Şimdi Ara

HTC ONE M8 imei klonlama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
17.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Netten malum sitelerin birinden M8 almak istiyorum.M8 fiyatı şu anda yurtiçi garantili 2500 civarlarında.Birde yurtdışından getirilen telefonlar var 1500-1900 arası değişiyor fiyatları.
    Satıcılar pasaport kayıtlı diyorlar.
    1-)Telefonun gerçek pasaport kayıtlı olduğunu ve 1 ay sonra yada 6 ay sonra kayıttan düşmemesi için
    http://www.mcks.gov.tr/tr/imeisorgu.php bu adresten sorgulatınca ne yazmalı ekranda.
    2-)M8 lere imei klonlama yöntemi ile eski telefonların imei numarasının klonlanlanıp klonlanmadığını nasıl öğrenebilirim.kapalı kutu M8 alsam imei klonlama yapılmış olabilirmi.İmei klonlama bazı özel aletlerle yapılıyormuş sanırım telefon kapalı kutu olunca imei klonlama yapılmamış anlamına gelirmi?
    3-)Kutu üzerindeki imei ile telefon daki imei aynı olunca imei klonlanmamış demek midir.
    4-)yada eski bir telefonun imei si klonlanmış olsa bile yeni telefonun bütün özelliklerini (internet,3g vb.) kullanabilirmiyim.
    5-)Telefonun replika olup olmadığını nasıl anlarım.
    Sorularımı cevaplarsanız sevinirim.

• güncel.
  • İmei klonlama icin cihazin kutusunun acilmasi gerektigini duymustum bir yerden.. Her zaman distrib.cihazlarinin alinmasi taraftariyim.

Htc one m8 kamerasi disinda harika bir telefondur soylemeden gecmek istemem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasatan

Selam arkadaşlar.
    Netten malum sitelerin birinden M8 almak istiyorum.M8 fiyatı şu anda yurtiçi garantili 2500 civarlarında.Birde yurtdışından getirilen telefonlar var 1500-1900 arası değişiyor fiyatları.
    Satıcılar pasaport kayıtlı diyorlar.
    1-)Telefonun gerçek pasaport kayıtlı olduğunu ve 1 ay sonra yada 6 ay sonra kayıttan düşmemesi için
    http://www.mcks.gov.tr/tr/imeisorgu.php bu adresten sorgulatınca ne yazmalı ekranda.
    2-)M8 lere imei klonlama yöntemi ile eski telefonların imei numarasının klonlanlanıp klonlanmadığını nasıl öğrenebilirim.kapalı kutu M8 alsam imei klonlama yapılmış olabilirmi.İmei klonlama bazı özel aletlerle yapılıyormuş sanırım telefon kapalı kutu olunca imei klonlama yapılmamış anlamına gelirmi?
    3-)Kutu üzerindeki imei ile telefon daki imei aynı olunca imei klonlanmamış demek midir.
    4-)yada eski bir telefonun imei si klonlanmış olsa bile yeni telefonun bütün özelliklerini (internet,3g vb.) kullanabilirmiyim.
    5-)Telefonun replika olup olmadığını nasıl anlarım.
    Sorularımı cevaplarsanız sevinirim.

1- yolcu beraberinde kaydedilmiş telefon demeli, evrakları inceleme aşamasında diyorsa geçici kayıt olma ihtimali var.ayrıca vergi dairesi ve e-devlet kaydının da çıktısı olması lazım.
    2-telefon kapalı kutu olursa imei klonlama yapılmamış demektir, çünkü klonlama için pc ye ya da box a bağlanması lazım. açık kutuda ise telefonun arama ekranına gelin *#06# yazın çıkan imei kutuda yazan imei den farklıysa klonlanmış demektir.
    3-evet
    4-evet
    5-replikalarda htc sense olmuyor diye biliyorum.
    türkiye garantili almak elbette iyi ama arada neredeyse 800-900 tl fark var, insanlar bu yüzden böyle olaylara yöneliyor,karar alıcının.

• hasatan kullanıcısına yanıt
    Imei klonlama icin root atilmasi gerekiyor m8e.Bir sikinti cikmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: deha2007

Imei klonlama icin root atilmasi gerekiyor m8e.Bir sikinti cikmiyor

Merhabalar hocam. Konunun üstünden baya geçmiş ama bir sorum olacak Size! İmei atmak için root gerekli demissiniz. Peki kendimiz mi root yapacağız yoksa imei atmak için gittiğimiz yer mi hallediyor tüm bu işlemleri? Bi de imei attirmanin maliyeti nedir acaba? Pasaport kaydindan daha mı kârlı?

• imei klonu yapılıyor ben htc one x yaptırdım evde eski bir telefon vardı onun imesini klon yaptırdım 2 senedir de bişey olmadı ayrıca imei atarken root felan yapılmıyor bilginiz olsun
  • Benim g2 ye de klon imeli li m8 ile takas teklifi geldi. Adam kafa kafaya yapalım diyor kıllandım aslında ama gidip bi görmek istiyorum cihazı. Klon imei olmasına rağmen pasaport kaydı yapılabiliyor mu bu cihaza? İns sıkıntı yaşatmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4w3e

imei klonu yapılıyor ben htc one x yaptırdım evde eski bir telefon vardı onun imesini klon yaptırdım 2 senedir de bişey olmadı ayrıca imei atarken root felan yapılmıyor bilginiz olsun

Arkadsim benimde 2 tel ihtiyacim var.
    Yurtdısından Bir one m8 birde desire 816 getirtsem imei atıldığında 3g , internet , resimli mesaj ayarlarıyla ilgili bir problem oluyormu.Yani telefonun tüm ozelliklerini kullanabiliyormuyum
    Birde guncelleme geldiginde alabiliyormuyuz veya biraz ugrasarak bilgisayar uzerinden felan indirebiliyormuyuz...

• Setirekli kullanıcısına yanıt
    Hocam imei attırınca ben kendimden yorum yapayım güncelleme alıyor mms sms 3g ne varsa bütün iletişim alt yapıları iletişim yolları va. Hepsi kullanılıyor htc hepsine oluyor ayrıca imei garanti olması için eski kullanmadığın 10 senelik 1 telin imeisi verirsen senin için iyi olur kapanmaz yani sorularını cevapladım sanırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4w3e 4 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam herşeyi cevaplamışsın :)
    Birde istanbulda galaksy s4 de imei 20 tl ye attırıyoruz.Htc lerin sistemi farklı 70-80 tlye atılıyor diye bir yorum okudum ama senin bu konuda bir bilgin varmı.İmei biz versek kaça atarlar.
  • Setirekli kullanıcısına yanıt
    Ben adana da htc ye 2 sene önce 50 tl attırdım ve evdeki eski telefonun imesi idi kişiden kişye fiyat illaki değişir önemli olan sağlamlık bence hmm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4w3e 4 kullanıcısına yanıt
    Bu işlerin merkezi sirkeci oldugunsan orada hallederim.Bir tanıdığım var sirkecide esnaf o ilgilenip halleder büyük ihtimal.En azından yönlendirir

• Htc one m8 e imei klonlaniyor ben kendim yaptim ve cok basit

• Kardeşim m8 e imei nasıl attın açıklarmısın

• Htc bende düşünüyorum,
    İmei atma konusuna kim vakıf?
    Biri yardımcı olurmu?
    İşlemi kendim yapmak istiyorum,
    Tarif eden biri olursa sevinirim doğrusu,
    Şimdiden teşekkürler,

• quote:

Orijinalden alıntı: kurtbeyy66

Htc one m8 e imei klonlaniyor ben kendim yaptim ve cok basit

KurtBey,

Cevap bekliyoruz,

• Bilen ve uygulayan arkadaşlardan yardım bekliyoruz.
    Ben biraz araştırma yaptım telefonu s-off yapmak gerekiyor (s-off içinde önce unlock) öncelikle yani security kapatıyorsun sonra birkaç komutla imei değişiyor ancak s-off için önceden firewater kullanılıyordu artık o yok yerine sunshine var 25 dolar para lazım bu bildiklerim yanlış olabilir bilen arkadaşlar düzeltip bizi bilgilendirebilir.
    Saygılar
  • merhaba arkadaşlar son zamanlarda htc m8 e imei klonlatan oldumu fiyat kaç lira civarındadır teşekkürler
  • HTC M9 KLONLAMA IEMI CAKMA OLUR MU?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.