada arkadaşlar son güncelleme bir önceki sayfanın son mesajında kaldı. Yeni gelişmeleri merak eden bakmak isteyen arkadaşlar bir önceki sayfanın son mesajına bakabilir...
  • Hocam sence Sivas'ın stad inşaatı ne zaman biter?
  • Timsah Arena ve Vodafone Arena Dünyada en iyiler arasında

• Eğer ki maddi olarak bir sıkıntıları yoksa gelecek sezona yetişir gibi duruyor...

Aynı zamanda Bursa ve Samsun statlarındanda ümitliyim gelecek sezona yetişmeleri anlamında...
  • Son güncellemeleri görmeyen arkadaşlar için konuyu bu güncelleme süresinde bir seferliğine yukarı taşıyorum...

Son güncellemeler bir önceki sayfanın son mesajında mevcut arkadaşlar bakabilirsiniz. ...TIK...

*Gaziantep inşaatı soğuk hava koşulları nedeniyle ilerleme kaydetmediğinden bu güncellemeye almadım..
  • Sizce İZMİR neden yok??????

• ultrAsGalat kullanıcısına yanıt
    Gavuruz biz. Oy oranları değişmedikçe bu ülkenin topraklarında değiliz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spectrum7

Gavuruz biz. Oy oranları değişmedikçe bu ülkenin topraklarında değiliz.

yakaladın konuyu

• Türkiyenin en köklü takımlarının olduğu , futbolun çok sevildiği , en etkili tribün kültürüne sahip şehri izmir stadları dökülüyor ve yenistad projeleride sırf muhalif parti seçüm kazanıyor diye yapılmıyor

taraf olanı bertaraf eden zihniyet değilmedikçe her şehre wembley yapılsa nolur yapılmasa nolur

• Eskişehir de chpnin ama stat yapılıyor orada.Ankara akpnin orada da kıytırık bir stat var.izmire yapılmamasının sebebi başka bence.Yine siyasidir ama chp'nin şehri olduğundan dolayı yapılmadığını zannetmiyorum.

İzmirliler biraz kendi takımlarını desteklemeyi öğrensinler.3 büyükler gelince 50.000kişi doldurur olimpiyatı.Karşıyaka göztepe 1000 kişiye bile oynamıyor.Ayrıca onlarca izmirli iş adamı var desteklensinler bir zahmet.

• quote:

Orijinalden alıntı: hayatiyılmaz

Eskişehir de chpnin ama stat yapılıyor orada.Ankara akpnin orada da kıytırık bir stat var.izmire yapılmamasının sebebi başka bence.Yine siyasidir ama chp'nin şehri olduğundan dolayı yapılmadığını zannetmiyorum.

İzmirliler biraz kendi takımlarını desteklemeyi öğrensinler.3 büyükler gelince 50.000kişi doldurur olimpiyatı.Karşıyaka göztepe 1000 kişiye bile oynamıyor.Ayrıca onlarca izmirli iş adamı var desteklensinler bir zahmet.

Göztepe 1.000 kişiye bile oynayamıyor mu en az 7 bin ortalama ile oynuyor Göztepe ve maçlar 13:30'da peki başka bir olimpiyat stadında oynayan Beşiktaş kaç kişiye oynuyor 4 bin mi ? Ya da diğer İstanbul takımları ya da Antalyaspor, Gaziantepspor, Sivasspor, Samsunspor ? Hep ezbere konuşuyorsunuz.
  • Hocam spor bölümünde şu ana kadar gördüğüm en güzel konu. Helal olsun valla

@nolamaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Eskişehir de chpnin ama stat yapılıyor orada.Ankara akpnin orada da kıytırık bir stat var.izmire yapılmamasının sebebi başka bence.Yine siyasidir ama chp'nin şehri olduğundan dolayı yapılmadığını zannetmiyorum.

izmir ile eskişehiri muhalif açıdan kıyaslaman çok yanlış
    İzmir bu konuda sembol bir şehir..ayrıca izmir takımlarının seyirci ortalaması şuan çok iyi

Takip ettiğini sanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ultrAsGalat

quote:

İzmir bu konuda sembol bir şehir..ayrıca izmir takımlarının seyirci ortalaması şuan çok iyi

Çok mu iyi?
    Karşıyaka bucada oynuyor bomboş statta.Göztepe yıllardır sürünüyor klübü sallayan yok.Yeni başkanları şov peşinde.Bilmesem yazmam bunları türkiyede tribünler rezalet izmir de dahil buna.Kimse taraftarımız var stadımız yok muhabbeti yapmasın.Eskişehir-konya-bursa taraftarları isyan etse anlarım.

• Bi de bu passolig kalkmadıkça bu kapasitedeki stadlar boş kalmaya mahkumlar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ultrAsGalat

quote:

Çok mu iyi?
    Karşıyaka bucada oynuyor bomboş statta.Göztepe yıllardır sürünüyor klübü sallayan yok.Yeni başkanları şov peşinde.Bilmesem yazmam bunları türkiyede tribünler rezalet izmir de dahil buna.Kimse taraftarımız var stadımız yok muhabbeti yapmasın.Eskişehir-konya-bursa taraftarları isyan etse anlarım.

sen şimdi izmir gb futbol şehrine stad yapılmamasını , kayseri gibi derbilerde bile stadı dolduramıysn şehirlere stad yapılmasını haklı mı buluyorsun? Şurda büyükler 2 maç kaybedince ortalaması dibe vuruyor , göztepe karşıyaka yıllardır gerekli destekden yoksun halde yine de iyi seyirci topluyorlar..karşıyakayı zerre sevmem ama tribünü iyidir

• freakofnature F kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam elimizden geldiği kadar...
  • Bu mesajım kesinlikle siyasi değildir sadece nacizane görüşümdür...

Şehirlerin hangi partide oldukları stat yatırımı konusunda kesinlikle bir ölçü ve kanıt değildir arkadaşlar. Ülkemizin lokomotif şehirlerinden "Eskişehir - Adana - Mersin - Antalya - Diyarbakır - Manisa " Bunların hiç biri AKP değil.. ( Antalya'ya stat 2 sene önce başladı AKP gelmeden önce )

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı'nın birçok olayını dışardan biri olarak rahatlıkla görebiliyorum ben. Stat konusunda emin olun çamur atma adına şehrine stat yaptırmıyordur o adam. Bakın hükümet biz CHP'yiz diye bize stat yapmıyor düşüncesini halkın kafasında oturtmak için ve görüyorum ki İzmirli arkadaşların kafasına bu konu işlemiş. Biz gavur izmirliyiz bize stat yapılmaz biz CHP'liyiz bize stat yapılmaz...

Asla böyle bir görüş doğru değildir. BDP'nin bile olduğu yerlere stat yapılıyor. Şuan Diyarbakır'da başladı Batman'da devam ediyor. Anlatmak istediğim olay stat işi belediyelerin başarısıdır. Eğer ki şehrinize stat yapılmıyor ise hükümetten önce şehrinizin belediye başkanını suçlayın. Bir arkadaşın verdiği örnekle mesajımı bitireyim. Eğer ki olay parti olayı olsaydı şuanda Ankara'ya Wembley yapılırdı..

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.