Şimdi Ara

Sony Xperia z2 almayi düşünenler, ALMAYIN!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
6
Favori
18.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefonu 2 hafta önce aldım arkadaşlar. 4k Video cekereken kamera çok ısınıyor ve kapanıyor. Max 1-2 dk. Cekebiliyorsunuz. Telwfonunuz çok isindigindan kapanıyor falan yazıyordu. Az önce güncelleme geldi. Dedim sorunu cozucekler heralde. Fakat hala aynı sorun devam ediyor. Sadece hata mesajı değişmiş. Şaka gibi. Kameranizin soğuması gerekiyor. Kamera geçici olarak durduruldu diyor. Tekrar kameraya tikliyorsunuz foto veya Video cekiceksiniz Normal fakat Xperia cihazinizin soğuması gerekiyor diyor. Resmen rezalet. 20.7 mp olayinada inanmayın. Efectler 8 mp de yapılıyor sadece. Ve 16:9 çekmiyor 20.7 iken.

Burdan bu telefonun incelemesini yapanların vijdanina sesleniyorum. Bunlardan neden bahsetmemisler!

Bugün aldığım yere gidicem, bakalım ne diycekler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ayrıca Norveçte yaşadığım yerde ve soylenilenlerr göre genel olarak telefonda mic ve hoparlör problrmi var. Sesler parazitli. Bilginize.

• Sonycileri bekliyoruz. En iyi telefon Z2 diyen deliganlilari bekliyoruz. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Aferna*

Sonycileri bekliyoruz. En iyi telefon Z2 diyen deliganlilari bekliyoruz. :)

Ya olur my öyle şey zaten en iyi telefon z1 di falan derler şimdi Neyse ben 5800 devam artık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulan 2 milyar verip telefon alıyoruz,böyle hata veriyor.

• Entebin hamamları...

• Telefonun dahs çok eksi yönü var
    var. Yanlış anlaşılmasın, karalamak için acmadim bu konuyu. Şuan z2den mesaj atıyorum, kullanıcı olarak yazıyorum. Telefondan dock da çıkmıyor ayrıca ekstra almanız lazım. Şarj için açılan bölüm plastik ve hasar gorucekmis hissi veriyor hergün şarja takarken.
    Ayrıca telefonun köşeli yapısı kullandıkça alisirim diyordum fakat alisilmiyor, cok rahatsız edici.

Telefon ile gelen smartband düzgün calismiyor.yurumeniginiz halde adım sayıyor. Uykunuzda falan. Güncellemeden sonra klavyede aptallasti. Yazdığım bir kelimeyi tekrar yazıyor siliyosun otomatik fulleniyo. Vay Arkadaş ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.Sambora -- 23 Mayıs 2014; 15:39:03 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 28GİRESUNLUUU

Anlamadığım, ben bu konuyu bilgilendirme için açtım. Muhaha ne ayak :S geyik yapicaklar mesaj atmasin lutfe.

• quote:

Orijinalden alıntı: R.Sambora

quote:

Anlamadığım, ben bu konuyu bilgilendirme için açtım. Muhaha ne ayak :S geyik yapicaklar mesaj atmasin lutfe.

Dünyanın en iyi telefonu z2 diyen adamı konuya cagirdim

• quote:

Orijinalden alıntı: R.Sambora

quote:

Coluk cocuga malzeme verdin ondan bu kadar sevinmeleri,ben g2 kullanicisiyim z2 almak isteyen okusun takip etsin..

• İşlerine gelmeyince böyle oluyorlar. Kaç defa dedim elinize almadığınız telefon hakkında yorum yapmayın diye. Ama Sony fanboylari durmak bilmiyor. Çıkmamış telefonu "en iyi telefon" olarak tanıtmak ve önermek bir aptallıktır hiç kusura bakmasınlar ama.
    Suan bu Z2 alan arkadaşımız eminim bu Sony fanboylari yüzünden aldı bu telefonu . Onların gazıyla aldı belki de.

• Bende g2 kulaniyorum z2 gelsin bakalim incelemede görücez.ön incelemede gördük bu yazilan yorumlarin hic birinden bahsedilmedi belki senin tlfnda sorun var 4 k video cekiminde isinma mevcut sony kabul ettisorun cözülcek diye aciklama yaptilar sadece 4k video cekiminde.forumda konusuldu stev ilede basliklarda konustuk.arkadsin dedine göre z2 cöp.cıktında tekrar görüsürüz.ben burdayim nickim belli.koskoca sony senin bahsettigin sorunlar oldugu halde tlfnu piyasaya sürdü binevi ölemi sen merdiven altı firma zannettin sony heralde güldürme sony test etmedi hopala diye tlfnu piyasaya sürdü kamera 8 piksel lik netlik sagliyor ölemisenin tlfnda sorun vardır soruuun.koca avrupa asya amerika ingiltere kanada kulaniyor.tik yok sana göre z2 çöp vay be sony konuyu acan arkadasa göre tlfn üretmeyi bilmiyorsun.simdi elite z2 den iyi derler.

• Bende g2 kulaniyorum z2 gelsin bakalim incelemede görücez.ön incelemede gördük bu yazilan yorumlarin hic birinden bahsedilmedi belki senin tlfnda sorun var 4 k video cekiminde isinma mevcut sony kabul ettisorun cözülcek diye aciklama yaptilar sadece 4k video cekiminde.forumda konusuldu stev ilede basliklarda konustuk.arkadsin dedine göre z2 cöp.cıktında tekrar görüsürüz.ben burdayim nickim belli.koskoca sony senin bahsettigin sorunlar oldugu halde tlfnu piyasaya sürdü binevi ölemi sen merdiven altı firma zannettin sony heralde güldürme sony test etmedi hopala diye tlfnu piyasaya sürdü kamera 8 piksel lik netlik sagliyor ölemisenin tlfnda sorun vardır soruuun.koca avrupa asya amerika ingiltere kanada kulaniyor.tik yok sana göre z2 çöp vay be sony konuyu acan arkadasa göre tlfn üretmeyi bilmiyorsun.simdi elite z2 den iyi derler.

• Tek sende sorun var diye herkeste olucak diye kaide yok.Sony z2 başlığını takip ediyorum sorunlu olan var olmayan var bence 4k gerekli değil full hd hayli hayli yeter.4k hem hafıza kaybı hem de çok kaliteli değil.Ayrıca 4k tv'n olması gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cankal

Bende g2 kulaniyorum z2 gelsin bakalim incelemede görücez.ön incelemede gördük bu yazilan yorumlarin hic birinden bahsedilmedi belki senin tlfnda sorun var 4 k video cekiminde isinma mevcut sony kabul ettisorun cözülcek diye aciklama yaptilar sadece 4k video cekiminde.forumda konusuldu stev ilede basliklarda konustuk.arkadsin dedine göre z2 cöp.cıktında tekrar görüsürüz.ben burdayim nickim belli.koskoca sony senin bahsettigin sorunlar oldugu halde tlfnu piyasaya sürdü binevi ölemi sen merdiven altı firma zannettin sony heralde güldürme sony test etmedi hopala diye tlfnu piyasaya sürdü kamera 8 piksel lik netlik sagliyor ölemisenin tlfnda sorun vardır soruuun.koca avrupa asya amerika ingiltere kanada kulaniyor.tik yok sana göre z2 çöp vay be sony konuyu acan arkadasa göre tlfn üretmeyi bilmiyorsun.simdi elite z2 den iyi derler.

Arkadaşım sorunlumusun? Ben bu telefonu almışım kullanıyorum, durduk yere neden telefonu gelip kotuleyim burda. Bak bakım yazdiklarimin geçmişine bişey almak için fikir almaktan başka burda geyik için bulunmusmuyum? Ben Norveçte yaşıyorum. Ben bu sorunu.buraya türk arkadaşları bilgilendirmek ve telefonumdaki sorunları yazmak için açtım. Açmadan öncede Sony Norveç sayfasında insanların şikayetlerini sorunlarını okuyup, alan hemen hemen herkeste aynı sorun olduğunu görüp açtım. Ben bu telefonu 2 haftadır kullanıyorum. Ben sana 8 mp de netlik sagliyo demedim burada. Telefonu eline almamissin konusiyorsun boş boş. Mp seçenekleri var ;

8mp 16:9
    8mp 4:3
    15.5 mp 16:9
    20.7 4:3
    Bu sekilde. 15.5 ve 20.7 mp seçeneklerinde kamera efectleri ve fonksiyonları foto için kulkanilmiyor, menüsü silik durumda oluyor ve açılmıyor. 8mp ye aldiginizda açılıyor. Burda boş boş muhabbetler yapicana bırak millet bilgilensin. 20.7 mp sadece 4:3 formatında foto çektiğini bilsem ben bu telefonu almazdim. Kaç tane inceleme izledim bu bilgi yoktu. 4:3 formatında foto bastiriyormusun sen?? Burada boş boş konuş anca. Ben sony en kötü telefonu yaptida demedim. Bizde biliyoz, güncelleme gelicek telefon duzelicek dediler. Bugün geldi güncelleme ve duzelmedi. Şuan mesaj yazarken bile ısınıyor.

Yazdigim bilgiler işine gelmiyorsa girmezsin konuya. Boş boş geyik yapicana gercekten bişeyler öğrenmek yada yazdiklarimin doğru olup olmadığını merak ediyosan sony facebook sayfalarina gir, kullananların yazdıklarını gör. De gidipte adamlara cemkirme burdaki gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Papcsaps

Tek sende sorun var diye herkeste olucak diye kaide yok.Sony z2 başlığını takip ediyorum sorunlu olan var olmayan var bence 4k gerekli değil full hd hayli hayli yeter.4k hem hafıza kaybı hem de çok kaliteli değil.Ayrıca 4k tv'n olması gerekiyor.

Hocam sorun bir bende olsa konu acmazdim. Kamera kayıt yapmasan bile isinip kapanıyor ve aşırı ısınıyor. Şuan kamera falan açık değil, telefonun üst kısmının arkası yanıyor resmen. Alan birçok kişide bu sorun mevcut. Ek olarak telefon konuşması sırasında parazit var, buda genel sorun. Ve telefondan yatay şarj edilen aparat çıkmıyor, haberiniz olsun.

• R.Sambora kullanıcısına yanıt
    Hocam o zaman iade et yada değişim iste.Arkadaşımda da z2 var ve tek 4k da ısınma sorunu var diğer sorunlar şuanlık yok.Sen değişim iste eğer gene sorun olursa iade et.Başka telefonlara yönel derim.M8 , lg g3 , s5 , iphone 6 vs...
  • Bir 4k video çekemedin diye ortalığı velveleye vermişsin

• Evet arkadaş doğru söylüyor kamera efektleri 20.7 mp'de olmuyor.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.