Şimdi Ara

PC için GamePAD... Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
6.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PC'ye NBA 2k14 yükledim. Arkadaşla yazın bol bol oynamayı düşünüyoruz. Analoğu sağlam olan ve eli acıtmayan - yormayan gamepad önerilerinizi bekliyorum.
    Rica ediyorum al Logitech'i gitsin demeyin. Bir değil iki kol alacağım için kol fiyatı 40 tl maksimum vermeyi düşünüyorum, toplam 80 yani.
    İnternetten baktığım kadarıyla SNOPY SG-305 güzel duruyor. Her türlü öneriye açığım arkadaşlar lütfen kullanıp tecrübe sahibi olduğunuz kollar hakkında yorum yapın. Teşekkürler.
     PC için GamePAD... Tavsiyesi

• Konuya cevap gelmemiş ancak ben kollarımı aldım.
    İlk mesajımda fotoğrafı bulunan SG-305 modelli koldan aldım. Medimarktte ( 16 tl x2 ) + 2.90 kargo ücretinden 35 tlye aldım.
    İnternette mediamarkt hakkında kötü yorumlar okumuştum kargoyla ilgili. Şansıma böyle bir durumla karşılaşmadım.
    Kollarsa hiç abartısız playstation salonundaki o sony kollardan daha rahat. Eli dolduruyor ve saatlerce oynasanız bile acıtmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: prestijkorsan07

Konuya cevap gelmemiş ancak ben kollarımı aldım.
    İlk mesajımda fotoğrafı bulunan SG-305 modelli koldan aldım. Medimarktte ( 16 tl x2 ) + 2.90 kargo ücretinden 35 tlye aldım.
    İnternette mediamarkt hakkında kötü yorumlar okumuştum kargoyla ilgili. Şansıma böyle bir durumla karşılaşmadım.
    Kollarsa hiç abartısız playstation salonundaki o sony kollardan daha rahat. Eli dolduruyor ve saatlerce oynasanız bile acıtmıyor.

Hayırlı olsun Bende çok gamepad eskittim diyebilirm ki ÖZellikle kriterim d-pad ve tuşların lastik takımları.Ps kolların yedek lastik takımları oluyor ama bu kolların malesef bozulunca ya biryerden benzer parça bulup takıyorsun yada kol çöpe gidiyor.Oyüzden tavsiyem ya kaliteli olacak yada ps kollarının kaliteli çakmasından olacak ki ps kollarının yedek parçalarını takıp kullanmaya devam edebilesin.Ama senin d-pad yedek parçaya uyumlu gibi gözüküyor.

• Kolların birisi bozulalı yaklaşık 2 ay oldu ( analog kısmının içindeki küçük parça kırılmış ). Öbür kol sağlam ama pas tuşu ( X) yerinden çıktı eğer açarsam belki yapabilirim belki de kırılmıştır o da. Bu da 2 haftadır böyle. Yedek parça derken nerden buluyorsun mesela?
  • Dostum ben ucuz kol almaya kesinlikle karşıyom eğer ki analog ile oynuyorsanız. 1 ayda bir garantiye gönderirsiniz kolu analog bozulmasından dolayı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ucuz gamepad pişmanlıktır. 2-3 ayda bir çift ucuz gamepad değiştirmekten bıkmıştım ve logitechin ucuz kablolu modeli f310 aldım. Bir seneyi epey geçti tık yok. Gerçekten bir düşün derim ben.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akin_orta

ucuz gamepad pişmanlıktır. 2-3 ayda bir çift ucuz gamepad değiştirmekten bıkmıştım ve logitechin ucuz kablolu modeli f310 aldım. Bir seneyi epey geçti tık yok. Gerçekten bir düşün derim ben.

NBA tarzı analoglu oyunlar oynuyor musun?
  • Ucuz alan iki kere alır, ucuz etin yahnisi yavan olur vb Türk atasözlerini duymadın mı ? Bu tür ucuz ürünler yerine taksitle kaliteli ürün alman daha mantıklı olur neticede bunu da 1-2 ay sonra bozup yenisini alacaksın yine taksitle kaliteli bir ürün almış gibi para dökeceksin. Parayı vermişsin sonuçta güle güle kullan ama bir daha kol alma durumu yaşarsan Logitech F710'u öneririm. Uzun pil ömrü ve kalitesiyle kablo derdi olmadan rahatça onarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: prestijkorsan07

quote:

Orijinalden alıntı: akin_orta

ucuz gamepad pişmanlıktır. 2-3 ayda bir çift ucuz gamepad değiştirmekten bıkmıştım ve logitechin ucuz kablolu modeli f310 aldım. Bir seneyi epey geçti tık yok. Gerçekten bir düşün derim ben.

NBA tarzı analoglu oyunlar oynuyor musun?

Nba oynamadım ama analoglu başka oyunlar oynadım. Analogda da uzun süre sorun yaşamamıştım ama şu sıralar analog bozuluyor :D

• Logitech al gitsin uğraşma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • F710 var elimde sifir ve hic acilmadi daha 3gunluk

• arkadaşlar selam
    acer nitro v 17 laptop aldım hemen pes 2015 ındırdım torrentten dun aksam kurdum çalıştırdım.
    platoon marka pjl-105 gamepad joystık var ama tanıtamadım bılgısayara.amacım playstatıon gıbı laptoptata pes oynamak.laptopunda bılgısayarında bu kolalrla pes oynayan varmıdır*logıtech sanırım ıyı bu konuda.
  • Eğer kol ayarlarını denetim masasında görmüyorsan sorun sürücü sorunudur.
    Eğer denetim masasında kol ayarlarını görüp oyunda kullanamıyorsan PES 2013 için PES 2013 Settings diye bir dosyadan kol ayarları yapılıyordu durum benzer olabilir.
    Eğer PES 2015 xbox kol istiyorsa onun için de xbox emulator var onu indirmen gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KacaKTV

F710 var elimde sifir ve hic acilmadi daha 3gunluk

fiyat
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.