Şimdi Ara

Blizzard, Starcraft 2 için Hile Geliştiren Programcılara Dava Açtı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•       Online oyunlarda oyuncular bazen çok rekabetçi davranabiliyor. Hatta bazı oyuncular işi o kadar abartıyor ki hack yöntemlerine başvurup hileyle galip geliyorlar. Starcraft 2 için de online oyunlarda size her türlü avantajı sağlayacak hack geliştiren bir grup programcı, oyunun yapımcısı Blizzard tarafından mahkemeye verildi.

ValiantChaos MapHack adındaki bu hile, forumun VIP bölümüne geçiş için 62,50 dolar talep eden ValiantChaos forumlarında oyuncularla paylaşıldı. Bu durum için yasal işlem başlatan Blizzard, Starcraft 2 deneyimini hile ve hacklerden uzak tutarak korumak için dava açtıklarını belirtti. Bizce oyunun gerektiği gibi adil olması için oldukça yerinde bir adım atılmış.

• Millet oyunun kendisine para vermiyo, hilesine 60 dolar veren var.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • hilesine 60 dolarmı ben ve arkadaşım dahil 5 dolar vererek aldık rakibin nereye tıkladığını bile gösteriyor zlitz hack

• quote:

Orijinalden alıntı: by_t

hilesine 60 dolarmı ben ve arkadaşım dahil 5 dolar vererek aldık rakibin nereye tıkladığını bile gösteriyor zlitz hack

HLL SPR DVM

• Asyalılar zaten aşmış kendini hileli gibi oynuyor hepsi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kadar ezik varken 120 dolar veren bile olur
  • hilecilerden nefret ediyorum.
  • quote:

hilesine 60 dolarmı ben ve arkadaşım dahil 5 dolar vererek aldık rakibin nereye tıkladığını bile gösteriyor zlitz hack

Vay be hile kullandığına göre çok zeki, becerikli, eğlenmesini iyi bilen, havalı biri olmalısın.
    Üstelik ucuza bulmuşsun bir de kurnazlığını unutmayalım.

• quote:

goyduğumun embesil beceriksizi.. oyunmu oynadığını sanıyorsun mal.. sen oynamıyorsun hile oynuyor..

• kendim diamond oyuncusuydum 2 ay oyuna girmedim geri geldiğimde unrankeddim tekrardan golddan diaya uğraşcağıma hacki aldım sizin gibi veletler gibi mızıldamadım protoss op ay

• aslında evet tattığım herşeyden zevkli sırf hacke erişemediği için ağlayan zavallılardansınız
    2 yıl oynadığım oyunda bir farklılık yaratayım dedim en azından rush yemekten kurtuldum

• hile kullanıpda hile kullanmayanlara mal diyenler var velet.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.