Şimdi Ara

Hyrule Warriors'tan Dört Yeni Ekran Görüntüsü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Dynasty Warriors oynanışını The Legend of Zelda temasıyla birleştirmek üzere gelen Hyrule Warriors, serinin kemik oyuncu kitlesini hafiften endişelendiriyor. 14 Ağustos'ta Japonya'da çıkacağı açıklanan ve şu an için Batı çıkış tarihi bilinmeyen Hyrule Warriors için yeni görüntüler ortaya çıktı. Japonya'nın önemli oyun dergisi Famitsu'da yayınlanan ekran görüntülerine aşağıdan bakabilirsiniz.

• Gelen oyun ''The Legend Of Zelda''mı yoksa aynı evrende geçen bir hack 'n' slash oyunu mu anlamadım.
    (bkz.ekran görüntüsü 2)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Nintendo konsolları çocuk oyunu diyenlere gelsin bu (Ekran görüntüsü 2)
    @WBJoker
    Bu bir yan oyun gibi bişeymiş galiba

• @altunuz
    Temel zelda ögelerinden yoksun olacak kadar mı yan oyun?Neyse görmeden yorumda bulunmak yanlış,yinede şu görseller pek iç açıcı değil.

• bu nasıl bi zelda oyunu olucak hala şaşıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: WBJoker

Gelen oyun ''The Legend Of Zelda''mı yoksa aynı evrende geçen bir hack 'n' slash oyunu mu anlamadım.<br>(bkz.ekran görüntüsü 2)

Warriors serisi 1 vs 1000 desturlu bir hack and slash serisidir. YouTube'tan Samurai Warriors (Sengoku Musou), Warriors of Orochi (Orochi Musou), Dynasty Warriors (Sangoku Musou), Dynasty Warriors: Gundam, Pirate Warriors gibi oyunların oynanış videolarına bakarsan ne demek istediğimi anlarsın.
  • @misafir
    Bilgilendirme icin tesekkur ederim,hack n slash tarziyla aram olmadigi icin kacirmisim bu oyunu.Yine de Zelda'nin bu kadar tarzindan cikmadigina sevindim.

• ZELDA oyunu değil bu neden anlamıyorsunuz.

Adına bakın HYRULE "WARRIORS"

Dynasti warriors sevenler bunuda sevicektir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.